Donald Trump naznačuje, že se blíží jeho prezidentské oznámení

Donald Trump

Donald Trump v rozhovoru pro indickou televizní stanici naznačil, že jeho oznámení o prezidentské volbě v roce 2024 je na spadnutí.

Donald Trump

Na otázku moderátora televize NDTV, zda je „připraven kandidovat“ v roce 2024, to Trump jen potvrdil.

„V průzkumech vedu, a to ve všech průzkumech – republikánských i demokratických. Předpokládám, že se rozhodnu ve velmi blízké budoucnosti. A myslím, že spousta lidí bude velmi spokojená,“ řekl Trump.

Bývalý prezident dále žertoval, že „pár lidí bude z jeho oznámení nešťastných.“

Předchozí zprávy naznačovaly, že Trump oznámí svou kandidaturu již v červenci, což se ještě více potvrdilo poté, co vyšlo najevo, že jeho volební letadlo dostalo nový nátěr.

Uvidíme, zda Trump s velkým oznámením počká až do poloviny volebního období, i když prodlužovat to o dalších několik měsíců se zdá být dosti přitažené za vlasy.

Přestože razie FBI proti Trumpovi představovala politický úder, který mu měl zabránit v kandidatuře, zdá se, že republikánům dodala větší přesvědčení, aby ho volili.

Trump však bude v primárkách pravděpodobně čelit silné výzvě ze strany floridského guvernéra Rona DeSantise, který má podle mnohých republikánů větší šanci porazit Bidena nebo kohokoli, kdo kandiduje za demokraty.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x