Colin Powell spáchal sebevraždu

Colin Powell

Neúctyhodná, falešná Bidenova administrativa a její mediální kohorty se dopustili dalšího podvodu na americké veřejnosti tvrzením, že Colin Powell zemřel na „komplikace Covid-19“, přestože byl plně očkován. Ačkoli průlomové infekce, které mají za následek smrt, jsou stále častější a alternativní média o nich široce informují, Colin Powell nikdy neměl pozitivní diagnózu Covid-19 ani nevykazoval příznaky běžně spojované s čínským virem, uvedl informátor administrativy, který hovořil pod příslibem anonymity.

Colin Powell

Administrativa a média zveřejnily o jeho smrti jen málo podrobností, zamlžily místo i přibližný čas úmrtí, ale rychle obvinily z jeho smrti virus Covid-19.

Powell, který trpěl mnohočetným myelomem, rakovinou krve, spáchal sebevraždu v pondělí brzy ráno, uvedl náš zdroj.

„Powell zemřel doma po požití lahvičky prášků na spaní na předpis,“ uvedl.

Podle něj se Powellova manželka Alma probudila ve tři hodiny ráno a všimla si, že její manžel nedýchá. Objevila prázdnou lahvičku Ambien, která byla předchozí noc téměř plná, zastrčenou mezi prostěradly.

„Alma zavolala záchranku. Řekla, že lahvička byla téměř plná, protože ji Colin naplnil teprve před několika dny. Tísňová linka přesměrovala hovor přímo do Bílého domu. V jeho domě v McCleanu ve Virginii se neobjevili žádní záchranáři ani sanitky – pouze FBI,“ uvedl náš zdroj.

Dva zvláštní agenti FBI a agenturní soudní patolog dorazili do Powellova sídla krátce po čtvrté hodině ráno. Našli paní Powellovou ve stavu hysterie, jak křičí a pláče z plných plic. Po důkladné prohlídce ložnice našel jeden z agentů na podlaze vedle Powellovy postele něco, co vypadalo jako dopis na rozloučenou.

„Budu tě vždycky milovat, Almo, tebe i děti. Ale já jsem starý a nemocný a vím, že si mě brzy najdou, stejně jako ostatní. Nechci, aby můj odkaz skončil takhle. Modlím se, abyste mi všichni odpustili, za to, co jsem udělal, a teď i za to, co už dělat nemusím. Muž ve skleněné věži nesmí povstat. Svěřuji se do rukou Pána a raději bych, aby soudil on mě než oni,“ stálo údajně v části vzkazu.

Powell, který se označoval za republikána, byl RINO-republikánem pouze podle jména. Byl otevřeným odpůrcem Donalda J. Trumpa a podpořil kandidaturu Hillary Clintonové i Joea Bidena na prezidenta.

„FBI zavolala přímo Kamale Harrisové a ta jim řekla, že budou muset úmrtí překroutit, aby to vypadalo, že zemřel na Covid,“ uvedl náš zdroj. „FBI je nástrojem Deep State.“

Administrativa a CDC nařídily zdravotnickým institucím a městským a okresním koronerům, aby falšovali úmrtní listy tak, aby to vypadalo, že každé úmrtí člověka v posledních dvou letech bylo důsledkem Covidu-19.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x