Delta Force přepadla sklad Adrenochromu

Adrenochrom

Operátoři Delta Force v pondělí provedli razii ve skladu adrenochromu v Kalifornii a zabavili 600 litrů látky, která podle despotů Deep State prodlužuje život, zabraňuje nemocem a zvyšuje libido, uvedl pod podmínkou anonymity vysoce postavený úředník Úřadu vojenských komisí.

Adrenochrom

Ve tři hodiny ráno Delta Force přestřihla zámek na plotě z ostnatého drátu, který chránil sklad o rozloze 2580 metrů čtverečních jižně od mola 33 u San Franciského zálivu. Operátoři vybavení inovativními zbraněmi a brýlemi pro noční vidění se protlačili ke skladu a poté, co se jim nepodařilo přestřihnout zesílený zámek na dveřích skladu, vyhodili dveře do povětří pomocí nálože C4. Vrhli do skladu granáty s bleskem a omráčili dva chemiky, kteří se vznášeli nad kádinkami a lahvičkami.

Zkrotili chemiky pomocí stahovacích pásků a pak učinili šokující objev – 15 průmyslových mrazáků přeplněných pytli s chlazeným adrenochromem, celkem 600 litrů.

Delta Force také našla 100 pytlů plné krve v uzamčené lednici.

Každý sáček byl opatřen nesmazatelnou značkou, která údajně odrážela datum jeho naplnění. Poslední napsané datum bylo 16. října, tedy dva dny před zátahem.

Jeden z operátorů Delta Force popsal scénu jako „strašidelnou vědeckou laboratoř s kádinkami, zkumavkami a dalším chemickým vybavením, které pokrývalo několik stolů z nerezové oceli“.

Náš zdroj uvedl, že Delta vše v laboratoři zabavila a převezla na neznámé místo ke zničení.

„Vzali jsme si, co jsme potřebovali jako důkaz, zbytek byl zničen. Venku bude spousta nešťastných elitářů, kteří budou hledat své injekce nebo infuze adrenochromu. Je pravděpodobné, že tohle byl jen jeden z mnoha tajných skladů a laboratoří,“ řekl náš zdroj.

Na otázku, zda armádě nedal tip některý z představitelů Deep State, podobně jako ti, kteří byli souzeni a popraveni na Guantánamu, odpověděl následovně: „Jsem si jistý, že kdyby zločinci jako Hillary Clinton nebo John Podesta znali polohu těchto míst, věci by byly okamžitě po jejich dopadení přemístěny. Nikdo z nich se nepodělil o informace o skladování adrenochromu. Tohle místo nebyla mobilní laboratoř, bylo pevné a byli tam už delší dobu.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x