John Whitehead: Elitní oligarchové Deep State řídí Washington DC

Deep State

Právník John Whitehead během svého vystoupení 15. března v pořadu „Brannon Howse Live“ prohlásil, že Washington je řízen elitními oligarchy Deep State.

Deep State

„Washington, D.C. je řízen přibližně 580 miliardáři, kteří v podstatě tvoří takzvaný Deep State. Vládne nám to, čemu se říká oligarchická elita,“ řekl moderátorovi pořadu Brannon Howse.

„Takže nám vládne rada lidí, nikoli takzvaní demokraté nebo republikáni, které vidíte v Kongresu. Nenechte se tím zmást. Tady je ten Deep State.“

Upozornil Howse, že Američanům vládnou vládní úředníci, kteří v nich nevidí skutečně cenný majetek, kromě peněz a kontroly.

Podle něj je první zásadou vlastenectví odmítnout následovat zkorumpovanou vládu. Američané by tedy měli vládě nedůvěřovat – v první řadě Federálnímu úřadu pro vyšetřování, který je jednou z nejzkorumpovanějších institucí v Americe.

Whitehead – zakladatel a prezident Rutherfordova institutu – zmínil, že FBI už dlouho infiltruje skupiny, dělá problémy a nechává lidi zatýkat. Pokračoval: „Je opravdu podivné, jak rádi vstupují do skupin, dělají z nich násilníky, cokoli, aby v médiích vypadali jako hlupáci nebo tak něco. Dělají to už od padesátých let a sledují každého.“

Kromě FBI se nedá věřit ani dalším agenturám, jako je Národní bezpečnostní agentura a Ústřední zpravodajská služba, protože se spolčují s mainstreamovými médii (MSM). Whitehead také nabádal Američany, aby nevěřili MSM, protože spolupracuje s třípísmennými agenturami Deep State na klamání lidí.

O zkorumpovanosti Deep State svědčí dvě studie
Whitehead zmínil jednu studii profesorů z Princetonské a Severozápadní univerzity o tom, kde se v Americe hromadí peníze. Studie, kterou vypracovali Martin Gilens z Princetonu a Benjamin Page z Northwesternu, nakonec zjistila, že většina Američanů nemá vliv na to, jak jsou USA řízeny.

„Pokud tvorbě politiky dominují mocné podnikatelské organizace a malý počet bohatých Američanů, pak jsou nároky Ameriky na to, že je demokratickou společností, vážně ohroženy,“ napsali.

Prezident Rutherfordova institutu také citoval další studii vědců z Jižní metodistické univerzity (SMU), která se zabývala tím, kde se ve Spojených státech shromažďují psychopati. Seřadila 48 kontinentálních států a District of Columbia podle míry psychopatických osobnostních rysů zjištěných u jejich obyvatel. Podle očekávání byla nejvyšší koncentrace psychopatů v zemi v hlavním městě federace.

Vzhledem k oběma citovaným studiím Whitehead uvedl, že psychopati jsou v podstatě blázni, kteří se starají jen o sebe a o nikoho jiného.

„Mluvíte o lidech, kterým nezáleží na nikom jiném než na sobě, na svých penězích, na svém bohatství a na všech těch věcech. To je to, co prosazují, a to je to, co nám vládne.“

Howse však předestřel i světlou stránku věci – řekl svému hostu, že Američané se nyní probouzejí a uvědomují si, že jsou utlačováni svou vládou a zvolenými úředníky, kterým na nich nezáleží. Moderátor pořadu „Worldview Report“ na Brighteon.TV poznamenal, že lidé z různých politických stran, kteří se dozvídají pravdu, nakonec představují pro Deep State nebezpečí.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aamater
Host
aamater
1 rok před

Tak ak ste o tom presvedčení alebo to dokonca viete, tak sa pýtam? Prečo s tým nič nerobíte? A nevravte mi, že to nejde. Veď v USA má snáď každý zbraň, či nie? Teda aspoň zatiaľ. Lebo ako som postrehol tak už na tom pracujú aby bol zákaz zbraní uzákonený. Zrejme niekto v USA začína mať strach. A myslím, že tento krát je to aj oprávnene. To čo posledných cca 30 rokov stvárajú, je priam nehorázne a je to hrôza.

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Morální úpadek společnosti se projeví nejprve v mluveném a psaném slově, mravní úpadek vždy předchází úpadek materiální.

Kim
Host
Kim
1 rok před

Trump si myslel, že má všechno v hrsti, ale zatím je to Putin a Sin a Kim, kdo budou diktovat výsledné rozdělení Evropy a světa.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x