Ministerstvo spravedlnosti USA chce uvěznit whistleblowera, který odhalil pedofilii Bidenovy rodiny

Joe Biden

Ministerstvo spravedlnosti USA v úterý požádalo Newyorského okresního soudce, aby odsoudil ženu, která upozornila na bezuzdnou pedofilii Joea Bidena.

Bidenovo ministerstvo spravedlnosti chce, aby si žena, která získala deník Ashely Bidenové s podrobnostmi o nechutném obtěžování nezletilé dcery Joem Bidenem, odpykala za svůj čin vysoký trest vězení.

Nypost.com uvádí: Prokurátoři Úřadu státního zástupce pro Jižní okres New Yorku původně požadovali pro Aimee Harrisovou, která se v srpnu 2022 přiznala ke spiknutí za účelem mezistátní přepravy kradeného majetku v souvislosti s krádeží deníku, trest šesti měsíců domácího vězení s následným tříletým propuštěním pod dohledem.

Harrisová dvanáctkrát požádala o posunutí termínu slyšení, podle žalobců jsou její výmluvy snahou „nepatřičně oddálit“ trest a zaslouží si přísnější trest.

„Trest obžalované musí také zohlednit způsob, jakým po celou dobu tohoto soudního řízení zneužívala výkon spravedlnosti,“ uvádí se v podání státního zástupce Damiana Williamse adresovaném okresní soudkyni Lauře Taylorové Swainové.

„Obžalovaná se opakovaně a soustavně dopouštěla taktiky, která měla za cíl nepatřičně zdržovat toto řízení, včetně toho, že uváděla soud v omyl nepravdivými informacemi, aby odůvodnila opožděné a neoprávněné žádosti o odročení, odmítala se dostavit, když jí to bylo nařízeno, a neplnila soudní příkazy ke sdělení nebo předložení určitých informací,“ uvádí se v dokumentu.

„Tímto chováním žalovaný prokázal naprostou neúctu k příkazům soudu a k řádnému vedení tohoto soudního řízení.“

Harrisová se podle ministerstva spravedlnosti dostala k deníku první dcery, daňovým záznamům, soukromým rodinným fotografiím a jejímu mobilnímu telefonu v září 2020 během pobytu v domě v Delray Beach na Floridě, kde dříve žila dcera prezidenta Bidena.

Ministerstvo spravedlnosti uvedlo, že deník obsahoval „velmi osobní záznamy.“

Po krádeži majetku Ashley Bidenové najala Harrisová spoluobviněného Roberta Kurlandera, aby jí pomohl s jeho prodejem, uvedla vláda s vědomím, že patří „přímému rodinnému příslušníkovi tehdejšího vládního představitele, který byl kandidátem na celostátní politickou funkci.“

Dvojice prodala deník konzervativnímu médiu Project Veritas před volbami v roce 2020 za 40 000 dolarů.

Portál obsah deníku nezveřejnil, ale údajné záznamy se později objevily na internetu.

„Trest bez odnětí svobody by zcela nedostatečně odrážel závažnost jednání obžalované, včetně jejího zjevného přesvědčení, že stojí nad zákonem a že se nemusí řídit příkazy tohoto soudu,“ uvedli státní zástupci ve svém přepracovaném návrhu na vynesení rozsudku.

Harrisová má být odsouzena 9. dubna.

Prokurátoři upozornili, že pokud se opět nedostaví, mohou požádat o zvýšení trestu za maření výkonu spravedlnosti.

Kurlander, který se v případu rovněž přiznal, má slyšení k rozsudku naplánováno na 12. dubna.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Ministerstvo spravedlnosti USA chce uvěznit whistleblowera, který odhalil pedofilii Bidenovy rodin… first appeared on Akta […]

Frank
Host
Frank
1 měsíc před

Je dávno jasné, že Biden je pedofil. Stačí se podívat na videa, kde jsou děti a jak se k nim vždy hrne.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x