Britští vědci tvrdí, že lidské „dýchání“ škodí životnímu prostředí

Lidské dýchání

Výzkumníci z Velké Británie se zoufale snaží udržet při životě podvodný příběh o změně klimatu tvrzením, že lidé, kteří „dýchají“, poškozují životní prostředí.

Protože lidé nemohou existovat bez dýchání, tito výzkumníci se zřejmě připravují na to, že tuto falešnou „hrozbu“ pro planetu buď zdaní, nebo odstraní.

Všechny škody způsobené vládnoucími třídami za účelem válek a kontroly nejsou velkým problémem, ale lidé dýchající vzduch na planetě způsobují škody již nyní.

Nový výzkum (který je spíše propagandou než skutečným výzkumem), který vypracoval Dr. Nicholas Cowan, atmosférický fyzik z Britského Centra pro ekologii a hydrologii v Edinburghu, tvrdí, že plyny vydechované lidmi při dýchání jsou hlavním faktorem přispívajícím ke globálnímu oteplování.

„Bylo zjištěno, že vydechovaný lidský dech může obsahovat skleníkové plyny metan (CH4) a oxid dusný (N2O), které mají mnohem vyšší potenciál globálního oteplování než oxid uhličitý (CO2),“ vysvětluje studie. „Tam, kde jsou uhlovodíkové řetězce (druhy potravin) konzumovány člověkem a přeměněny na CH4 (a N2O z příjmu dusíku), není již potenciál globálního oteplování neutrální a lidské dýchání má čistý oteplovací účinek na atmosféru.“

Na základě všech vzorků vědci zjistili, že podíl emisí „skleníkových plynů“ ve Spojeném království, které pocházejí z dechu lidí, činí 0,05 % v případě metanu a 0,1 % v případě oxidu dusného.

Aby bylo jasné, co to znamená, Dr. Cowan zdůraznil, že tato dvě procenta se týkají konkrétně těchto dvou příslušných plynů. Tato dvě uvedená procenta nepokrývají veškeré emise skleníkových plynů ve Spojeném království jako celek.

„Vědci“ také chtějí, aby veřejnost věděla, že jde o velký problém, a hodlají tuto „záležitost“, kdy se lidé odvažují vdechovat a vydechovat vzduch, prosazovat.

„Vyzýváme k opatrnosti při předpokladu, že emise způsobené lidmi jsou zanedbatelné.“

Všichni jsme to očekávali na míle daleko…

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Veny
Host
Veny
6 měsíců před

Tak na špagát s nima…přeci nám tu nebudou kazit vzduch.

Drak
Host
Drak
6 měsíců před

Vždycky, když pisálkové napíší „vědci“, jen třeba zvýšit pozornost, protože se většinou jedná o koupené, amorální zmetky.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x