Čtyři nejčastější konspirační teorie o 5G, které se stávají skutečností

5G

Cena, kterou platíme za vysokorychlostní internet, je děsivá. Čím déle trávíme čas na svých chytrých telefonech, v blízkosti chytrých elektroměrů a kolem 5G antén, tím více obětujeme zdraví našich buněk, mitochondrií a DNA.

Když bylo poprvé představeno 5G, objevily se ostré polemiky o škodlivých účincích elektromagnetického záření a „konspirační teorie.“ V roce 2017 lékaři a vědci sepsali petici proti zavedení 5G v EU kvůli možnému riziku vzniku rakoviny.

Dnes stále více nezávislých vědců dokládá důkazy o tom, že radiofrekvenční elektromagnetická pole (RF-EMF) mají škodlivé biologické účinky na každou buňku v těle a poškozují mitochondrie (energetickou jednotku buňky). Tato závažná skutečnost vedla celé město (Vaud ve Švýcarsku) a celý národ (Belgie) k vyhlášení moratoria na nové 5G instalace. Stále více měst po celém světě začíná považovat 5G antény za zdroj znečištění životního prostředí. Zde jsou čtyři konspirační teorie o 5G, které se stávají skutečností.

První: 5G zesiluje poškození elektromagnetickým polem (EMF) vytvořením volných radikálů
EMF nepřímo poškozují DNA aktivací tělesných vápníkových kanálů řízených napětím (VGCC). Výzkum Dr. Martina Palla ukazuje, že EMF způsobují, že VGCC uvolňují do buněk přebytečné ionty vápníku, což vede k tvorbě oxidu dusnatého a superoxidu, které dále reagují a vytváří peroxynitrit a další volné radikály. Tyto volné radikály, zejména peroxynitrit, poškozují DNA a brání plodnosti, funkci mozku a zdraví srdce. 5G je tichým katalyzátorem oxidačního poškození buněk a předchůdcem imunodeficitu, který se v populaci stal příliš častým.

Druhá: Chytré elektroměry maximalizují EMF impulsy, čímž více poškozují organismus
Inteligentní elektroměry vyzařují pulzní vlny, které v průběhu dne v rychlých cyklech start-stop vyzařují elektromagnetické pole. Společnosti poskytující veřejné služby, jako je Pacific Gas a Electric Company of California, u soudu vypověděly, že inteligentní elektroměry vysílají pulzní vlny 9 600 až 190 000krát za den. Pulzní vlnové záření je mnohem jiné než záření kontinuální. V současné době existuje 13 studií, které poukazují na to, že pulzní vlny EMF jsou aktivnější a nebezpečnější než kontinuální vlny EMF. Tyto pulzy zatěžují buňky těla. Inteligentní elektroměry jsou v podstatě navrženy tak, aby co nejvíce poškozovaly tělo EMF.

Třetí: Pronikání EMF z chytrých telefonů způsobuje negativní účinky hluboko v těle
Podle telekomunikačního průmyslu působí EMF z chytrých telefonů pouze na vnější 1 cm těla. Uživatelé jsou varováni, aby nenosili zařízení přímo na kůži. Podle nezávislých vědců však poškození těla sahá mnohem hlouběji a proniká do lidského mozku, srdce a endokrinního systému. Elektromagnetická pole mohou měnit aktivitu enzymů, což vede ke snížení pohyblivosti spermií. Profesor Hässig a jeho kolegové ve Švýcarsku zjistili souvislost mezi vyšší úrovní oxidačního stresu a počtem 5G vysílačů ve vzdálenosti 100 až 199 metrů. Ve studii trpěla telata různým stupněm jaderné katarakty, ale katarakta byla výraznější, když byla telata vystavena 5G anténám. Existovala souvislost mezi umístěním telat, u nichž se v prvním trimestru březosti projevila jaderná katarakta, a silou 5G antén v jejich blízkosti.

Čtvrtá: Manipulace s lidmi pomocí jejich potních kanálků jako tykadel
V článku 5G and IoT:Total Technological Control Grid Being Rolled Out Fast, vědec Dr. Ben-Ishai píše o schopnosti 5G využívat potní kanálky v těle. Podle Dr. Ben-Ishaie vysílají 5G sítě frekvence, které mají přístup k lidským potním kanálkům, jako by to byly antény. Zjistil, že potní kanálky fungují jako šroubovicové antény, které absorbují elektromagnetickou energii v pásmu 75-100 GHz. „Pokud byste změnili charakter potního kanálku, tj. přiměli ho pracovat, mohli byste tuto absorpci v určitém bodě skutečně změnit, a pokud byste to dokázali, mohli byste vysledovat, jak je člověk vystaven stresu,“ uvádí.

Podle výzkumníka Marka Steela je 5G vybaven dielektrickou čočkou a může být použit jako zbraňový systém, podobně jako radar dlouhého dosahu a směrovaná energie. „5G je zbraňový systém, nic víc, nic míň. Nemá nic společného s telekomunikacemi pro lidi. 5G je spojení mezi stroji pro autonomní vozidla.“

Prosazování 5G vytvořilo rozsáhlou síť antén, které nepřetržitě vystavují lidi elektromagnetickému záření. Chytrá zařízení vnášejí do každodenního života lidí stále rychleji nové expozice elektromagnetickému záření. Biologické účinky 5G, které nastínily nezávislé studie, jsou ignorovány. Důsledky tohoto stavu budeme pociťovat ještě mnoho let. Omezení expozice je důležité, ale mnoha expozicím se nevyhneme, a proto je důležité přijímat potraviny a doplňky stravy, jako je NAC, které mají vysoký obsah antioxidantů.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x