Brzy nebudou žádné farmy (je to součást jejich děsivého plánu)

farma

Nevinní a naivní lidé věří, že se vše děje náhodou. Mstivá, nesmyslná, krutá, ničivá, šílená, byrokratická, nebezpečná a prostě matoucí vládní politika v zemědělství se neděje náhodou.

Zemědělci na celém světě jsou neustále zmateni a dezorientováni politikami a rozhodnutími, které mají uspokojit nadšence, kteří volají po uzavření farem, aby uspokojili psychopaty volající po net zero. V článku v jednom Britském časopise (který, jak se zdá, stejně jako ostatní, propadl zeleným mýtům s bezmyšlenkovitou oddaností zamilovaného teenagera) jeden z předních zelených akademiků nedávno prohlásil: „Zemědělství nemá na výběr – bude muset být udržitelné, jinak se neudrží.“ A mnoho zelených hlav nepochybně přikyvovalo, i když já se přiznám, že jsem zůstal ohromen.

Znepokojení zemědělci popisují novou vládní politiku jako mstivou, nesmyslnou, krutou, ničivou, šílenou, byrokratickou, nebezpečnou a prostě zmatenou. Zemědělci jsou povzbuzováni, aby se řídili „biodynamickými“ zemědělskými metodami, při nichž se používají bylinné a minerální přípravky spolu s astronomickým kalendářem, který určuje termíny setí a sklizně. (Nedělám si legraci.) Nikde není tolik nesrozumitelného žargonu, jaký se nyní vtírá do světa zemědělství.

Mnozí zemědělci byli dotlačeni k podpoře absurdního programu znovudivočení, který s takovým nadšením propagují vyznavači klimatických změn. Plán spiklenců spočívá ve snížení množství půdy, která je k dispozici pro pěstování potravin, s cílem vyvolat nedostatek potravin, hladomor a následné nevyhnutelné snížení počtu světové populace. Cílem je nechat třetinu až polovinu veškeré půdy pustnout. Dokonce i v parcích se povoluje divoký růst a zahrádkáři jsou vyzýváni, aby nechali trávu růst po celé léto. Opětovné zdivočení vede k tomu, že se tráva na okrajích, veřejných místech i soukromých zahradách ponechává dlouhá a neposečená.

Jaký je tedy základní důvod? (Vždycky mají nějaký důvod.) No, dlouhá a neposekaná tráva výrazně zvyšuje šíření klíšťat a výskyt boreliózy. Zvýší se také počet lidí pokousaných zmijí. Pokud zmiji nevidíte a šlápnete na ni, pravděpodobně vás kousne. A všechna ta dlouhá tráva dramaticky zvýší počet případů senné rýmy. Dlouhá neposekaná tráva na okrajích silnic a dopravních ostrůvcích navíc zvyšuje pravděpodobnost dopravních nehod. Opětovné zdivočení je součástí plánu, který má všechny znepříjemnit, zničit všem zdraví, vydělat peníze farmaceutickým společnostem a zabít pár lidí.

Aby se zajistilo, že zemědělci ani veřejnost nebudou zasahovat do pozemků, které byly vyčleněny pro opětovné zdivočení (první program opětovného zdivočení zavedla Evropská unie před několika lety v rámci programu, který se nazýval „set aside „), vypouštějí se divoká zvířata. Například v Anglii byli vysazeni zubři, vodní buvoli, divoká prasata a bobři s předvídatelně katastrofálními výsledky.

Naivní lidé se domnívají, že když se o půdu nebude pečovat, z polí se stanou divoké louky plné sedmikrásek, tulipánů, pomněnek, netřesků, fialek a dalších nádherných potěšení. Ve skutečnosti se ovšem pole, která jsou ponechána programu opětovného zdivočení, jednoduše stanou chaotickou a nepříjemnou směsicí kopřiv, ostružiníku, orobince a obrovské křídlatky s ohnisky křídlatky japonské, která se v následujících letech rychle rozrůstá.

Většina zemědělců dnes vidí své problémy v hlouposti, neznalosti nebo nepochopení svých potřeb. To, co se jim děje, však nemá nic společného s hloupostí, neznalostí nebo nepochopením – vše je záměrné a zcela chladnokrevné. Stále více Evropských zemí je dnes z velké části závislých na dovozu potravin a energie. A většina našich potravin se bude vyrábět v továrnách vlastněných miliardáři.

Pointa, kterou je nezbytné si uvědomit, je, že se nic neděje náhodou nebo shodou okolností.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x