Studie: Vakcíny proti COVID-19 zvyšují riziko infarktu o 127 %

Vakcíny proti COVID-19

Nová studie zveřejněná Americkou kardiologickou asociací (AHA) zjistila, že vakcíny proti COVID-19 zvyšují riziko srdečního infarktu až o 127 %.

Vakcíny proti COVID-19

AHA je jednou z předních neziskových organizací ve Spojených státech, která financuje lékařský výzkum v oblasti kardiovaskulárního zdraví.

Vědci, kteří studii prováděli, se zabývali změnami skóre PULS u osob, které byly v posledních několika letech sledovány každé tři až šest měsíců. Test PULS neboli Protein Unstable Lesion Signature měří proteinové biomarkery v těle, které ukazují, zda imunitní systém v nedávné době reagoval na poškození tepen, jako je snížený průtok krve, myokarditida, perikarditida a srdeční infarkt.

Studie byla provedena na skupině 500 pacientů, kteří byli očkováni mRNA vakcínami. Zjistila vyšší počty krevních markerů, které naznačovaly, že se u pacientů vyskytly srdeční komplikace.

Studie dále zjistila, že toto zvýšení rizika přetrvávalo i 2,5 měsíce poté, co pacienti obdrželi druhou dávku mRNA vakcín proti COVID-19.

Testy ukázaly, že pětileté riziko infarktu nebo jiné srdeční komplikace se u pacientů více než zdvojnásobilo z 11 % na 25 %. To představuje 127procentní nárůst rizika, že během pěti let po očkování utrpí infarkt.

Nejedná se o jedinou studii, která pozorovala souvislost mezi mRNA vakcínami proti COVID-19 a srdečními komplikacemi.

Ve Švédsku, na Islandu, ve Finsku a v Dánsku byla zastavena distribuce vakcíny proti COVID-19 od společnosti Moderna pro osoby mladší 30 let z důvodu vysokého výskytu srdečních komplikací u osob, které tuto vakcínu dostaly.

Na Tchaj-wanu bylo mladým a dospívajícím zabráněno v podání druhé dávky vakcíny COVID-19 od společnosti Pfizer z důvodu srdečních komplikací.

Studie by mohla vysvětlit tisíce „ne-COVID úmrtí“ v důsledku infarktu
Dr. Aseem Malhotra, kardiolog působící ve Velké Británii, upozornil, že v zemi bylo zaznamenáno přibližně 10 000 nadměrných úmrtí. Tato úmrtí údajně nesouvisejí s COVID-19, ale mnoho z nich je způsobeno srdečními infarkty a mrtvicemi.

Malhotra uvedl, že pokud vakcína mRNA proti COVID-19 zvyšuje riziko infarktu, pak by to vysvětlovalo alespoň část nadměrného počtu úmrtí.

Malhotrovo podezření se potvrdilo, když se na něj obrátil informátor z lékařského výzkumu, že zobrazovací studie prokázaly, že vakcíny způsobují zánět koronárních tepen.

Tento whistleblower se zmínil, že výsledky studie zatím nechtějí zveřejnit kvůli obavám z reakce lékařské komunity a z možné ztráty možnosti získat od farmaceutického průmyslu grantové prostředky na budoucí studie.

Tento kardiolog také uvedl jinou studii, která použila test podobný tomu, který provedli výzkumníci AHA, k předpovědi rizika infarktu u svých pacientů. Tato studie zjistila, že mRNA vakcína ptoti COVID-19 „dramaticky zvyšuje zánět na endotelu a infiltraci srdečního svalu T buňkami.“ Studie naznačuje, že mRNA vakcíny „mohou být příčinou pozorování zvýšeného výskytu trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po očkování.“

Malhotra také slyšel řadu svědectví od zdravotníků ve Velké Británii, kteří tvrdí, že zaznamenali nárůst počtu infarktů – zejména u mladších lidí.

Ohromné množství údajů dokazuje, že stále více mladších lidí ve Velké Británii přichází s krevními sraženinami, myokarditidou a dalšími srdečními komplikacemi poté, co se nechali očkovat proti COVID-19.

V USA Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (Centers for Disease Control and Prevention) trvá na tom, že vakcíny jsou bezpečné, účinné a zásadní pro zastavení šíření COVID-19, přestože existuje mnoho důkazů o tom, že mRNA vakcíny proti COVID-19 lidi nechrání a ve skutečnosti napomáhají jejich předčasným úmrtím.

Zde si můžete přečíst celou studii

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x