Dříve zdravá gorila zemřela na selhání mnoha orgánů po očkování proti COVID-19

Gorila

Gorila Martha, která žila v Zoo Gladys Porter v texaském Brownsville, nedávno uhynula poté, co byla „očkována“ proti COVID-19.

Gorila

Podle zpráv byla Martha před očkováním zcela zdravá. Poté však u ní rychle došlo k „mnohočetnému selhání orgánů“ a 19. dubna nečekaně uhynula.

Martha, gorila západní nížinná, která nedávno porodila, byla velmi šťastným a zdravým tvorem, než její imunitní systém poškodilo očkování proti COVID-19, které dostala. Následující video ukazuje Marthu, jak si hraje se svým mládětem.

V červenci loňského roku oznámila Zoo Gladys Porter, že plánuje očkování všech svých zvířat proti COVID-19. Martha nebyla výjimkou a nyní už není, protože zoo neidentifikovala očkování proti COVID-19 jako podvod s depopulací.

„Jak nebezpečný byl COVID-19 pro zvířata v Zoo Gladys Porter?“ zeptal se Igor Chudov na svém Substacku. „Nebyl příliš nebezpečný. Podle zoologické zahrady se žádné zvíře COVIDem nikdy nenakazilo.“

„Takže teď máme krásnou a prosperující gorilí mámu mrtvou, z jakého přesně důvodu? A její mláďata jsou teď sirotci… Zoo se samozřejmě nepřizná. Ale všechno je bolestně zřejmé.“

Mladá matka zemřela také na „selhání mnoha orgánů“ po injekci Moderna; podle médií to injekce nezpůsobila
Lidé nikdy nebyli jediným cílem globalistů, pokud jde o program vyhlazování pandemií. V rámci plánu byla k likvidaci určena také zvířata a dokonce i rostliny.

Martina tragická smrt jistě nebude poslední v rámci zvířecí říše, zejména pokud budou ošetřovatelé v zoologických zahradách s vymytými mozky i nadále podléhat hysterii vůči COVID-19 a zároveň uvěří vládnímu narativu, který očkování prosazuje.

Vedoucí veterinář Zoo Gladys Porter Dr. Tom deMaar sdělil místním médiím, že při pitvě bylo zjištěno, že Martha utrpěla „mnohočetné orgánové abnormality, které následně vytvořily kaskádu, jež ukončila její život.“

„Kaskáda začala fibrózním onemocněním srdce, které vedlo k selhání ledvin,“ dodal a vůbec se nezmínil o injekcích, které Martha předtím dostala.

Podobná situace nastala u 39leté Kassidi Kurill, dříve zdravé svobodné matky, která „zemřela na selhání mnoha orgánů“ po vakcíne Moderna.

V tomto případě se média o vakcíne zmínila, ale konkrétně v souvislosti s tím, že údajně není zodpovědná za její smrt.

„Noviny samozřejmě uvedly, že Kassidi ‚nezemřela na následky očkování‘,“ píše Chudov. „Ano, zemřela na selhání orgánů. Nikoliv kvůli injekci. Stejně jako gorila Marta, která také náhle zemřela na selhání mnoha orgánů,“ dodal.

„Milující maminky Martha (gorila) a Kassidi Kurill (člověk) NEMUSELY zemřít. Čí životy vlastně zachránily? Všichni mají COVID-19, takže to není tak, že by Martha a Kassidi něco zastavily.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x