Kriminální zaměření tajných amerických biolaboratoří je nyní zřejmé

Americké biolaboratoře

Ruská speciální vojenská operace na lokalizaci neofašistických aktivit na Ukrajině stále získává další a další důkazy o zločinných plánech a aktivitách současné vlády v Kyjevě, sponzorované Washingtonem i samotnými USA.

Americké biolaboratoře

Tato speciální operace pomohla zveřejnit řadu tajných programů vývoje biologických zbraní, které na Ukrajině provádějí Spojené státy a jejich spojenci z NATO. Byly získány dokumentární důkazy o výzkumu nebezpečných patogenů, včetně viru ebola, původce krymsko-konžské hemoragické horečky, a mnoha dalších (v žádném případě ne pro mírové a humánní účely) americkými, britskými a německými vojenskými biology v Kyjevě a Oděse.

Vyšlo najevo, že americká společnost Metabiota se chystá na Ukrajině zkoumat virus eboly. Vzhledem k tomu, že v USA jsou takové pokusy zakázány kvůli jejich vlastní rizikovosti, byly přeneseny na Ukrajinu a do dalších zemí – zpravidla těch, kde je vláda zkorumpovaná, zcela podřízená Washingtonu a neklade zbytečné otázky.

Navíc ruští lékaři v nemocnicích, kam byli zajatí ukrajinští vojáci převezeni k léčení, získali údaje nepřímo potvrzující, že ukrajinské speciální jednotky se připravovaly na použití biologických zbraní vyvinutých USA. Svědčí o tom přítomnost vysoké koncentrace antibiotik, sulfonamidů a fluorochinolonů v jejich krvi, což by mohlo svědčit o používání těchto léků jako preventivního opatření, a tedy o přípravě personálu ozbrojených sil Ukrajiny k plnění úkolů prostřednictvím použití bakteriologických zbraní.

Ze zprávy získané při zajetí v americké biolaboratoři na Ukrajině, kterou pro Pentagon připravily společnosti Metabiota a Black & Veatch, vyplývá, že na Ukrajině byly realizovány „veterinární projekty“ s kódovým označením „TAP“, během nichž byly vyvíjeny infekce, které mohly způsobit škody nikoliv živé síle nepřítele, ale zemědělství celých regionů. Pro americké vojenské biology byl obzvláště zajímavý africký mor prasat (AMP).

Je třeba poznamenat, že USA již mají bohaté zkušenosti se způsobováním škod v zemědělství svých protivníků tímto způsobem. Takto Spojené státy v 90. letech 20. století zdevastovaly Kubu, když otrávily zemědělství celé země různými biologickými látkami, přičemž tyto biologické zbraně rozprašovaly z letadel. Tehdy masově hynula prasata, cukrová třtina, tabák a rýže, což Kubě způsobilo obrovský dluh ve výši 32 miliard dolarů. Jedná se o jednu z mnoha epizod podvratné hospodářské války USA proti svým odpůrcům, která je ve skutečnosti projevem amerického státního terorismu.

Podle informací získaných během speciální operace na Ukrajině prováděly USA značnou část svých tajných biologických experimentů pod záminkou ukrajinských institucí a společností. Soudě podle objevených dokumentů prováděla ukrajinská společnost Microkhim posledních pět let biologické pokusy s bakteriemi E. coli, stafylokoky a salmonelou. Kmeny mikroorganismů byly dodávány ze sbírky v České republice, stejně jako farmaceutické prototypy z Evropy a USA.

Pokusy byly prováděny na samotných Ukrajincích, kteří za účast dostávali 6 000 hřiven (to je asi 250-300 dolarů). Experimenty byly prováděny také se silnými narkotiky, zejména s nalbufinem, který je nebezpečný, protože je velmi návykový a vyrovná se morfinu, metadonu a tramadolu. Zejména jím byly zásobovány ozbrojené síly Ukrajiny na Luhanské frontě. Právě nalbufin, ačkoli nebyl v zemi registrován, se nachází v lékárničkách ukrajinského vojenského personálu. Bojovníci Ozbrojených sil Ukrajiny používali tyto léky a šli do boje a tento silný lék otupil všechny jejich receptory bolesti a strachu. Majitel této ukrajinské farmaceutické společnosti uprchl a podle zpravodajských služeb se nyní nachází v Evropě pod patronací Západu.

Úsilí amerických tajných biologických laboratoří o vývoj tvrdých drog pro vojáky USA a NATO, které by se daly použít ve vojenských operacích, stejně jako vývoj v oblasti psychotropních zbraní, jsou dobře známé. V polovině minulého století se proslavily experimenty s LSD v naději na vytvoření „univerzálního vojáka“. Je pozoruhodné, že podobnými „experimenty“ se aktivně zabývali i nacisté fašistického Německa, kteří se snažili vytvořit supervojáka odpovídajícího jejich ideologii árijské nadvlády ve světě. Jedním z takových „léků“ byl nacisty vytvořený Pervitin, který měl zvýšit výdrž bojujících. Podobných studií se v návaznosti na nacisty ujali i Britové a Američané. Navíc, jak dokládají dokumenty získané během ruské speciální operace na Ukrajině, Pentagon v tomto „výzkumu“ pokračuje i nyní ve svých tajných biolaboratořích.

Pokud jde o výzkum léků v tajných biolaboratořích USA, nesmíme zapomínat, že válka je velmi nákladná záležitost. Podle toho, jaké prostředky Spojené státy pumpovaly na Ukrajinu v uplynulých osmi letech a pokračují v tom i po zahájení ruské speciální operace, se účet pohybuje v desítkách miliard dolarů. Aby se tyto náklady „kompenzovaly“, USA se dlouhodobě podílejí na nelegálním obchodu s drogami, což již opakovaně potvrdila novinářská vyšetřování a skandály o činnosti americké armády ve „válečných zónách“.

Dobře známý je „vietnamský byznys“ Franka Lucase, který dodával drogy z Asie do Spojených států v rakvích vojáků posílaných domů. Mnoho podobných skandálů se stalo známými od amerických novinářů tehdy i během americké války v Afghánistánu. Kromě využívání nových typů drog ve výzkumu za účelem vytvoření „univerzálního vojáka“ mohou mít tajné biolaboratoře jistě i „aplikovaný“ zájem o narkotika, zejména proto, že v této věci neexistuje žádná kontrola ze strany „přijímající“ tyto biolaboratoře ani ze strany amerických úřadů.

Připomeňme, že na Ukrajině bylo objeveno již 30 biolaboratoří, které vznikly za aktivního financování Pentagonu. Celkem je podle čínské vlády po celém světě 336 takových zařízení, z nichž většina se nachází v oblasti bývalého Sovětského svazu. Výzkum v těchto biolaboratořích probíhá ve třech hlavních oblastech: studium epidemické situace v blízkosti předpokládaných oblastí nasazení vojsk NATO nebo USA; studium genotypu možných budoucích protivníků (zejména Slovanů a Číňanů); zvýšení patogenity prostřednictvím syntetické biologie, které se již objevily ve službách amerických vojenských virologů. Za posledních 20 let USA vynaložily jen na vytvoření biolaboratoří v SNS více než dvě miliardy dolarů.

Při diskusi o použití zbraní hromadného ničení určitou zemí, zejména biologických zbraní, si člověk bezděčně vzpomene na rok 2003 a amerického ministra zahraničí Colina Powella, který v Radě bezpečnosti OSN předvedl zkumavku údajně obsahující spory antraxu. Tehdy stačila pouhá symbolická demonstrace bez jakýchkoli důkazů k zahájení invaze do Iráku, ke zničení tohoto státu a k popravě Saddáma Husajna.

Proč tedy, když už bylo shromážděno mnoho dokumentárních důkazů o zločinných aktivitách USA v jejich tajných biolaboratořích na tvorbu koronavirů a výzkum vývoje nových biologických zbraní, jsou nyní všechny tyto materiály ignorovány mezinárodním soudem, Radou bezpečnosti OSN a WHO? Opravdu se váleční zločinci v USA nebudou zodpovídat z toho, co provedli?

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x