Deep State plánuje vypuštění nové biologické zbraně

Dr. Francis Boyle

Toto je varování pro lidi na Zemi, že zlověstná globální elita se chystá rozpoutat další pandemii, aby zavedla svou technokracii NWO.

Dr. Francis Boyle

Dr. Francis Boyle, autor amerického zákona o biologických zbraních, se ve středu připojil k pořadu Alexe Jonese, aby rozebral plán Deep State na uvolnění nové biologické zbraně v rámci globalistické agendy Velkého resetu.

V tomto průlomovém rozhovoru Dr. Boyle odhaluje, že příští pandemie vzejde z laboratoří biologických zbraní a že globalisté se připravují na vypuštění nové biologické zbraně, aby nás mohli „všechny udržet pod kontrolou a pod nadvládou WHO, Billa Gatese, Big Pharma, průmyslu biologických zbraní a čínské komunistické vlády.“

Dr. Boyle, který jako jeden z prvních varoval, že COVID-19 pochází z laboratoře ve Wuhanu a že experimentální vakcíny budou nebezpečné a smrtící, nyní upozorňuje veřejnost na to, co elita plánuje dál.

„Nejdůležitějším bodem jsou nyní z mého pohledu tato navrhovaná nařízení Světového zdravotnického úřadu a také navrhovaná pandemická smlouva Světové zdravotnické organizace, které se nyní zvažují v Ženevě,“ řekl.

Pokračoval: „Vytvoří vědecký a lékařský policejní stát, který bude pokrývat celý svět a bude uzurpovat a popírat suverenitu Spojených států amerických, stejně jako suverenitu států unie podle desátého dodatku ústavy Spojených států.“

Lékař varoval Američany, že pokud se nezorganizujeme a nedovolíme, aby tento plán pokračoval, dostaneme „jednosměrnou propustku na hřbitov.“

Později doktor Boyle vysvětlil, že „nejzáludnější částí smlouvy WHO“ je skutečnost, že vstoupí v platnost okamžitě po podpisu Bidenovým zástupcem, což je hrubé porušení americké ústavy.

Vyzval americké občany, aby smlouvu WHO zastavili, „pokud chceme žít ve svobodě.“

Jedná se o globalistickou, lékařskou a technologickou diktaturu, před kterou Alex Jones varuje už celá desetiletí.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Izraelský expremiér Benjamin Netanyahu přiznal, že udělal z Izraelců pokusné covidové králíky Pfizeru, a že Izrael plánuje vytvořit databázi všech obyvatel, protože z toho bude biotechnologický byznys.
https://rumble.com/v22t074-benjamin-netanyahu-piznal-e-udlal-z-izraele-laborato-pfizeru-a-chce-i-dna-v.html

1
0
Would love your thoughts, please comment.x