Bidenův šéf škol Pentagonu zatčen při akci zaměřené na obchodování s lidmi

Stephen Hovanic

Tento týden byl zatčen vedoucí oddělení vzdělávacích aktivit na ministerstvu obrany Bidenovy administrativy v rámci akce zaměřené na obchodování s lidmi, když se údajně pokoušel přimět ženy k prostituci.

Představitel Pentagonu, 64letý Stephen Hovanic, byl jedním z 26 zatčených, které provedl úřad šerifa okresu Coweta v Georgii a úřad šerifa okresu Haralson po dvoudenní operaci zaměřené na obchodování s lidmi.

V rámci tohoto úsilí orgánů činných v trestním řízení bylo zachráněno celkem šest obětí obchodování s lidmi. Podle policie byl Hovanic zatčen pro podezření z kuplířství, což je v podstatě jiný výraz pro „pasáctví.“

The Daily Caller uvádí: „Na Hovanicově fotografii z vazby, kterou úřad šerifa okresu Coweta sdílel s DCNF, je vidět muž, který se velmi podobá muži z životopisu šéfa štábu DODEA Americas Stephena Hovanica na webových stránkách agentury. Na fotografiích obou mužů je vidět výrazná jizva přes bradu.“

Před prací pro ministerstvo obrany pracoval Hovanic jako středoškolský učitel odborného výcviku, trenér a správce školy ve Virginii.

Po nástupu k DoDEA/DDESS v roce 1996 pracoval Hovanic jako zástupce ředitele na střední škole v Quantiku a v roce 2001 se stal ředitelem školy Dahlgren Unit School.

Podle osobního profilu na LinkedIn je Hovanic od roku 2010 vedoucím systému Amerických vojenských škol pro děti a mládež.

Bidenovi představitelé zatím k incidentu nevydali tiskové prohlášení, takže tento článek bude aktualizován, jakmile bude k dispozici jejich vyjádření.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x