Velký reset není o dosažení jejich dystopie, ale o vyvolání obrovského chaosu, který by je dostal k moci

Velký reset

Velký reset představuje útok na více frontách. „Vedly k němu desetiletí trvající trendy. A celá naše debata o klimatu se nyní již nenachází v demokratické sféře – přinejmenším ji prosazují, aby se do ní nedostala,“ řekl Mark Morano.

Velký reset

V březnu 2020 se celá naše debata o klimatu/energetice změnila. Pravděpodobně navždy. Urychlilo to spoustu trendů. To, co se stalo v březnu 2020, bylo v podstatě obcházení demokracie ve prospěch kradmých nařízení. A jak řekl Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra, spoluautor knihy „Covid-19: Velký reset“, vyhrožoval v červnu 2020: „Pandemie představuje vzácnou, ale úzkou příležitost k zamyšlení, novému pojetí a resetu našeho světa.“

Marc Morano byl jedním z 50 špičkových vědců a odborníků, kteří vystoupili na 15. mezinárodní konferenci o změně klimatu („ICCC15“) pořádané 25. února 2023 institutem The Heartland Institute. Všechny prezentace na konferenci ICCC15 najdete ZDE.

Morano je zakladatelem a vydavatelem časopisu CFACT’s Climate Depot a autorem knihy „Green Fraud 2021: Proč je zelený nový úděl ještě horší, než si myslíte.“ „Ve své knize,“ řekl Morano posluchačům ICCC15, „procházím celý koncept Velkého resetu / Světového ekonomického fóra.“

Jeho přednáška vychází z článků publikovaných korporátními médii a „jejich“ doložených důkazů. Tyto zprávy použil k odhalení skutečné povahy Velkého resetu. Stručně řečeno, Velký reset není postupnou změnou, která by zlepšila život mas. Je to masivní uchopení moci několika vyvolenými, kteří se domnívají, že by měli určovat, jak bude společnost fungovat v globálním měřítku.

Ve výše uvedeném citátu Schwab hovoří o „transformaci“ každé země, která by měla podléhat „kapitalismu zainteresovaných stran“ WEF. Podle kapitalismu zainteresovaných stran WEF se podnik nehodnotí podle toho, zda je ziskový nebo zda se vám vrátí vaše peníze, řekl Morano. „Jde o to, zda splňujete probuzené zásady rovnosti, rozmanitosti, inkluze, klimatických a environmentálních cílů.“

Morano shrnul šest aspektů „nového normálu“, který je v rámci Velkého resetu vnucován světu:

1. Naše práva na svobodu projevu a měnu se hroutí kvůli tajným dohodám vlády a korporací.

2. Náš současný energetický systém je záměrně ničen prostřednictvím utopické vize čisté nuly.

3. Naše doprava je záměrně ničena a svoboda pohybu je nám odebírána.

4. Naše možnost vlastnit majetek – domy a motorová vozidla – je záměrně ničena.

5. Náš zemědělský systém s vysokými výnosy je záměrně ničen, aby vytvořil uměle vyvolaný nedostatek potravin a chaos.

6. Naše možnost volby jíst maso je zakázána, aby se vytvořila poptávka po tom, abychom jedli „laboratorně pěstované“ umělé maso a hmyz.

Podle něj jde o záměrný kolaps moderní společnosti. „Ve skutečnosti nejde o to, aby oni dosáhli své utopické vize – ať už jde o energii nebo ideální počet lidí – jde o to, aby vytvořili obrovský chaos, který by je pak dostal do vedení tohoto chaosu.“

„Jakmile způsobí nedostatek potravin – varoval nás Al Gore a OSN a lidé jako James Hansen – ‚klima způsobí velký potravinový rozvrat‘. Ne, klimatická politika způsobí velký potravinový rozvrat. A tak, jakmile jejich politika způsobí tento rozvrat, záměrný kolaps, pak získají ještě větší moc a budou dělat další stejnou politiku, a to, nenechte se mýlit, je způsob, jakým nám přivodí tento chaos a nedostatek.“

V roce 1932 vydal Stuart Case knihu „A New Deal.“ V závěru své knihy uvedl: „Proč by měli mít Rusové všechnu zábavu s přetvářením světa.“ Jeho kniha byla napsána v době, kdy The New York Times chválily Josifa Stalina za jeho pozemkové reformy a zemědělskou revoluci. Chase má tedy zábavou na mysli „tuto vizi elity vládnoucí třídy, která může řídit, plánovat a mikromanipulovat každý aspekt vašeho života – administrativní stát – to je pro tyto lidi zábava,“ řekl Morano.

A dodává: „V každé historické epoše se vládnoucí třída snažila vymyslet způsob, jak nás ostatní připravit o svobodu. A chtějí nás potěšit tím, že o svobodu přicházíme. ‚Je to pro naše vlastní dobro, chráníme vás, ať už je to dokonce terorismus nebo klima nebo životní prostředí nebo nedostatek potravin nebo je to chaos, před kterým vás budeme chránit. Prostě se musíte vzdát své svobody‘. A Covid byl toho přesným příkladem.“

V minulých desetiletích nedosáhli svých cílů, jak je vytyčil Chase ve své knize. „Ale tohle byl jejich cíl. A tak čekají, leží v očekávání. Čekají na tu krizi,“ vysvětlil Morano.

Na řadě článků a časopisů korporátních médií Morano ukázal, jak „elity“ využily pandemické a klimatické „krize“ k prosazení svých cílů. Například vychvalovaly státní systém jedné strany v Číně jako vzor, který by měl být napodobován. To vše při vlastním obohacování.

Covid umožnil největší přesun bohatství v historii, 3,7 bilionu USD, od lidí s nízkými a středními příjmy k miliardářům, uvedl Morano. „Pandemie vytvořila každých 30 hodin nového miliardáře“, zatímco dělníci čelili extrémní chudobě.

Morano se ještě chvíli věnoval Billu Gatesovi. Kromě Číny reagovala na pandemii asi nejvíce autoritářsky Austrálie. Gates prohlásil, že „pokud každá země udělá to, co Austrálie“, může svět zabránit další pandemii. Proč nás zajímá, co si myslí Bill Gates?

„Protože tento muž dává desítky milionů dolarů médiím, kupuje si vlastní média a hlavně, je dárcem číslo dvě Světové zdravotnické organizace, která nyní usiluje o uzavření smlouvy o pandemii. Bill Gates vedle vlády Spojených států vlastní Světovou zdravotnickou organizaci,“ řekl Morano.

Vše, co jsme slyšeli v debatě o klimatu, již bylo použito pro Covid. Například démonizace klimatických skeptiků je stejná jako démonizace skeptiků ohledně očkování, myšlenka permanentní klimatické krize již byla provedena s myšlenkou Covidu, který se stane permanentní pandemií, a samozřejmě cenzurou.

Možná jednou z nejsurrealističtějších kopií reakce na Covid je návrh přidat klima jako příčinu smrti do úmrtních listů. Arnagretta Hunterová z Lékařské fakulty Australské národní univerzity uvedla: „Změna klimatu je zabiják, ale na úmrtních listech ji nepřiznáváme. Pokud farmář zemře na konci pětiletého sucha, víme, že sucho pravděpodobně přispělo k jeho smrti, ale neexistuje způsob, jak to zaznamenat.“

Nicméně „klima už nemůže zůstat sama o sobě… Věřím, že dojde ke spojení klimatu a Covidu,“ řekl Morano a uvedl příklady zpráv, které ukazují na spojení klimatické a Covidové ideologie, z nichž některé jsme zaznamenali níže.

V září 2020 uvedla profesorka Mariana Mazzucato z University College London, která vymyslela termín „klimatické výluky“: „V blízké budoucnosti se svět možná bude muset opět uchýlit k výlukám – tentokrát k řešení klimatické nouze. V rámci „klimatické výluky“ by vlády omezily používání soukromých vozidel, zakázaly by konzumaci červeného masa a zavedly by extrémní opatření na úsporu energie, zatímco společnosti těžící fosilní paliva by musely zastavit těžbu. Abychom se takovému scénáři vyhnuli, musíme přehodnotit naše ekonomické struktury a dělat kapitalismus jinak. Mnozí se domnívají, že klimatická krize je odlišná od zdravotní a ekonomické krize způsobené pandemií. Tyto tři krize – a jejich řešení – jsou však vzájemně propojené.“

O tři měsíce později řekl ředitel Harvard Chan C-CHANGE Dr. Aaron Bernstein: „Změna klimatu mění náš vztah k ostatním druhům na Zemi a to má význam pro naše zdraví a riziko infekcí… Mnohé z hlavních příčin změny klimatu také zvyšují riziko pandemií.“

V září 2021 více než 230 lékařských časopisů uvedlo, že změna klimatu je „největší hrozbou“ pro globální veřejné zdraví, a prohlásilo, že „reakce“ na Covid by mohla být „vzorem“ pro reakci na změnu klimatu.

Nic z toho, co tvrdí, samozřejmě není pravda. Realita jejich tvrzení ničí. Jsme ve fázi, kdy konspirační realita převažuje nad konspiračními teoriemi.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Věřím,že zasáhne vyšší moc, a pablby z Green deealu i WEF, WHO, OSN, smete tato vyšší moc ze světa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x