Dokumenty odhalují Fauciho nezákonné výzkumny v oblasti biologických zbraní

Anthony Fauci

Organizace Judicial Watch to opět dokázala, když získala další nové důkazy usvědčující falešného vládního „lékaře“ Tonyho Fauciho z toho, že za peníze amerických daňových poplatníků financoval vylepšování netopýřích koronavirů a dalších patogenů.

Anthony Fauci

Mnoho Fauciho experimentů probíhalo v čínském Wuhanském virologickém institutu (WIV) – proto se mu říká Wuhanský koronavirus (COVID-19) – za přímého financování Národního ústavu zdraví (NIH), mateřské agentury Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), na který Fauci dohlíží.

Tato nejnovější várka záznamů zcela potvrzuje tvrzení senátora Randa Paula, kterému se demokraté a „novináři“ vysmívali poté, co Fauciho pranýřoval během série senátních slyšení.

Mluvčí NIH lživě tvrdil, že Fauci byl při výměně názorů s Paulem „zcela pravdomluvný,“ ačkoli nyní víme, že Fauci posílal peníze do Wuhanu a kdo ví kam ještě, aby vytvořil smrtící biologické zbraně, včetně „vakcín“ a „posilovačů,“ které v současnosti prosazuje vláda.

Ukázalo se, že Fauci měl přímý přístup k údajům nechvalně proslulé EcoHealth Alliance, která je partnerem WIV, celých 15 měsíců předtím, než ho Paul konfrontoval v celostátní televizi.

„Organizace Judicial Watch obdržela 221 stran záznamů z ministerstva zdravotnictví a lidských služeb (HHS), které obsahují žádost o grant na výzkum týkající se koronaviru, která byla podána v roce 2018,“ uvedla organizace Judicial Watch.

„Zdá se, že žádost o grant popisuje výzkum ‚zisku funkce‘ zahrnující extrakci RNA z netopýrů, pokusy s viry, pokusy o vývoj chimérického viru a snahy o genetickou manipulaci s molekulárním klonem kmene SARSr-CoV WIV1 netopýrů v plné délce.“

Další dokumenty získané organizací Judicial Watch zahrnují různé záznamy o komunikaci, smlouvy a dohody s WIV, které odhalují Fauciho a EcoHealth z mnohaletého spiknutí za účelem manipulace s koronaviry. Peter Daszak z EcoHealth byl samozřejmě zapojen také, stejně jako Ralph Baric, Ian Lipkin a různí další, jak nyní víme.

„NIAID financoval Peterovu skupinu pro práci s koronaviry v Číně posledních pět let prostřednictvím grantu R011R01A|110964: ‚Porozumění riziku výskytu netopýřích koronavirů‘,“ uvedla dále organizace Judicial Watch.

„To bylo nyní obnoveno, se zvláštním zaměřením na identifikaci skupin lidí intenzivně vystavených netopýrům v Číně, a zjistit, zda jsou nemocní z CoV … Mezi spolupracovníky patří Wuhan Institute of Virology (v současné době pracuje na nCoV) a Ralph Baric.“

Jeden z Fauciho projektů zahrnoval objev, že viry CoV související se SARS se mohou při laboratorní manipulaci vázat na lidské buňky. Tyto manipulované patogeny pak mohou způsobit onemocnění podobné SARS u humánních myších modelů.

Nemoc, kterou nazývají virus akutního prasečího průjmového syndromu neboli SADS-CoV, byla také použita při usmrcení více než 25 000 prasat v čínské provincii Guangdong.

Daszakovi spojenci také pracovali na programu zahrnujícím objevování virů u netopýrů. Zde byl údajně původně identifikován virus SARS-CoV. Tyto a další projekty byly projednávány v e-mailech, které si Fauci, Daszak a další spřízněné strany posílali.

„Oznámení o přidělení zakázky“ z 13. července 2020 také navýšilo částku z NIH, která šla Daszakově firmě o neuvěřitelných 369 819 dolarů, které byly všechny odčerpány z peněz amerických daňových poplatníků.

Doba trvání tohoto projektu začala 1. června 2014 a podle plánu by měla skončit 30. června 2021. Jeho název je „Porozumění riziku výskytu koronaviru netopýrů.“

„Společnost EcoHealth měla v rámci grantu obdržet v každém z let 2019 až 2024 částku 637 980 dolarů,“ odhalila organizace Judicial Watch.

Dále vyšlo najevo, že velké části drobných směřovaly na Univerzitu Severní Karolíny – Chapel Hill (UNC), která prováděla výzkum ve spolupráci s Východočínskou normální univerzitou v Číně a Lékařskou fakultou Duke-NUS v Singapuru.

Odborníci, kteří dohlíželi na udělení ceny UNC a jejím partnerům, upřesnili, že „může zahrnovat spolupráci s a/nebo mezi zahraničními organizacemi.“ Rovněž upozornili na „vysoce patogenní látky,“ které mohou vyžadovat použití biologického bezpečnostního zařízení s úrovní BSL3 nebo vyšší.

Výzkumné „cíle“ uvedené v žádosti o grant EcoHealth zahrnují „sekvenování domén vázajících receptory (spike proteiny) za účelem identifikace virů s nejvyšším potenciálem pro šíření, které zahrneme do našich experimentálních šetření.“

„Využijeme údaje o sekvenci S proteinu, technologii infekčních klonů, in vitro a in vivo infekční experimenty a analýzu vazby na receptory k ověření hypotézy, že prahové hodnoty % divergence v sekvencích S proteinu předpovídají potenciál šíření,“ uvádí se dále v žádosti.

V celé žádosti a dalších dokumentech se objevují přiznání spojenectví mezi Daszakem, Baricem a různými čínskými a dalšími zahraničními partnery. Jinými slovy, jednalo se o rozsáhlou mezinárodní záležitost.

V reakci na tyto a další bombastické zprávy zveřejnil NIH otevřený dopis a doprovodnou analýzu, která podle něj „uvede věci na pravou míru.“ V kostce NIH trvá na tom, že jeho výzkum netopýřích koronavirů nebyl katalyzátorem pandemie, protože viry, na kterých pracoval a údajné viry, které jsou v současné době v oběhu, mají „značné genetické rozdíly.“

Kolik důkazů je třeba, aby byl Fauci vyhozen, NIAID a NIH rozpuštěny a Čína pohnána k odpovědnosti za biologickou válku, kterou zahájila?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x