Toto je varování pro lidi na Zemi, že zlověstná globální elita se chystá rozpoutat další pandemii, aby zavedla svou technokracii NWO.

Dr. Francis Boyle

Dr. Francis Boyle, autor amerického zákona o biologických zbraních, se ve středu připojil k pořadu Alexe Jonese, aby rozebral plán Deep State na uvolnění nové biologické zbraně v rámci globalistické agendy Velkého resetu.

V tomto průlomovém rozhovoru Dr. Boyle odhaluje, že příští pandemie vzejde z laboratoří biologických zbraní a že globalisté se připravují na vypuštění nové biologické zbraně, aby nás mohli „všechny udržet pod kontrolou a pod nadvládou WHO, Billa Gatese, Big Pharma, průmyslu biologických zbraní a čínské komunistické vlády.“

Dr. Boyle, který jako jeden z prvních varoval, že COVID-19 pochází z laboratoře ve Wuhanu a že experimentální vakcíny budou nebezpečné a smrtící, nyní upozorňuje veřejnost na to, co elita plánuje dál.

„Nejdůležitějším bodem jsou nyní z mého pohledu tato navrhovaná nařízení Světového zdravotnického úřadu a také navrhovaná pandemická smlouva Světové zdravotnické organizace, které se nyní zvažují v Ženevě,“ řekl.

Pokračoval: „Vytvoří vědecký a lékařský policejní stát, který bude pokrývat celý svět a bude uzurpovat a popírat suverenitu Spojených států amerických, stejně jako suverenitu států unie podle desátého dodatku ústavy Spojených států.“

Lékař varoval Američany, že pokud se nezorganizujeme a nedovolíme, aby tento plán pokračoval, dostaneme „jednosměrnou propustku na hřbitov.“

Později doktor Boyle vysvětlil, že „nejzáludnější částí smlouvy WHO“ je skutečnost, že vstoupí v platnost okamžitě po podpisu Bidenovým zástupcem, což je hrubé porušení americké ústavy.

Vyzval americké občany, aby smlouvu WHO zastavili, „pokud chceme žít ve svobodě.“

Jedná se o globalistickou, lékařskou a technologickou diktaturu, před kterou Alex Jones varuje už celá desetiletí.

Zdroj