Dokumenty odhalují, že DARPA zamítla financování výzkumu, který vedl ke vzniku COVID-19, protože byl považován za příliš nebezpečný

COVID-19

Nové šokující důkazy o tom, že pandemii COVID-19 se nejen dalo zcela vyhnout, ale že ji ve skutečnosti podpořily složky americké vlády, přinesl tento týden nikdo jiný než Project Veritas.

COVID-19

V ohromujícím příspěvku, který byl zveřejněn v pondělí, Project Veritas uvedl, že vojenské dokumenty, které tato investigativní mediální organizace získala k dispozici, naznačují, že Agentura pro pokročilé obranné výzkumné projekty (Defense Advanced Research Projects Agency, DARPA) v březnu 2018 zamítla žádost organizace EcoHealth Alliance o financování výzkumu zisku funkce pomocí virů přenášených netopýry. Žádost firmy nazvaná „Project Defuse“ byla zamítnuta, protože úředníci DARPA usoudili, že je příliš nebezpečná a že porušuje moratorium na takový výzkum.

Možná si vzpomenete, že EcoHealth získal finanční prostředky od Národního institutu zdraví a Národního institutu alergií a infekčních nemocí, který od počátku 80. let vede Dr. Anthony Fauci.

Fauci před Kongresem pod přísahou vypověděl, že nikdy neschválil zisk finančních prostředků na funkční výzkum.

Projekt Veritas dále uvedl:

„Hlavní zpráva týkající se návrhu EcoHealth Alliance unikla na internet před několika měsíci, doposud zůstala neověřená. Projekt Veritas získal samostatnou zprávu pro generálního inspektora ministerstva obrany, kterou napsal major americké námořní pěchoty Joseph Murphy, bývalý spolupracovník DARPA.“

Podle přímé citace ze zprávy:

„Návrh nezmiňuje ani nehodnotí potenciální rizika výzkumu Gain of Function (GoF).“

Pokud jde o způsob, jakým byly dokumenty pohřbeny, Jared Adams, šéf komunikace DARPA, řekl investigativní novinářské organizaci, že „mu to nepřipadá normální“.

Projekt Veritas získal překvapivé, dosud nikdy neviděné dokumenty týkající se původu COVID-19, zisku funkčního výzkumu, vakcín, potenciální léčby, která byla potlačena, a snahy vlády toto vše utajit. Zmíněné dokumenty pocházejí ze zprávy Agentury pro pokročilé obranné výzkumné projekty, známé spíše jako DARPA, a byly ukryty na přísně tajném sdíleném disku.

Podle dokumentů NIAID pod vedením Fauciho i přes odmítnutí projektu Defuse agenturou DARPA pokračoval ve výzkumu a financoval jej – v čínské laboratoři ve Wuhanu, kde byl COVID-19 pravděpodobně vyvinut předtím, než „unikl“, a také na amerických výzkumných pracovištích.

„Dr. Fauci opakovaně pod přísahou tvrdil, že NIH a NAIAD se nepodílely na zisku funkčního výzkumu s programem EcoHealth Alliance. Ale podle dokumentů, které získal Project Veritas a které popisují, proč byl návrh EcoHealth Alliance zamítnut, DARPA tento výzkum zcela jistě klasifikovala jako zisk funkce,“ poznamenal Project Veritas.

James O’Keefe, zakladatel a generální ředitel organizace, položil DARPA zásadní otázku: „Kdo v DARPA rozhodl o pohřbení původní zprávy? Mohli upozornit Pentagon, Bílý dům nebo Kongres, což mohlo zabránit celé této pandemii, která vedla k úmrtí 5,4 milionu lidí na celém světě a způsobila mnoho bolesti a utrpení mnoha milionům dalších.“

Podle těchto dokumentů se jedná o promyšlený druh vraždy milionů lidí koordinovaný na nejvyšších úrovních. Léčba, která by zachránila životy, byla záměrně potlačena.

Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA vakcíny, mezitím označil tato odhalení za „kouřící zbraň historických rozměrů“.

Zdá se být zřejmé, že Fauci a EcoHealth Alliance jsou vinni masovou vraždou takového rozsahu, jaký tu nebyl od Hitlerova pokusu o vyhlazení židovské civilizace.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x