Bill Gates a WHO oznámili, že chtějí poslat do Afriky miliony „vakcín“ proti malárii, které ve skutečnosti způsobují NÁRŮST onemocnění

Bill Gates

V subsaharské Africe zemře ročně na malárii více než půl milionu dětí. Miliardář a eugenik Bill Gates jim však místo podpory v podobě čisté vody, výživy a lepších hygienických podmínek chce místo toho píchat pochybné „vakcíny“ proti malárii.

Bill Gates

Jelikož se Gates nikdy nesetkal se situací, která by se týkala jiných lidí a v níž by vakcíny nebo jiný chemický hnus nebyly jím navrhovaným řešením, je jen přirozené, že se rozhodl poslat do malárií postižené Afriky ještě více farmaceutických injekcí.

Neexistují žádné vakcíny proti malárii, které by poskytovaly skutečnou sterilizační imunitu, aby bylo jasno. Ve skutečnosti zůstává pro Afriku nejlepší možností, jak se s problémem malárie vypořádat, zlepšení hygienických podmínek a životní úrovně, stejně jako přírodní léky, jako je artemisinin.

Gates se však o taková praktická řešení nezajímá. Raději by co největšímu počtu Afričanů píchl injekci Mosquirix (RTS, S/AS01), lék vyráběný britským farmaceutickým gigantem GlaxoSmithKline (GSK), který sotva funguje.

„Mosquirix nejenže neposkytuje sterilizační imunitu, ale vyžaduje čtyři samostatné injekce a jeho údajné preventivní účinky trvají jen několik měsíců,“ vysvětluje jedna zpráva.

„Navíc je tento lék nejen zdánlivě bezcenný, ale i jedinečně nebezpečný.“

Očkování Mosquirixem zvyšuje riziko malárie a úmrtí
Největší studie, která kdy byla provedena s přípravkem Mosquirix, přinesla neutěšené výsledky. Kohorta pacientů, kterým byla aplikována vakcína, měla ve skutečnosti horší výsledky než placebová skupina a vykazovala desetkrát vyšší riziko meningitidy a mozkové malárie a také dvojnásobné riziko úmrtí.

Člověk si klade otázku: „Pokud Mosquirix nezabrání malárii a ve skutečnosti ji způsobí a zároveň zvýší riziko úmrtí, jaký je potom smysl tohoto očkování, kromě zabíjení příjemců?“

Vzhledem k tomu, že za prosazováním Mosquirixu stojí Gates, je zjevným cílem zabít více lidí a zároveň předstírat, že jim pomáhá. To je ostatně Gatesův modus operandi.

Nelze dostatečně zdůraznit, že Mosquirix neposkytuje žádnou sterilizační imunitu ani v dlouhodobém, ani v krátkodobém horizontu. Lék také neposkytuje žádné účinné benefity, čímž se stává z hlediska podpory zdraví zcela zbytečným.

Přesto zkorumpovaná Světová zdravotnická organizace (WHO) dala Mosquirixu své razítko a lživě tvrdí, že za každých 200 vakcín proti malárii aplikovaných lidem do těla bude údajně zachráněn život jednoho dítěte.

Za cenu 9,44 dolaru za dávku poskytl UNICEF společnosti GSK, jedinému dodavateli očkovacích látek proti malárii, smlouvu v hodnotě 170 milionů dolarů na uvolnění 18 milionů dávek Mosquirixu v Africe – a to je teprve začátek.

Podle zpráv plánují Gates a jeho kumpáni vytvořit systém, v němž bude do náručí dětí v subsaharské Africe každoročně aplikováno 80-100 milionů injekcí Mosquirixu, a to až do roku 2030.

„V Africe by tak vznikl průmysl s vakcínami proti malárii, který by byl připraven vydělat téměř 1 miliardu dolarů ročně,“ vysvětluje jedna ze zpráv a cituje prognózy GAVI SDS z roku 2021, podle nichž „poptávka“ po vakcínách proti malárii dosáhne do roku 2030 až 100 milionů dávek ročně.

Zdá se, že Gates a jeho kamarádi z Big Pharma skutečně začínají přesouvat svůj eugenický injekční raketový program ze Západu do Afriky, která se zdá být dalším velkým globalistickým trhem s léčivy.

Jakmile vymřou stovky milionů lidí ze Západu, kteří si nechali píchnout vakcínu proti COVID-19, bude tento přesun do Afriky skutečně výraznější, protože průmysl smrti shrábne miliardy dolarů zisku za vraždění dalších černých dětí a kojenců.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
10 měsíců před

všechno jsou to trollové z umělé inteligence.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x