DeSantis tvrdí, že globalistické elity používají vakcíny proti COVID-19 k depopulaci planety

Ron DeSantis

Floridský guvernér Ron DeSantis ve svém vystoupení v pořadu „The Ingraham Angle“ na stanici Fox News varoval, že jedním z cílů masového očkování planety kvůli COVID-19 je její „vylidnění.“

Ron DeSantis

Při hledání odpovědnosti pro zločinné výrobce vakcín a vládní úředníky, kteří jejich očkování prosadili, DeSantis naznačil, že „globalistické elity“ tyto ohavnosti vymyslely jako součást celosvětového genocidního úsilí.

„Vezmete si mRNA vakcínu a způsob, jak se na ni dívat, dobře, jaké jsou její výhody?“ řekl DeSantis moderátorce Lauře Ingrahamové. „A jaké jsou nevýhody? A zdá se, že náš lékařský establishment nikdy nechtěl být k lidem upřímný ohledně možných nevýhod.“

„A tak jste ukázal klip od doktora Ladapa tady dole na Floridě a analýzu, kterou provedl s lidmi, zejména s mladými muži, kteří podstoupili injekce mRNA.“

V jiných zemích již byly tyto injekce staženy z trhu kvůli zjištěným skutečnostem, ale zde ve Spojených státech jsou nejen stále dostupné, ale jsou také prosazovány establishmentem.

Je jasné, vysvětlil dále DeSantis, že „nevýhody převažují nad výhodami.“ Vychází to z analýz nezávislých výzkumníků, z nichž mnozí se nacházejí mimo Spojené státy a kteří si dali práci se zkoumáním těchto jedů.

„Podívejte se, nakonec nám jde o to, abychom poskytli pravdu, abychom poskytli přesné údaje a přesnou analýzu,“ řekl DeSantis.

„A měli jsme skvělého výzkumníka z Dánska. Lauru, Dánsko nedovoluje lidem mladším 50 let, pokud nemají již existující onemocnění, podstoupit mRNA očkování, protože to analyzovali a řekli, že nevýhody převažují nad přínosy.“

Florida vytváří státní panel podobný CDC, který bude provádět „medicínu založenou na důkazech“
Zatímco někteří vědci tvrdí, že očkování v některých případech snižuje riziko úmrtí, mnozí jiní ukazují opak. Nejen to, ale téměř každá poctivá analýza odhaluje, že nechat se očkovat proti COVID-19 zvyšuje riziko jiných typů úmrtí.

DeSantis poukázal na to, že v rozporu s tvrzením průmyslu a vlády se nadměrná úmrtnost od zahájení operace Warp Speed nesnížila. Naopak, od zavedení očkování je v celém světě mnohem více úmrtí než obvykle.

„A tak máme nyní na Floridě vytvořený panel, který bude efektivně fungovat tak, jak by mělo fungovat CDC, a v podstatě dělat medicínu založenou na důkazech, brát vážně studie, které jsou v rozporu s narativem, a být ochoten klást otázky a jít tam, kam vedou data,“ dodal DeSantis.

DeSantis dále uvedl, že Florida od počátku vedla boj proti mandátům federální vlády v oblasti cévních mozkových příhod. Přestože Florida zavedla mnoho stejných omezení jako zbytek země již na počátku, DeSantis tvrdí, že bojoval proti povinnému očkování, když ostatní nebojovali.

„Autoritáři byli ti, kteří chtěli lidem nařídit očkování; já jsem chránil lidi před tím, aby se tak stalo, a zajistil jsem, aby se Floriďané mohli sami rozhodnout,“ řekl o svém postoji.

„Autoritáři chtěli zavést systém očkovacích pasů, téměř jako systém sociálního kreditu. Aby lidé, kteří by s tím nesouhlasili, byli ze společnosti zcela marginalizováni. To jsme odmítli. A zakázali jsme to. Takže jsme od samého začátku pomáhali lidem, aby se sami rozhodovali, ale nepoužívali jsme ani donucovací moc státu, ani jsme nedovolili velkým korporacím, aby tato rozhodnutí podmiňovaly.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Dnes už nední pochyb o tom, že globalistické elity používají vakcíny proti COVID-19 k depopulaci planety

1
0
Would love your thoughts, please comment.x