Elon Musk: George Soros ničí civilizaci

Elon Musk,George Soros

George Soros, multimiliardář a zakladatel nadace Open Society Foundations (OSF), se snaží rozložit společnost, řekl v úterý v podcastu s Joe Roganem miliardář Elon Musk.

Sorosova organizace financuje nevládní organizace (NGO) po celém světě s cílem prosazovat liberální hodnoty.

„Dělá věci, které podkopávají strukturu civilizace,“ zdůraznil Musk. Majitel společností Tesla, X a SpaceX udeřil na Sorose, že uvrhl města jako San Francisco a Los Angeles do chaosu, který vznikl v důsledku jeho podpory Amerických okresních prokurátorů, kteří „odmítají stíhat zločin.“ Na mezinárodní úrovni Musk poznamenal, že Soros tyto věci „prosazuje i v jiných zemích.“

Technologický magnát poukázal na to, že Soros se vyhýbá byrokratickým legislativním procesům a místo toho se zaměřuje na „změnu zákonů“ tím, že ovlivňuje jejich prosazování.

„Soros si uvědomil, že ve skutečnosti není třeba měnit zákony, stačí změnit způsob jejich prosazování. Pokud se nikdo nerozhodne zákony vymáhat nebo jsou zákony vymáhány rozdílně, je to jako měnit zákony,“ řekl Musk.

Řekl také, že Soros, který věnoval více než 32 miliard dolarů ze svého osobního majetku své nevládní organizaci Open Society Foundations, se rozhodl správně, když místo financování volebních kampaní založil nadaci, která mu přinesla nejlepší zhodnocení jeho peněz.

Soros přesouvá priority do východní Evropy
Nedávno zdědil „charitativní“ impérium Georgeův syn Alex, který plánuje provést několik politických změn.

Koncem srpna v článku napsaném pro Politico prozradil, že OSF sníží počet zaměstnanců a přeorientuje své priority, ale neopustí Evropu, která byla centrem činnosti organizace.

Soros vysvětlil, že toto rozhodnutí nebude ojedinělé, neboť po pádu Berlínské zdi se nadace, která byla původně založena v 80. letech, zaměřila na vstup Středoevropských a Východoevropských zemí do EU.

Dnes bude mít podle Sorose válka na Ukrajině „nedozírné následky, zatímco vzestup Polska jako přední ekonomiky z něj nakonec učiní čistého přispěvatele do EU.“ Jinými slovy nadace potvrdila, že jejími dalšími cíli budou kromě Paříže a Berlína, kde je OSF již dlouho přítomna a funkční, také Varšava, Kyjev a Praha.

Přiznal také, že organizace od roku 2014 utratila na Ukrajině více než 250 milionů dolarů.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x