Globalistická agenda 2030, kterou prosazuje Světové ekonomické fórum, je připravena ke spuštění, protože elita podniká poslední kroky k úplné kontrole

agenda 2030

Ujasněme si jednu věc: snaha o plně elektrickou dopravu nemá nic společného se „záchranou planety“ před emisním peklem a má co do činění s kontrolou toho, jak cestujeme.

agenda 2030

Elektromobily nejsou všelékem na vyčištění životního prostředí, jak tvrdí tyranská levicová elita, protože vyžadují doslova znásilnění země, aby se získaly suroviny (především lithium) pro baterie – nemluvě o tom, že lithium těží chudé barevné děti, které pracují jako otroci za pár drobných na den.

Ve skutečnosti je celá „zelená“ agenda o kontrole, nikoli o záchraně matičky Země, protože vyžaduje, abychom méně spotřebovávali a mnohem více se spoléhali na to, že se seskupíme do megaměst, kde nám mocenská elita může vnutit svou vůli. Individualismus je jejich nepřítelem, samostatnost je pro ně nežádoucí.

Začátkem tohoto týdne Světové ekonomické fórum (WEF) pod vedením korporací oznámilo, že světoví lídři se ještě letos sejdou, aby „urychlili implementaci Agendy 2030“, plánu, který postrádá odpovědnost.

Zdá se, že jak Organizace spojených národů (OSN), tak WEF jsou zděšeny nedostatečným pokrokem dosaženým při realizaci jejich ideologie „Velkého resetu“ a plánu Agenda 2030, který je socialistickým nástupcem neúspěšných „Rozvojových cílů tisíciletí.“

WEF, v jehož čele stojí německý inženýr Klaus Schwab (jehož otec se kdysi angažoval v nacistické straně), přiznal, že předchozí pokusy o realizaci jejich plánů byly ztíženy „nepředvídanými komplikacemi“, jako je pandemie COVID-19, nepříznivé dopady změny klimatu a rostoucí náklady na potraviny a pohonné hmoty ve světě v důsledku konfliktu na Ukrajině.

Světoví lídři a jejich zástupci byli svoláni, aby se „strategicky dohodli“ a urychlili pokrok v tom, co WEF nazývá „pravděpodobně největším lidským úsilím o vytvoření mírové, spravedlivé, rovné a udržitelné společnosti.“

Ale opět se nenechte zmást květnatým jazykem: Snaží se dostat svět pod svou kontrolu, abychom žili podle jejich představ o „mírové a spravedlivé společnosti“ – což bude znamenat, že se vzdáme našich demokratických systémů a předáme veškerou moc jim, nepatrné menšině megabohatých elitářů, kteří se považují za boží krále.

Odbor OSN pro hospodářské a sociální záležitosti tvrdí, že „praktická řešení, která mohou urychlit pokrok v plnění cílů udržitelného rozvoje OSN (SDGs), budou naléhavě potřebná.“

Výstup dále poznamenává:

„Sedmnáct cílů udržitelného rozvoje, které tvoří Agendu 2030, bylo poprvé sestaveno v roce 2015 a odsouhlaseno vládami 191 členských států OSN, i když ne nutně jejich voličskou veřejností. Tyto „cíle“ zahrnují chvályhodné aspirace, jako je „ukončení chudoby“ a vymýcení hladu ve světě, mezi hanebnějšími globalistickými cíli v oblastech genderové ideologie a tvrdě levicové socialistické ekonomiky.

Od Davosu 2021 WEF veřejně diskutuje o tom, jak lze tyto cíle využít k dosažení „Velkého resetu“, v jehož rámci by obyčejní lidé nemohli osobně nic vlastnit. WEF tvrdí, že to zvýší štěstí ve světě.“

WEF upřednostňuje „občanskou participaci“ jako prostředek k prosazení svých plánů. Tento přístup definují jako řešení problémů, jako je „ekonomická nerovnost, genderové rozdíly, korupce a zhoršování životního prostředí.“ A jak se elity hodlají s těmito problémy „vypořádat“? Jediným způsobem je sebrat majetek lidem, kteří ho do určité míry nahromadili, a přerozdělit ho ostatním, kteří se o něj nijak nezasloužili – klasický socialismus. Přidejte k tomu tyranský aspekt a dostanete jakousi hybridní formu komunismu a socialismu.

„Ve snaze o lepší budoucnost,“ říká WEF, „občanská společnost navrhuje nové způsoby, jak dosáhnout cílů udržitelného rozvoje a vytvořit lepší post-pandemický svět.“

Vznešené cíle, ale lidé na celém světě by měli o těchto věcech rozhodovat sami, a ne aby jim budoucnost „plánovala“ hrstka globalistických křupanů, kteří si myslí, že jsou pány vesmíru.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

comment image

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

WEF globalisti, skočte si pro prášky na hlavu do apotéky, nebudou, jinak mě můžete líbat riť.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x