Bild, nejprodávanější evropské noviny zcenzurovaly velký příběh o korupci, aby kryly Joea Bidena

Joe Biden

V posledních zhruba deseti letech se z jihoevropské Albánie pod vedením premiéra Ediho Ramy, člena krajně levicové Socialistické strany, stal drogový stát. Zdá se však, že o tom ví jen velmi málo lidí, protože média o tom na příkaz falešného prezidenta Joea Bidena, jednoho z Ramových blízkých přátel, mlčí.

Joe Biden

Německý zpravodajský deník Bild, nejrozšířenější evropský mediální zdroj, zabil celý článek o Ramově korupci, aby se zavděčil Bidenovi, jak nyní víme. Noviny odstřelily rozsáhlý investigativní článek o tom, co Rama provedl Albánii, protože Biden chce, aby to bylo přísně utajeno.

Je zvláštní, že deník Bild o Ramovi v minulosti informoval v mnoha trapných souvislostech, včetně jeho účasti na kupování hlasů a vydírání. Nyní však najednou Bild drží pod pokličkou zatím největší bombu o Ramovi, uvedl to John Schindler z Washington Examiner, který napsal, že ho v této věci kontaktoval jeden z vedoucích reportérů Bildu.

„Rád jsem odpověděl na otázky Bildu týkající se Albánie, a to na základě svých článků pro Washington Examiner a skutečnosti, že jsem byl špičkovým expertem na Balkán pro Národní bezpečnostní agenturu,“ uvedl Schindler. „Potvrdil jsem, že Albánie se pod vedením Ramy stala předním evropským drogovým státem s napojením na zájmy obchodu s narkotiky po celé planetě.“

Co se Biden snaží utajit o svých vztazích s Edim Ramou a jeho albánským narkomafiánským státem?
Bidenův režim se neostýchal jít po bývalém konzervativním albánském premiérovi kvůli korupci, a to i dlouho poté, co tento muž opustil svůj úřad. Pokud však jde o Ramu, došlo nejen k mlčení, ale i k cenzuře.

V současné době je Albánie jediným vyhlášeným evropským drogovým státem, a to kvůli míře své ekonomické závislosti na obchodu s drogami. Rama je údajně spolčen s mafiánskými složkami v zemi, které jsou poměrně silné, a také čelí obviněním od obchodování s drogami a praní špinavých peněz až po vydírání a kupování hlasů, o čemž Bild na Bidenův příkaz odmítá ve svém zpravodajství dále hovořit.

Schindler uvádí, že za vyřazení odhalení z publikování jsou zodpovědní „vrcholní redaktoři“ Bildu, a prozrazuje, že když se zeptal proč, Bild mu odpověděl, že „Washington stojí za Ramou“ a nechce, aby byla zpráva zveřejněna – případ je uzavřen.

Proč by se takzvaný „prezident“ Spojených států chtěl spojit se zkorumpovaným socialistou a jeho narkomafií, a to veřejně, je nevysvětlitelné – pokud ovšem tento „prezident“ a jeho režim nejsou z úplně stejného těsta.

Je také zajímavé, že kdykoli se začnou objevovat zprávy o evropské korupci, Bidenův režim je hned připraven je zlikvidovat. Proč se Biden vůbec tolik angažuje v zahraničních zprávách o vzdáleném narkostátě, ledaže by on sám a jeho zločinecká rodina byli nějak zapleteni a báli se, že budou sami zapleteni?

Díky notebooku Huntera Bidena, jehož příběh byl rovněž cenzurován, víme, že Bidenova zločinecká rodina má těžké nezákonné obchody se zahraničními darebáckými státy, včetně toho ukrajinského. Existují také skryté obchody v Albánii, které podnítily tento tlak na utajení nezákonných aktivit Ramy?

Co mají Spojené státy z podpory zkorumpovaného socialistického vůdce v převážně nevlivné evropské zemi? Jaký je národní zájem?

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x