Britské vládní údaje odhalují, že mladí lidé umírají na rakovinu „explozivním“ tempem

vakcina proti COVID-19

Vládní údaje z Velké Británie odhalily, že od počátku výskytu koronaviru COVID-19 umírají teenageři a mladí lidé ve věku 20 až 40 let „explozivním“ tempem na rychle metastazující a nevyléčitelná nádorová onemocnění.

Pětačtyřicetistránkovou analýzu provedl výzkumník COVID-19 a bývalý manažer hedgeového fondu na Wall Street Edward Dowd, jehož zpráva se stala důvodem ke znepokojení mnoha onkologů, kteří ji označili za „prudký zvrat v údajích o úmrtnosti za celá desetiletí“, jež ukazovaly pokles počtu lidí, kteří podlehli rakovině.

Dowd vycházel ze snadno dostupných vládních statistik britského Úřadu pro národní statistiku.

Dowd a jeho výzkumní partneři, mezi nimiž je několik vysoce postavených vědců, datových analytiků a finančních expertů, prozkoumali všechny kódy příčin úmrtí podle Mezinárodní klasifikace nemocí, 10. revize („ICD-10“) ve Velké Británii v letech 2010 až 2022. Dowd a výzkumný tým se zabývali trendy v oblasti zhoubných novotvarů (kódy C00 až C99).

Kódy ICD-10 jsou mezinárodní lékařskou klasifikací diagnóz, symptomů a postupů pro zpracování žádostí o odškodnění stanovenou Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a zhoubný novotvar je rakovinný nádor.

Výzkumníci vypozorovali nápadný vzorec: Přestože téměř všechna úmrtí starších lidí v letech 2021 a 2022 ve Walesu a Anglii byla zakódována, osm procent úmrtí ve věku 15 až 44 let v roce 2021 a 30 procent úmrtí v této věkové skupině v roce 2022 ještě zakódováno nebylo.

Dowd vysvětlil, že když někdo zemře v nemocnici, „zanechá za sebou stopu života a smrti s údaji o tom, co k úmrtí vedlo.“ A pokud mladý člověk zemře za volantem auta nebo ve spánku, probíhá vyšetřování a nějakou dobu trvá, než se přiřadí příčina smrti. Dodal, že chybějící kódy „svědčí o problému“ nadměrného počtu úmrtí mezi mladými lidmi.

I s výhradou chybějících kódů však zbývajících 92 % kódovaných úmrtí v roce 2021 a 70 % kódovaných úmrtí v roce 2022 naznačuje „silný signál úmrtí na rakovinu u mladých lidí.“

Dowd uvedl, že výzkumníci pozorovali výrazný nárůst úmrtnosti z důvodu zhoubných novotvarů, který začal v roce 2021 a výrazně se zrychlil v roce 2022. Napsal, že nárůst „nadměrného počtu úmrtí v roce 2022 je vysoce statisticky významný (extrémní událost).“

Po zavedení vakcíny proti COVID-19 se výrazně zvýšila úmrtnost na rakovinu
Dowd vypracoval zprávu v rámci své studie Humanity Projects o nadměrné úmrtnosti ve Velké Británii a USA na základě vládních údajů a údajů pojišťovacího průmyslu. Rostoucí počet klinických důkazů, které spojují nárůst výskytu rakoviny u mladých lidí s vakcínami proti COVID-19, inspiroval Dowda k provedení výzkumu.

Jejich výzkum se zaměřil na mladší jedince ve věku 15 až 44 let, protože se v současné době jedná o téma, které je obzvláště zajímavé vzhledem k nárůstu neoficiálních důkazů o výskytu mnoha nevysvětlitelných agresivních a neobvyklých druhů rakoviny, jako jsou „turbo rakoviny“, v populaci, zejména u mladších jedinců.

Dowd vysvětlil, že cílem studie nebylo zkoumat jednotlivá tvrzení a historky, ale poskytnout „statistickou analýzu na úrovni populace a objasnit, zda jsou jednotlivé důkazy abnormální či nikoliv.“ Dowd doufá, že potenciální souvislosti zjištěné v jejich studii mohou být použity jako „základ pro kontrolu reality pro zdravotníky, aby pochopili základní trendy ve zdraví jednotlivců.“

V rámci studie Dowd a výzkumníci porovnávali nadměrnou úmrtnost a rozdíl mezi pozorovanými úmrtími a výchozími hodnotami očekávaných úmrtí před pandemií koronaviru a po ní.

Dowd stanovil základní linii normální úmrtnosti na rakovinu v letech 2010 až 2020, která zůstala konzistentní s malými odchylkami, přinejmenším do doby, než se úmrtnost na rakovinu koncem roku 2021 ve Velké Británii po zavedení vakcíny proti COVID-19 výrazně zvýšila.

Dowd zdůraznil, že tento výzkum byl jedním z prvních, který se pokusil identifikovat „některé zákonitosti, které jsou pozorovány v trendech“ u rakoviny po roce 2020.

Výsledky studie v míře úmrtí na rakovinu nad historickou normou v roce 2022 ve věku 15-44 let ve Velké Británii zahrnovaly:

28% nárůst počtu smrtelných případů rakoviny prsu u žen.

80% nárůst úmrtí na rakovinu slinivky břišní u žen a 60% nárůst u mužů.

55% nárůst úmrtí na rakovinu tlustého střeva u mužů a 41% nárůst u žen.

120% nárůst úmrtí na melanom u mužů a 35% nárůst u žen.

35% nárůst úmrtí na rakovinu mozku u mužů a 12% nárůst u žen.

60% nárůst úmrtí na rakovinu u mužů u rakoviny „bez specifikace místa“ a 55% nárůst u žen.

graf

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
6 měsíců před

Očkováním a testováním se z Vás stal patentovaný mutant.
https://www.youtube.com/watch?v=qaHGjJPemzk&t=215s

1
0
Would love your thoughts, please comment.x