Deep State USA využívá ptáky k biologické válce a šíření COVID-19, tvrdí Rusko v OSN

Deep State USA využívá ptáky k biologické válce a šíření COVID-19, tvrdí Rusko v OSN

Vláda Spojených států tajně rozšířila COVID-19 po celém světě pomocí ptáků a netopýrů, jak vyplývá z bombastického svědectví, které v pátek přednesli ruští představitelé v OSN.

Deep State USA využívá ptáky k biologické válce a šíření COVID-19, tvrdí Rusko v OSN

Ruský velvyslanec v OSN Vasilij Nebenza rovněž tvrdí, že americký „Deep State“ pomáhá Ukrajině vyrábět pomocí netopýrů, ptáků a blech ještě smrtonosnější biologické zbraně, které se používají proti nežádoucím národům a lidem.

Nebenzya na zasedání Rady bezpečnosti OSN předložil důkazy o tom, že se USA podílely na programu biologické války s Ukrajinou.

Uvedl, že cílem programu bylo hledat způsoby, jak „stěhovavými ptáky“ šířit nebezpečné nemoci.

„Tam byl další projekt, kde vektory nebo potenciální agenti biologických zbraní, netopýři byly považovány za jedny z prioritních oblastí pro studium,“ řekl.

„Patří mezi ně bakteriální a virové patogeny, které by se mohly šířit z netopýrů na lidi, jako je mor, leptospiróza, a také … koronaviry.“

„Byly prováděny experimenty, které měly toto šíření nebezpečných nemocí studovat pomocí ektoparazitů, jako jsou vši a blechy,“ dodal.

Nebenzyovo tvrzení, že ptáci jsou využíváni jako zbraně k šíření nemocí, by mohlo vysvětlit „záhadný“ jev, který začal v roce 2019, kdy bylo hlášeno nebývalé množství stěhovavých ptáků, kteří padali mrtví z oblohy.

Podle NPR mohla jen několik měsíců před oficiálním začátkem pandemie uhynout za jediný rok až miliarda ptáků.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x