Clintonových tajný klub pedofilů a kanibalů na Haiti odhalen místními obyvateli

Hillary Clinton

Clintonovi již dlouho považují Haiti za své osobní hřiště, kde se mohou oddávat svým nejdivočejším fantaziím s blízkými přáteli z řad světové elity, tvrdí Haiťané, kteří obviňují demokratický mocenský pár z účasti v satanistickém kanibalském klubu, v němž jsou rituálně zneužívány děti a pojídáno jejich maso.

Podle mnoha očitých svědků z Haiti se satanistický klub stal novým Bohemian Grove pro globální elitu, jejíž soukromá letadla pravidelně přistávají v Port-au-Prince a pak jsou pasažéři odváženi do jejich tajného úkrytu v džungli, kde místní vyšetřovatelé zdokumentovali nevýslovné hrůzy s dětmi.

Místní obyvatelé tomuto místu říkají „Clintonovo doupě“ a celé generace místních dětí byly naučeny bát se Billa a Hillary, kteří jsou považováni za ztělesněné zlo kvůli zvrácené povaze jejich společnosti, protože ostrov beztrestně pronásledují násilní kanibalové a pedofilové.

Dvě slova Haiti a Clintonová vás pošlou do té nejhlubší a nejzvrácenější králičí nory, jakou si dokážete představit.

Haiti se řítí do propasti, která je předvídatelným důsledkem katastrofální krajně levicové globalistické politiky prosazované Clintonovými v této ostrovní zemi.

Mezitím Bidenovo rozhodnutí otevřít hranice rozpoutalo v USA tsunami hrůz: kanibalové, pedofilové a vyznavači černé magie nyní číhají na Americký práh.

Věřte, že je to v jejich plánu. Ještě v 70. letech přijížděli Haiťané na lodích. Pokud se postavili na Americkou půdu, směli zůstat.

Podle Bidenovy globalistické politiky otevřených hranic ani nemusí přicestovat. Stačí si stáhnout aplikaci a Biden pro ně pošle soukromé letadlo.

Jak jsme se dostali až sem? Během třetí prezidentské debaty v roce 2016 prezidentský kandidát Trump řekl Hillary: „To, co se stalo na Haiti s Clintonovou nadací, je ostuda.“

Což bylo hodně slabé slovo.

V roce 2010 postihlo Haiti mohutné zemětřesení, které otřáslo celou zemí.

V té době byla Hillary Clintonová ministryní zahraničí a Bill Clinton zvláštním vyslancem OSN na Haiti.

Společně vedli úsilí o obnovu zbídačené země. Celková výše darů pro Haiti dosáhla více než 13 miliard dolarů, ano, miliard, a když si uvědomíte, kolik z tohoto jmění skutečně putovalo na Haiti, pochopíte, proč mají Haiťané na rodinu Clintonových takový vztek.

Více než 90 % vybraných peněz šlo nehaitským organizacím, včetně Pentagonu, který jim vyúčtoval stovky milionů za rozdávání balené vody a postávání na rozích ulic.

V e-mailu zveřejněném serverem WikiLeaks se uvádí, že jeden z nejvyšších poradců Clintonové na ministerstvu zahraničí komunikoval s představiteli Clinton Foundation o tom, které dodavatele najmout, a byl instruován, aby věnoval pozornost e-mailům s označením FOB (Friends of Bill) nebo WJC (William J. Clinton VIPs). Ukázalo se, že někteří z těchto Billových přátel jsou rodinní příslušníci.

Korupce byla opravdu tak do očí bijící.

Haiti se zhroutilo, po ulicích se potulují kanibalské gangy a na zemi leží těla, která nemá kdo uklidit. Clintonovi zemi neuzdravili, ale na jejím pádu zbohatli.

Mainstreamová média pracují přesčas, aby zakryla roli, kterou Clintonovi sehráli v případu unesených dětí na Haiti. Trump o tom ví také pravdu.

Nezapomeňte, že Clintonovu nadaci spoluzakládal nikdo jiný než Jeffrey Epstein. Už vám to začíná docházet?

Zasvěcenci odhalili, že mezi zdegenerovanou globální elitou fungují děti jako platidlo a všude, kam Clintonovi přijdou, se objevují pedofilní skandály, které kryjí korporátní média, jež se na těchto zločinech podílejí a věnují obrovské prostředky na diskreditaci a likvidaci každého, kdo se odváží oponovat jejich narativu.

Unesené děti a pedofilní skandály jsou však jen špičkou ledovce, pokud jde o usvědčující důkazy proti Clintonovým na Haiti.

Jsou také zodpovědní za to, že se spojili s Georgem Sorosem a rozvrátili národní hospodářství, zničili místní průmysl a občany nechali v řetězech, ze kterých se nemohou vymanit.

Arkansas není jediným lénem Clintonových. Na Haiti stále tahají za loutkové provázky a nezastaví se před ničím, aby si tuto kontrolu udrželi, včetně vražd státních představitelů, kteří jsou připraveni proti nim svědčit.

Vzhledem k moci Clintonových na Haiti není divu, že Americká korporátní krajní levice je tak odhodlaná vychvalovat tento ostrov jako ráj. Podívejte se na tuto lumpárnu krajně levicových šíbrů.

CONAN OBRIEN

Vzhledem k tomu, že v Karibském ráji krajní levice vládnou kanibalské gangy se zednářskými symboly, můžeme jen naléhat na lidi, aby pokračovali v šíření informací o roli Clintonové při ničení tohoto kdysi hrdého národa zevnitř.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x