Boris Johnson říká, že Davoská elita se kvůli Trumpovu návratu „silně třese“

Klaus Schwab

Bývalý Britský premiér Boris Johnson tvrdí, že Davoská elita se „silně třese“ před velmi reálnou vyhlídkou, že Donald Trump opět vyhraje prezidentské volby.

Johnson se k tomu vyjádřil v exkluzivním článku pro Daily Mail.

„Na koktejlových večírcích v Davosu se prý globální wokerati třásli tak silně, že bylo slyšet cinkání ledu v jejich negronis,“ napsal bývalý premiér.

Po drtivém vítězství v Iowě na začátku tohoto týdne se očekává, že Trump v úterý v New Hampshire zopakuje svůj výkon navzdory lavině problémů, kterým musel čelit.

„Ve společenských místnostech našich univerzit, na synodě Anglikánské církve, v Orwellovských chodbách BBC a mezi většinou Britského establishmentu se odehrávají orgie odporu, při nichž se lidé chytají za nos,“ hřímá Johnson.

Boris poukázal na to, že čím šílenější jsou útoky na Trumpa, tím více se mu zřejmě daří.

„Čím zběsilejší je snaha ho zrušit, tím je silnější. Čím horlivěji proti němu jeho nepřátelé vedou soudní spory, tím se zdá být nezastavitelnější,“ napsal.

Vyhlídka na Trumpův návrat do Oválné pracovny vyvolala podle Johnsona kolektivní vřískot „Západní liberální inteligence“ a projevila se „čirým, blábolícím funěním.“

Jak jsme již dříve zdůraznili, prominentní levičáci v reakci na Trumpův úspěch opět hystericky naříkají nad „vzestupem fašismu“ v odstínech rétoriky, která předcházela jeho vítězství v roce 2016.

Trump zatím neoznámil, kdo bude jeho partnerem pro kandidaturu, ale zdá se, že šance bývalého moderátora Fox News Tuckera Carlsona stát se jeho viceprezidentem nabírají na síle.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank
Host
Frank
5 měsíců před

Ten plešatý zmetek na fotce není elita, ale docela obyčejný zločinec.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x