Big Pharma tvrdí, že nové mRNA „vakcíny“ proti rakovině a srdečním chorobám budou hotové do konce desetiletí

Big Pharma

Korporacemi ovládaná média skáčou radostí nad novou řadou „vakcín“ proti onemocněním, jako je rakovina a srdeční choroby, které farmaceutický průmysl plánuje uvést na trh do roku 2030.

Big Pharma

Nikdo jiný než společnost Moderna, která nikdy úspěšně nevyrobila jedinou vakcínu, než ji Trumpova administrativa vybrala pro zařazení do podvodu s „vakcínou“ proti COVID-19 v rámci operace Warp Speed, slibuje, že uvede na trh řadu nových mRNA (messenger RNA) vakcín proti všemu možnému, od rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění až po autoimunitní onemocnění a RSV (respirační syncytiální virus).

Experimentální vakcíny již nyní vykazují „obrovský příslib“, tvrdí společnost. To, co by za normálních okolností trvalo přibližně 15 let, se „zkrátilo“ na pouhých 12-18 měsíců, uvedl hlavní lékař společnosti Moderna Dr. Paul Burton.

Díky tomu, že Trump zařadil mRNA injekci od společnosti Moderna do operace „Warp Speed“, může nyní tato multimiliardová společnost ve stejném zrychleném režimu vypustit do světa i další nové vakcíny. Podle Burtona bude mít společnost Moderna již za pět let možnost vypustit nové vakcíny pro „nejrůznější oblasti onemocnění.“

„Budeme mít tuto vakcínu, která bude vysoce účinná a zachrání mnoho stovek tisíc, ne-li milionů životů,“ tvrdí Burton. „Myslím, že budeme schopni nabídnout lidem na celém světě personalizované vakcíny proti rakovině proti mnoha různým typům nádorů.“

Moderna plánuje uvést na trh multivalentní mRNA vakcínu proti COVID-19, chřipce a RSV – vše v jednom, stejně jako MMR (spalničky, příušnice a zarděnky)
Mnoho vzácných onemocnění, pro která v současné době neexistují žádné životaschopné léky schválené FDA, je cílem pro „vakcínu“ mRNA společnosti Moderna.

„Myslím, že budeme mít léčbu na bázi mRNA pro vzácná onemocnění, která dříve nebyla léčitelná,“ říká Burton.

„A myslím si, že za 10 let se přiblížíme světu, kde bude možné skutečně identifikovat genetickou příčinu nemoci a relativně jednoduše ji upravit a opravit pomocí technologie založené na mRNA.“

Nejen to, Moderna plánuje uvést na trh jedinou multivalentní injekci léku proti COVID-19, chřipce a RSV. Bude to injekce typu „vše v jednom“, podobně jako vakcína MMR proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám – jen s experimentální technologií mRNA namísto tradiční technologie virových vektorů.

Aby to bylo možné, potřebuje Moderna podle svých slov hodně peněz. Je zapotřebí vysokých investic do těchto urychlených očkování – ale z těchto investic se získá mnohem více peněz, až budou očkování nevyhnutelně vnucena veřejnosti k řešení další plánované „pandemie.“

To vše je samozřejmě o penězích a depopulaci. Bohatí tlouštíci z drogových kartelů si namastí kapsy, zatímco další rodiny včetně dětí budou umírat na „vedlejší účinky“ těchto experimentálních vakcín. A svět bude takto pokračovat pravděpodobně donekonečna, protože se zdá, že lidem je tato masová genocida za účelem zisku, která se odehrává přímo před jejich očima, zcela lhostejná.

„Myslím, že jsme se v posledních měsících naučili, že pokud jste si někdy mysleli, že mRNA je určena jen pro infekční choroby nebo jen pro COVID-19, důkazy nyní ukazují, že tomu tak rozhodně není,“ pochlubil se Burton s tím, co jeho společnost plánuje dělat nyní, když se její produkty dostaly do hlavního proudu díky operaci Warp Speed.

„Lze je aplikovat na nejrůznější oblasti onemocnění; zabýváme se rakovinou, infekčními chorobami, kardiovaskulárními chorobami, autoimunitními chorobami, vzácnými onemocněními. Ve všech těchto oblastech máme studie a všechny se ukázaly jako nesmírně slibné.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
1 rok před

Hledají vakcíny proti rakovině, ačkoli jsou léky proti rakovině dávno známé, ale farmaceutické firmy by nevydělávaly na lidském utrpení, kdyby prozradily tyto léky veřejnosti.

jiří
Host
jiří
1 rok před

Ať si ty „vakcíny“ napíchají do sebe. Horší je, že už to cpou i do jídla.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x