Dr. Marble: Po odhalení lží o COVID-19 globalisté nyní podporují Světovou válku s cílem vylidnit svět

valka na Ukrajine

Dr. Ben Marble se domnívá, že globalisté nyní podporují světovou válku s cílem vylidnit svět poté, co byly odhaleny jejich lži o COVID-19.

valka na Ukrajine

„Všichni tito lidé tvrdí, že bychom měli podpořit Ukrajinu a pokusit se dostat do války s Ruskem. Snaží se propagovat světovou válku. Lidé si musí uvědomit, že je to součást plánu Velkého resetu. Celý jejich plán spočívá ve vyvolání světové války. Chtějí jadernou válku, protože chtějí zabít co nejvíce lidí,“ řekl Marble.

„A můžeme to dokázat, když se podíváte na Georgia Guidestones. Jejich cílový počet obyvatel je jedna miliarda. Jejich populační cíl je sporný, ale co sporné není, je to, že hodlají zabít spoustu lidí, aby ho dosáhli. A tak pokud je nyní někde mezi sedmi, osmi miliardami lidí a oni se chtějí dostat na jednu miliardu, znamená to, že mají v plánu vyvraždit šest nebo sedm miliard lidí. A tak už rozdali pět miliard dávek této falešné vakcíny proti COVID-19, jedu na úpravu genů.“

Marble měl na mysli obrovský žulový památník se souborem průvodců určených budoucím generacím, který se nachází na nejvyšším bodě v okrese Elbert v Georgii.

Georgia Guidestones má jednu desku, která stojí uprostřed, a čtyři desky rozmístěné kolem ní. Na vrcholu pěti desek, které jsou astronomicky vyrovnané, leží kámen. Kameny, označované také jako „americké Stonehenge“, slouží jako nebeské hodiny – zaznamenávají plynutí času pomocí speciálních prvků. Památník je popisován jako „vysoce technická stavba, která bezchybně sleduje Slunce.“

Čtyři desky obsahují 10 průvodců v osmi různých jazycích – na každé straně čtyř velkých vztyčených kamenů je jeden jazyk. Jsou vyryty v angličtině, španělštině, svahilštině, hindštině, hebrejštině, arabštině, čínštině a ruštině.

Sada průvodců obsahuje:

1. Udržujte lidstvo pod 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou.
2. Moudře usměrňujte reprodukci – zlepšujte kondici a rozmanitost.
3. Sjednoťte lidstvo novým živým jazykem.
4. Vládněte vášni – víře – tradici – a všem věcem s mírným rozumem.
5. Chraňte lidi a národy spravedlivými zákony a spravedlivými soudy.
6. Nechte všechny národy vládnout vnitřně a vnější spory řešte u světového soudu.
7. Vyhněte se malicherným zákonům a zbytečným úředníkům.
8. Vyvažujte osobní práva se společenskými povinnostmi.
9. Oceňujte pravdu – krásu – lásku – hledejte soulad s nekonečnem.
10. Nebuďte rakovinou země – nechte prostor přírodě.

Jejich cílový počet obyvatel je pouze 500 000 000. A to je zřejmě nejvyšší priorita.

Dr. Marble uvedl, že lidé byli v posledních dvou letech svědky bioteroristické války, která byla vedena proti celému světu, a že jde o velký konspirační plán vůdců Světového ekonomického fóra (WEF) v čele s Klausem Schwabem, Billem Gatesem, Georgem Sorosem a Markem Zuckerbergem.

„Jejich plán je zlý, protibožský a ateistický. Jsou to transhumanisté. Věří v editaci lidského genomu, protože si myslí, že jsou chytřejší než Bůh. A teď je pro ně špatnou zprávou, že se mýlí. Takže se chtějí pokusit vnutit tento jed na úpravu genů masám a už to udělali. A pět miliard lidí už tento jed přijalo,“ prohlásil Marble.

Dodal, že všechny lži o COVID-19 účinně odhalili různí lékaři, jako například Dr. Peter McCullough a Dr. Robert Malone.

Globalisté změnili příběh na Ukrajinu
Marble upozornil, že globalisté nyní přehodili výhybku na Ukrajinu. Snaží se také podpořit ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského jako jakéhosi hrdinu, který na Ukrajině prosazuje demokracii – což není pravda, protože je to podle Marbleho totalitář.

Zelenskyj zakázal na Ukrajině politické strany a podle Marbleho ukrajinský herec, který se stal prezidentem, spolupracuje s WEF.

Marble také zdůraznil, že je třeba zakázat vakcíny proti COVID-19, protože se vše stále zhoršuje a lidé upadají do chaosu.

„Dokud nebude jed zakázán, nic se nezlepší. Stále dáváme veřejnosti jed a předstíráme, že jde o bezpečnou a účinnou vakcínu. No a je snadné předpovědět, že bude umírat stále více lidí,“ řekl.

Vakcíny proti COVID-19 vůbec nejsou skutečnými vakcínami
Důkazy jsou zdrcující. Nyní existuje tolik důkazů o veškeré nadměrné úmrtnosti, nadměrné celkové úmrtnosti, že je případ uzavřen. Věda je rozhodnuta, vakcíny proti COVID-19 vůbec nejsou skutečné vakcíny. Jsou to jed na úpravu genů. A já budu stále dokola opakovat stejný argument.

Marble uvedl, že mnoho obětí očkování vakcínou proti COVID-19 přichází s žádostí o pomoc s příznaky, které se u nich po očkování objevily. Dodal, že jeho organizace se snaží udělat maximum pro to, aby lidem léčbu poskytla.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x