Více než polovina Francouzů je nakloněna Rusku

Více než polovina Francouzů je nakloněna Rusku

Snahy francouzských mainstreamových médií poštvat voliče proti Rusku nebyly úspěšné: 52 % Francouzů je prorusky orientovaných.

Více než polovina Francouzů je nakloněna Rusku

Nedávný průzkum ukázal, že 52 procent respondentů věří alespoň jednomu z ruských tvrzení o původu války na Ukrajině. Například 28 procent respondentů se domnívá, že ruskou intervenci podporují rusky mluvící Ukrajinci, kteří se chtějí osvobodit od pronásledování, jímž trpí. A 10 procent respondentů se domnívá, že „na Ukrajině v současné době vládne junta infiltrovaná neonacistickými hnutími.“

Průzkum Ifop ukázal, že obzvláště proruští jsou příznivci levicového Jeana-Luca Mélenchona a pravicového Érica Zemmoura, kteří jdou napříč politickým rozdělením.

Protiruští znalci na CNews byli výsledkem průzkumu rozrušeni a snažili se problém zakrýt. Dailymotion, mainstreamová videoplatforma, přispěchala s dodatkem, že „35 procent Francouzů říká, že věří konspiračním teoriím“, a naznačila, že ruský postoj v konfliktu je de facto konspirací, protože „71 procent odpůrců věří Putinovu příběhu o Ukrajině.“

Informační válka vedená Kremlem těží „z kontextu ‚postkovidovské‘ informační mlhy“, která by mohla být příznivá „pro vznik konspiračních teorií“, uvedl průzkum Ifop.

Z toho vyplývá, že prezident Putin je lhář a Francouzi, kteří si odmítají nechat píchnout neověřený produkt, jsou paranoidní.

Takový amalgám však ohrožuje nepopulární stanový katechismus globalismu: Neoliberalismus, nucené očkování, LGBTQ, otevřené hranice, transgender, merkantilismus, klimatická hysterie a pederastie. Je tedy logické, že když některé principy nakonec implodují, celý konstrukt zanikne.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x