Až 30 % amerických pilotů může mít srdeční potíže způsobené vakcínou proti COVID-19

Až 30 % amerických pilotů může mít srdeční potíže způsobené vakcínou proti COVID-19

Kardiolog a výzkumník Wuhanského koronaviru COVID-19 Dr. Peter McCullough odhaduje, že až 30 % pilotů ve Spojených státech může mít srdeční potíže způsobené vakcínami.

Až 30 % amerických pilotů může mít srdeční potíže způsobené vakcínou proti COVID-19

Joshua Yoder, pilot a spoluzakladatel organizace U.S. Freedom Flyers, která se zasazuje o svobodu zdraví a byla založena s cílem pomoci zaměstnancům dopravního průmyslu bránit se povinnosti očkování proti COVID-19, zprostředkoval McCulloughova slova během rozhovoru.

V rozhovoru, který vedl zakladatel nadace Vaccine Safety Research Foundation Steve Kirsch, Yoder uvedl, že mu McCullough v předchozím rozhovoru řekl, že pokud by letecké společnosti prováděly zdravotní prohlídky svých očkovaných pilotů, 30 % z nich by bylo diskvalifikováno kvůli nově zjištěným srdečním problémům způsobeným vakcínou COVID-19.

McCullough se důsledně zasazuje o ukončení očkování. V loňském roce dal spolu s několika dalšími kritiky experimentální a nebezpečné vakcíny proti COVID-19 Federálnímu úřadu pro letectví (FAA) několik doporučení založených na známých bezpečnostních problémech s vakcínami.

Tato doporučení zahrnují lékařské označení všech očkovaných pilotů a odebrání certifikátu a uzemnění pilotů, kteří neprojdou kardiovaskulárními zdravotními screeningovými testy. Mezi ně patří EKG, testy D-dimerů, testy na troponin, magnetická rezonance srdce a všichni piloti, „kteří jinak vykazují příznaky svědčící o možných problémech se srážlivostí krve nebo zánětu myokardu.“ Mezi tyto příznaky patří bolest na hrudi, dušnost a snížená tolerance k námaze.

V písemných doporučeních McCullough a jeho kolegové tvrdí, že FAA tím, že umožňuje očkovaným pilotům pokračovat v létání bez příslušných lékařských oprávnění, „vystavuje piloty i širokou veřejnost riziku úmrtí a/nebo vážného zranění.“

Nucení pilotů k užívání vakcíny proti COVID-19 „skončí katastrofou“
V rozhovoru s Kirschem Yoder poznamenal, že mezi nejvýznamnější zdravotní problémy, které hlásí očkovaní piloti, patří bolesti na hrudi, myokarditida a perikarditida. Den před rozhovorem Yoder uvedl, že mu tři očkovaní piloti zavolali, že jsou nuceni létat s bolestmi na hrudi. Další pilot se léčil se srdečními problémy u kardiologa.

„Obávám se, že pokud budeme pokračovat touto cestou, v určitém okamžiku to skončí katastrofou,“ řekl Yoder a naznačil možnost, že u některého z těchto očkovaných pilotů by se mohly objevit srdeční komplikace uprostřed letu, což by ohrozilo životy jeho cestujících.

„Kdyby cestující skutečně věděli, co se v leteckých společnostech a FAA děje, byli by vzteky bez sebe a všichni by na ně podali hromadnou žalobu.“

Několik pilotů, jako je Yoder, již promluvilo o zdravotních problémech způsobených povinným očkováním.

Jeden z kapitánů, Robert Snow, který pracuje pro American Airlines, málem zemřel, když se mu zastavilo srdce jen několik minut po přistání letadla. Zástavu srdce způsobila vakcína proti COVID-19 společnosti Johnson & Johnson.

Další pilot, Greg Pierson, utrpěl mrtvici poté, co se loni pod nátlakem nechal očkovat vakcínou proti COVID-19. Pierson během rozhovoru uvedl, že kdyby ho mrtvice postihla při pilotování letadla, mohl by způsobit katastrofu.

Další pilot, Cody Flint, který létá se zemědělskými letadly, byl očkován v únoru 2021. Několik dní po očkování utrpěl za letu výpadek paměti a uvedl, že byl schopen bezpečně přistát jen „z Boží milosti.“

Flintovi byla diagnostikována neurologická porucha, která mu způsobuje silné bolesti hlavy a závratě – dva problémy, s nimiž se před očkováním nikdy nepotýkal.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x