EU chce zrušit Norimberský kodex a obnovit lékařský fašismus s nuceným očkováním

Ursula von der Leyen

Evropu (a pravděpodobně i zbytek světa) čeká velmi temná zima, protože Evropská unie se rozhodla vnutit Evropanům totální lékařský fašismus.

Ursula von der Leyen

Jak jsme již informovali, reptiliánská šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová hovoří o vnucení „vakcín“ proti COVID-19 celé Evropě, což někteří označují za obnovení lékařského fašismu 40. let minulého století a zrušení Norimberského kodexu.

Uršulin manžel Heiko je mimochodem ředitelem biotechnologické společnosti Orgenesis se sídlem ve Spojených státech, která se specializuje na lékařský výzkum v oblasti „buněčných a genových terapií.“

Jinými slovy, Ursula a její manžel nechutně bohatnou, čím více injekcí se lidem vpravuje do těla, a to v případě potřeby i proti jejich vůli. A nyní Ursula plánuje významné rozšíření svého bankovního konta díky navrhovaným povinným injekcím pro celou Evropu.

„Pan Heiko von der Leyen organizuje vědecké experimenty a jeho žena Ursula se pak zasazuje o nucené očkování všech občanů v rámci Evropské unie a o zrušení prohibičního Norimberského kodexu. V rámci vědeckofantastického filmu by to byla zvrácená; je však velmi reálná.“

Falešná varianta „Omicron“ se používá k zavedení konečného řešení pro COVID-19
Některé evropské země, včetně Rakouska, Řecka, Německa a Litvy, již plán Uršuly přijaly. Další se jistě připojí v nejbližších dnech.

Rakušané mají na splnění tamního programu povinného očkování čas do února 2022, zatímco Řecko již pokutuje neočkované obyvatele za každý měsíc, který nedodrží.

V Německu byla vyhlášena celostátní výluka neočkovaných osob a vedoucí představitelé dodali, že brzy bude zavedena politika povinného očkování, která omezí účast neočkovaných Němců ve společnosti.

„Tito evropští představitelé jsou šílení. Není lepší čas než právě teď, aby Rusko napadlo Ukrajinu a aby Američané řekli našim voleným představitelům, že nám do toho nic není.“

„Pokud je pro lidi v Evropě přijatelný návrat do doby, kdy se uplatňovaly fašistické vládní výstřelky, pak ať bojují, nebo padnou – my máme své vlastní násady od seker, dehtu a peří.“

K zahájení tohoto posledního kola šílenství stačilo, aby zavedení fiktivní varianty „Omicron“ (Moronic v podobě anagramu) oznámila mainstreamová média na Černý pátek, tedy ve stejný den, kdy se podvodná burza výrazně propadla.

To vše bylo předpovězeno v Písmu svatém, aby bylo jasno. Jeden z komentátorů na serveru The Conservative Treehouse poukázal na Matouše 24,2-51 jako na odkaz, který nastiňuje vše, co se chystá a co se brzy stane.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x