Emise uhlíku způsobené lidskou činností nemají na klima žádný znatelný vliv

emise uhlíku

Přestože mnoho velmi hlasitých a vlivných lidí tvrdí opak, takzvané „emise uhlíku“ způsobené lidmi jsou „nerozpoznatelné“, abychom citovali významného výzkumníka, pokud jde o vliv na klima.

Řecký profesor Demetris Koutsoyiannis nedávno publikoval studii, která na základě vědeckých dat vysvětluje, jak je rozšiřování produktivnější biosféry zodpovědné za zvýšenou koncentraci oxidu uhličitého (CO2) v atmosféře, která tak způsobila „ozelenění“ Země.

Zatímco oficiální verze říká, že většina, ne-li celé údajné „oteplování“ planety v poslední době je způsobeno čtyřprocentním podílem člověka spalováním uhlovodíků, Koutsoyiannis tvrdí, že podle skutečné vědy je to nesmysl.

Neexistuje žádná „klimatická nouze“, ani lidé nejsou zodpovědní za ničení Země vlivem průmyslu. Některé prvky průmyslu by se jistě daly vyčistit, aby produkovaly méně znečištění, ale představa, že lidská činnost způsobuje, že se planeta uvaří k smrti, je prostě směšná.

Podle Koutsoyiannise je to právě produktivnější biosféra, která vytvořila „přirozené zesílení uhlíkového cyklu v důsledku zvýšené teploty.“ Dodává, že právě to může být „hlavním faktorem poklesu izotopové stopy 13C v atmosférickém CO2.“

Zákaz klimatického filmu s Dr. Johnem Clauserem
Dalším významným vědcem a odborníkem, který říká v podstatě totéž, je Dr. John Clauser, nositel Nobelovy ceny za fyziku z roku 2022, který vystupuje ve filmu Climate: The Movie.

„Prohlašuji, že neexistuje žádná souvislost mezi změnou klimatu a CO2 – podle mého názoru je to celé nesmysl,“ je citován Clauser.

Climate: The Movie je mimochodem pod palbou útoků mainstreamových i sociálních médií za to, že říká pravdu o změně klimatu. Ta ve skutečnosti film stínově zakazují, čímž ho znepřístupňují veřejnosti, která ho skutečně potřebuje vidět.

Ukazuje se, že fakta, o která se Koutsoyiannis a Clauser podělili, jsou hrozbou pro multimiliardový klimatický průmysl, který potřebuje, aby lidé uvěřili, že jejich existence ničí planetu, aby mohla být pod rouškou „zelené“ spásy nastolena rozsáhlá tyranie.

Bývalý profesor Princetonské univerzity William Happer je dalším, kdo tvrdí, že myšlenka, že člověk jakýmkoli způsobem ovlivňuje klima, je „podvod“, přičemž však říká, že se smíří i s tím, že tuto myšlenku označí za „hoax“, jak to dnes dělají mnozí.

Dokonce i v komunitě klimatických fanatiků panuje široká neshoda ohledně toho, jak moc se planeta údajně otepluje kvůli tomu, že lidé jezdí auty a jedí maso.

Myšlenka, že člověk nějakým způsobem ovlivňuje klima, je konceptem, který existuje maximálně 50 let. A teprve v posledních zhruba deseti letech se tento koncept stal kánonem hlavního vědeckého proudu do té míry, že vlády provádějí drastické změny v tom, co je povoleno, aby „zachránily“ svět před globálním oteplováním.

V klimatické vědě však není nic ustáleného, což je hlavní důvod, proč je jen velmi málo z ní skutečně důvěryhodné. Zpočátku se hovořilo o globálním ochlazování, až později to změnili na globální oteplování, protože realita už neodpovídala jejich dřívějším tvrzením.

To, že mýtu o globálním oteplování vůbec někdo věří, svědčí o tom, jak snadno se lidé nechají oklamat a uvěří radikálním pohádkám, které lze snadno vyvrátit nejen vědeckými poznatky, ale i zdravým rozumem. Kéž by více lidí naslouchalo Clauserům a Koutsoyiannissům tohoto světa.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x