Časopis Science přiznává, že vakcíny proti COVID-19 jsou zbytečné a škodlivé

vakcína proti COVID-19

Britští vědci tvrdí, že „vakcíny“ proti koronaviru Covid-19 neposkytují žádnou skutečnou ochranu proti nejnovější „variantě“ nemoci, kterou establishment nazývá „Omicron“ (Moronic).

vakcína proti COVID-19

Nová práce zveřejněná v časopise Science ukazuje, že ochrana protilátkami i T-buňkami se po injekci nikde neobjevuje. Přitom injekce zanechávají v těle člověka záhadné látky, které často vedou k chronickým onemocněním nebo předčasné smrti.

Další věcí, kterou článek zjistil, je, že „plně očkovaní“ trpí takzvanými „průlomovými“ infekcemi, protože jejich T-buněčná odpověď je nyní uměle nastavena na dřívější varianty nemoci, jako je Delta.

„… když očkovaní, ale dříve neinfikovaní lidé prodělají průlomovou infekci Omicron, jejich odpověď T-buněk je zaujatá vůči dřívějším verzím Sars-Cov-2 – nikoli vůči variantě Omicron, která je skutečně nakazila,“ píše Alex Berenson na svém Substacku.

„Jinými slovy, zdá se, že injekce mRNA trvale poškozují imunitní systém lidí, kteří je dostávají, a vychylují ho směrem k produkci T-buněk, které útočí na již neexistující varianty – i když těmito variantami vůbec nikdy infikováni nebyli.“

Covidové vakcíny ničí přirozenou, nespecifickou imunitu
Přirozená imunita, která nebyla poškozena farmaceutickými injekcemi, nese složku nazývanou nespecifická imunita, která se nespecificky zaměřuje na napadající patogeny. V případě vakcíny proti Covid-19 to znamená bojovat proti viru obecně, nikoliv specificky z hlediska jeho variant.

Po podání injekce se však tato nespecifická imunita změní a tělo najednou není schopno bojovat s infekcemi, které se mění a mutují.

„Zatímco protilátky jsou první linií obrany proti infekci a snaží se virus z krevního oběhu odstranit, T-buňky jsou klíčovou druhou linií,“ dodává Berenson. „Napadají a ničí infikované buňky a také spolupracují s dalšími částmi imunitního systému, aby později produkovaly další a lépe cílené protilátky.“

„Zastánci očkování donekonečna tvrdili, že T-buňky generované mRNA pomáhají lidem zabránit těžkému onemocnění virem Covid-19 i poté, co zmizí ochrana protilátek první linie proti infekci… Tato studie naznačuje, že údajná ochrana může být mýtus a nízká úmrtnost na Omicron je prostě důsledkem obecné nedostatečné virulence Omicronu u očkovaných i neočkovaných lidí.“

Britská studie dále zjistila, že injekce poškozují i další důležitou součást schopnosti těla bojovat proti infekcím. Po injekci zůstává imunitnímu systému schopnost produkovat pouze jeden typ protilátek proti koronavirům, zatímco ve skutečnosti je potřeba mnoho různých protilátek.

Tyto další protilátky by si tělo vytvořilo přirozeně i bez injekce. Po podání syntetických chemických látek mRNA (messenger RNA) je však imunitní systém trvale poškozen a nemá možnost bojovat s nemocemi, které se neustále mění.

Studie tuto skutečnost přiznala, nicméně byla pohřbena ve vysoce odborném jazyce, což naznačuje, že je prostě příliš politicky nekorektní, než aby ji uvedla otevřeně. Studie také neporovnávala imunitní reakce očkovaných a neočkovaných, což je přinejmenším diskutabilní.

„Bohužel, ale není to překvapivé, vědci se nezabývali imunitní odpovědí nikoho, kdo nebyl očkován – ať už s předchozí infekcí nebo bez ní,“ vysvětluje Berenson. „Práce tedy nenabízí žádné přímé srovnání způsobu, jakým může Omicron ovlivnit protilátky a reakce B- a T-buněk u očkovaných a neočkovaných lidí.“

„Proč výzkumníci nezařadili mezi očkované i neočkované osoby? Možná proto, že téměř všichni dospělí Britové jsou očkováni, takže se autoři chtěli soustředit na rizika, která Omicron představuje pro očkované osoby… Nebo možná proto, že se obávali, co by zjistili, kdyby obě skupiny přímo porovnali.“

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x