Americké elity eskalují válku na Ukrajině kvůli svým vlastním globalistickým záměrům

Americké elity eskalují válku na Ukrajině

Nesmíme být naivní, pokud jde o možnost další světové války, a to z toho prostého důvodu, že válka by byla pro globalistickou kabalu nejsnadnějším způsobem, jak uskutečnit Velký reset, Jednosvětovou diktaturu, o kterou usilují již desítky let.

Americké elity eskalují válku na Ukrajině

V uplynulých měsících USA poskytly Ukrajině miliardy dolarů z daní, údajně na pomoc Ukrajině v boji za svobodu a zachování demokracie. A to navzdory skutečnosti, že Ukrajina je dlouhodobě považována za jednu z nejzkorumpovanějších zemí světa, a navzdory tomu, že nikdo neví, kam všechny tyto peníze vlastně jdou. Celá operace se zkrátka jeví jako zástěrka pro praní špinavých peněz.

Americké vměšování do ukrajinského konfliktu však také ukazuje, že se Amerika nehodlá vzdát svých imperialistických tendencí. Jak poznamenala moderátorka podcastu „Bad Faith“ Briahna Joy Grayová v níže uvedeném videu, Bidenova administrativa opakovaně prohlásila, že naším úkolem je oslabit Rusko, což není totéž jako pomoc Ukrajině.

Je zajímavé, že politická levice, která byla v minulosti proti válce, ji nyní plně podporuje. Grayová ve svém příspěvku hovoří o překvapivých útocích liberálů proti těm, kteří vyzývají k diplomacii. Demokratka Grayová je nespokojená s argumenty levice, proč by se Spojené státy měly zapojit do konfliktu na Ukrajině.

Jedním z předložených argumentů je skutečnost, že 500 ukrajinských dětí bylo vyvezeno do Ruska, což je humanitární zločin, který nemůže zůstat nepotrestán. Děti jsou však ve vážném ohrožení po celém světě.

Dokud někdo nedokáže souvisle formulovat, proč jsou ukrajinské děti důležitější než děti v jakémkoli jiném regionu, Grayová má podezření, že jde jen o další chabou výmluvu, která má zakrýt skutečnost, že angažmá USA na Ukrajině není ničím jiným než další vojenskou operací k podpoře amerického imperialismu.

Vzestup amerického imperialismu
Spojené státy jsou od svého vzniku majákem naděje a svobody, ale postupem času se objevily i jejich temné a nekalé stránky.

Jak je vysvětleno v níže uvedeném videu „Democracy Now!“ s názvem „Převrat: 100 let vměšování USA a změny režimů“, Spojené státy mají za sebou dlouhou historii vměšování se do záležitostí jiných zemí – proti vůli obyvatel, o nichž tvrdí, že je „zachránily.“

Jak je uvedeno v tomto videu, „podle některých údajů Spojené státy v letech 1946-2000 zasahovaly do více než 80 zahraničních voleb. A to nepočítáme převraty a invaze podporované Spojenými státy.“

Vměšování Ameriky do zahraničních voleb se dlouho zdůvodňovalo tím, že se děje „pro dobrou věc“, ale je to skutečně pravda? Jak může stát, který tvrdí, že si váží demokratických procesů, podkopávat právě tyto procesy v jiných zemích a nazývat to obranou demokracie?

Amerika jen zdánlivě podporuje demokracii

Havaj, Kuba, Filipíny, Nikaragua, Haiti, Dominikánská republika, Írán, Guatemala, Indonésie, Kongo, Irák a Honduras jsou jen některé příklady zemí, které se staly obětí amerického imperialismu. Spojené státy opakovaně organizovaly státní převraty s cílem odstranit demokraticky zvolené vůdce – to vše ve jménu „obrany demokracie.“

Ve videu „Democracy Now!“ přinášíme rozhovor s bývalým reportérem New York Times Stephenem Kinzerem, autorem několika knih, včetně „Overthrow: Století amerických změn režimů od Havaje po Irák“ a „Pravá vlajka.“

Kinzer na úvod popsal okolnosti svržení demokraticky zvoleného íránského premiéra Mohammada Mossadegha v roce 1953. Mossadegh, řekl Kinzer, chtěl upřednostnit zájmy Íránu a jeho lidu před zájmy Spojených států, a to vedlo k jeho odstranění.

Důležité je, že úspěšným svržením Mossadegha se USA nejen zbavily tohoto jediného demokraticky zvoleného vůdce, ale také trvale zničily demokratický proces v Íránu. Jak poznamenává Kinzer:

Nebyl to jen útok na jednu osobu, ale útok na demokracii, a důvodem, proč jsme na tuto demokracii zaútočili, je to, že demokracie vyprodukovala špatnou osobu. Máme rádi volby a demokratické procesy, ale musí z nich vzejít kandidáti, kteří se nám líbí. Jinak se náš souhlas vytratí.

Důležité je, že Kinzer poukazuje na to, že americké „vlivové operace“ v jiných zemích časem končí nejen zničením cílové země, ale také poškozením národní bezpečnosti samotných Spojených států. Americký imperialismus má tedy celkově na celém světě neuvěřitelně negativní dopady – v neposlední řadě je to vzestup diktatur po celém světě.

Vzestup a pád Americké protiimperialistické ligy
Kinzer ve své knize „Pravá vlajka“ popisuje historii toho, jak se Spojené státy přihlásily k imperialismu, přestože byl v rozporu s americkými hodnotami. V roce 1898 byla založena Antiimperialistická liga, která se stala významnou silou americké politiky. Tvrdě lobbovala proti americkému imperialismu a zahraničním intervencím.

Jejím hlavním argumentem bylo, že imperialismus porušuje základní principy vlastní spravedlivé republikánské vládě a jako takový vyžaduje opuštění ideálů, na nichž byly USA založeny. Bohužel většinové veřejné mínění se nakonec přiklonilo na stranu imperialistů a Antiimperialistická liga se v roce 1920 rozpadla.

Ovládání mysli a nevystopovatelné vražedné drogy

Na výše uvedeném videu je opět Kinzer, tentokrát na přednášce o své knize „Poisoner in Chief: Sidney Gottlieb a snaha CIA o kontrolu mysli“, která popisuje další málo známou a temnější část historie USA, než je obvyklé.

Gottlieb je popisován jako „vizionářský chemik“, který pracoval pro CIA – „mistr kouzelník a jemný mučitel, ‚hlavní travič‘ agentury.“ Gottlieb vedl dnes již nechvalně proslulý projekt CIA MK-Ultra na kontrolu mysli, který zahrnoval „brutální experimenty v tajných věznicích na třech kontinentech.“ Klíčovou domovskou základnou však byla pevnost Detrick.

Jak vysvětluje Kinzer, hlavním cílem MK-Ultra bylo odhalit tajemství ovládání mysli. Gottliebova práce byla natolik tajná, že jen málokdo v rámci CIA věděl o jeho existenci, natož o tom, na čem pracuje.

Séra pravdy, léky s amnézií a lektvary, které měly přimět člověka jednat poté, co byl naprogramován k nějakému úkolu a paměť na toto naprogramování mu byla vymazána, to vše bylo součástí sady nástrojů, které se Gottlieb snažil vyvinout.

Původcem myšlenky MK-Ultra byl tehdejší zástupce ředitele CIA Allen Dulles, který Gottlieba najal v roce 1951. Dulles se poté stal prvním civilním ředitelem CIA a tuto funkci zastával od roku 1953 do roku 1961.

Gottlieb také vyvinul řadu léků používaných CIA, které dokázaly beze stopy zabíjet nebo mrzačit. Zde byli cílovými skupinami zahraniční vůdci určení k atentátu. V roce 2015 vyšel na serveru The Intercept článek o Dullesově patologickém chování a jeho napojení na Deep State.

Kinzerova přednáška je příliš obsáhlá, než abychom ji zde mohli popsat, proto vám doporučuji si ji poslechnout. Je fascinující, i když trochu odbočuje od hlavního tématu amerického imperialismu. Chci však shrnout dvě klíčová zjištění, která Gottlieb zjistil po deseti letech nejintenzivnějších a nejgrotesknějších mučících seancí, jaké kdy byly prováděny – a to se souhlasem americké vlády.

Zaprvé, ano, je možné zlomit lidskou mysl. A za druhé, ne, není možné vložit novou mysl do mysli, kterou jste rozbili. V téže linii dospěl k závěru, že nelze naprogramovat člověka, aby někoho zavraždil, a pak zapomenout, že to udělal. Nakonec Gottlieb dospěl k závěru, že skutečné ovládání mysli je mýtus. To, že lze lidi zabíjet pomocí drog beze stop, však zůstává faktem.

Usilují USA o eskalaci války na Ukrajině?

V současnosti Spojené státy stále napínají své imperialistické svaly, tentokrát zřejmě snahou o eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Profesor Kolumbijské univerzity Jeffrey Sachs, ekonom, analytik veřejné politiky a ředitel Centra pro udržitelný rozvoj, říká, že Bílý dům prosil, aby vyjednal mír a odradil Ukrajinu od vstupu do NATO (viz video výše).

Odmítli to s tím, že každý má právo vstoupit do NATO, pokud chce. Jak však Sachs bystře poznamenal, nejde o „právo“ Ukrajiny vstoupit do NATO, ale o hrozbu, kterou představuje pro své sousedy, zejména pro Rusko.

Rusko se již dlouho jasně vyjadřuje, že nedovolí Ukrajině vstoupit do NATO, a to z toho důvodu, že by se tak vojenská přítomnost NATO ocitla přímo na jeho hranicích. Rusko chce, aby Ukrajina zůstala nezávislou „nárazníkovou zónou“ mezi ním a zeměmi NATO.

Nevadilo by USA, kdyby Mexiko vytvořilo vojenskou alianci s Čínou a umístilo čínskou armádu na jižní hranici? Ptá se Sachs. To je velmi nepravděpodobné, přesto o to na Ukrajině usilují.

Od vstupu Ruska na Ukrajinu USA nedělají nic jiného, než že tlačí na eskalaci konfliktu, a to do té míry, že nyní slyšíme předpovědi o jaderné válce. Proč bychom měli takto riskovat? Abychom se postavili za „právo“ Ukrajiny vstoupit do NATO? Je to více než iracionální, ale právě tam se nacházíme.

Rusko nyní obviňuje britskou a americkou vládu z úmyslného vyhození plynovodů Nord Stream 1 a 2 do povětří, údajně na základě informací, které ruští hackeři našli v iPhonu bývalé premiérky Liz Trussové. Americké ministerstvo zahraničí tato obvinění odmítlo a označilo je za „nepodložená.“

Někdo však plynovody skutečně vyhodil do povětří – a sotva to bylo dílo samotného Ruska – což je další záměrná snaha o eskalaci konfliktu. Z postranních čar se rozhodně zdá, že USA si přejí jadernou eskalaci, a my bychom měli být vděční, že Vladimir Putin zatím v reakci na nevyhlášené válečné akce jednal mimořádně zdrženlivě.

Potřebujeme nové, rozumnější vedení
Podnikatel a investor David Sacks ve svém hlavním projevu na konferenci The American Conservative „Up From Chaos“ koncem března 2022 poznamenal:

Čelíme nejnebezpečnější situaci v americké zahraniční politice od kubánské krize. Rusové uvedli svůj jaderný arzenál do stavu nejvyšší pohotovosti a varovali nás, abychom se neúčastnili jejich invaze na Ukrajinu. Naši „experti“ ve vládě a v médiích nás zásobují proudem informací oscilujících mezi vyvoláváním strachu a nadějnou arogancí:

Na jedné straně nám říkají, že ruské územní ambice se nezastaví u Ukrajiny a nakonec ohrozí celou Evropu, na druhé straně však tvrdí, že ruská armáda je zaseknutá a na pokraji ponižující porážky.

Jedním dechem nám říkají, že můžeme bez obav eskalovat naši angažovanost, ale druhým dechem v panice prohlašují, že Putin je šílenec, který je schopen všeho. Ujišťují nás, že „bezletová zóna“ nevyvolá třetí světovou válku, a přitom někdy otevřeně prohlašují, že ve třetí světové válce už jsme, tak s ní už konečně skončeme.

Jak může mít americký občan, který poslouchá tato protichůdná a bezohledná prohlášení, důvěru v naše odborníky? Právě jsme prožili více než dva roky, kdy nám další skupina odborníků předkládala neustále se měnící teorie a pokyny týkající se COVID, jen abychom viděli, jak se mnohé z těchto sebejistých předpovědí a prohlášení rozpadají.

Ale zatímco tito zdravotničtí experti se v mnohém mýlili, náš zahraničněpolitický establishment se mýlí ve všem už více než dvě desetiletí. V Afghánistánu, Iráku, Sýrii a Libyi utratili biliony dolarů a všechny tyto situace jen zhoršili a rozpoutali ohromující smrt a zkázu.

Ve všech případech nám tvrdili, že vítězíme a že našich politických cílů bylo dosaženo, a to až do okamžiku, kdy naše stažení odhalilo rozsah našeho totálního selhání… Možná je tedy na čase naslouchat novým hlasům.

Válka je součástí plánu globalistů na převzetí moci
Nesmíme být naivní, pokud jde o možnost další světové války, a to z toho prostého důvodu, že válka by byla pro globalistickou kabalu nejsnazším způsobem, jak uskutečnit Velký reset, „jednu světovou diktaturu“, o kterou usilují již desítky let.

Imperialismus, který Spojené státy dovedly k dokonalosti, je globalismus. V čele tohoto nového Jednoho světového řádu stojí USA, Kanada, EU, Austrálie a Nový Zéland, které modelují čínský nacionalismus v globálním měřítku.

Čína je národem, který zvládl skutečnou diktaturu díky nesmírně účinné digitální kontrolní struktuře, jejíž klíčovou součástí je čínský systém sociálního kreditu. To je rámec dohledu, který globalisté hodlají napodobit a rozšířit, aby mohli ovládat celý svět. Je to také základ pro jejich ekosystém kyborgů 5G.

Zástěrkou pro toto globální převzetí měla být nekonečná pandemie. Ale jak se plandemie kousek po kousku rozpadala a odhalovala, čím ve skutečnosti je, volání po válce postupně sílilo.

Možná byla světová válka pouze záložním plánem pro případ, že by se odpor proti globálnímu státu biologické bezpečnosti ukázal jako příliš velký (což se také stalo), nebo možná byla vždy zamýšlena jako druhá fáze Velkého resetu.

Protiopatření proti pandemii a jejich ničivý dopad na světovou ekonomiku by pak byly „první částí.“ Válka, která by definitivně zničila zbytky našich starých civilizací a vymazala usvědčující důkazy o finančních zločinech, by byla „částí 2.“ Ať tak či onak, válka je rozhodně na stole.

Strach je nástrojem tyranů
Jak poznamenala investigativní novinářka Whitney Webbová ve svém článku „Ukrajina a nová Al-Káida“ z 2. března 2022, válka na Ukrajině se zdá být projevem „proroctví“ CIA prosazovaného v posledních dvou letech, které předpovídalo, že „nadnárodní síť bílých supremacistů“ s údajnými vazbami na ukrajinský konflikt bude další globální katastrofou, která postihne svět poté, co ustoupí hrozba COVID-19.

Stručně řečeno, ukrajinsko-ruský konflikt může být „úvodním dějstvím nejnovějšího pokračování zdánlivě nekonečné ‚války proti terorismu‘,“ píše Webb. To se opět vrací k potřebě technokratů vyrábět ospravedlnění pro realizaci Velkého resetu.

Potřebují, abychom žili ve strachu, protože vystrašený lid ochotně udělí mimořádné pravomoci vůdcům, kteří vám na oplátku „pro vaši vlastní bezpečnost“ vezmou vaše práva. V posledních třech letech nám bylo odebráno dokonce i právo vyjádřit svůj názor a lidé, kteří odporují oficiálnímu narativu, byli označeni za „domácí teroristickou hrozbu číslo 1.“

Naše vlády postavily souseda proti sousedovi, rodiče proti dítěti a přítele proti příteli. Pokaždé, když se podvolíme a přijmeme jejich nenávistnou rétoriku za svou, vítězí ony a my prohráváme. Vyhrávají tím, že nás staví proti sobě, protože když se budeme nenávidět a bojovat proti sobě, nebudeme nenávidět a bojovat proti nim – a oni to vědí.

Lidé se proti sobě postavili i v otázce Ruska. Každý, kdo se odvážil souhlasit s tím, že Rusko může mít pro své kroky na Ukrajině pádný důvod, byl okamžitě označen za zrádce. Rusové žijící po celém světě byli dehonestováni a diskriminováni jen kvůli svému jménu a národnosti. Ruští sportovci byli dokonce vyloučeni z mezinárodních soutěží.

Zdá se, že záměrem bylo zahanbit a zastrašit Evropany a Američany, aby podpořili jadernou válku s Ruskem, což ve skutečnosti není nic jiného než sebevražedná mise. Dává však smysl, že tito vůdci by s tím měli jen málo skrupulí, vzhledem k tomu, že také dobrovolně zabíjejí a mrzačí své vlastní obyvatelstvo experimentálními genovými terapiemi.

Zjevně jim nezáleží na tom, aby jejich populace žila a měla se dobře. Spíše se zdá, že se chtějí zbavit co největšího počtu lidí, a toho by ničivá válka dosáhla mnohem lépe než vakcíny proti COVID-19, které za sebou zanechávají důkazy nečisté hry a podezření.

Imperialisté – američtí i jiní – jsou ochotni riskovat vše, aby uvedli v život svou globální diktaturu, a to je činí tak nebezpečnými. Stejně jako Sachs i my, lidé, musíme tlačit na změnu kurzu. Jedním ze způsobů, jak toho můžeme dosáhnout, je vyzvat naše politické představitele, aby se zasadili o mírová jednání a ukončili taktiku eskalace.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Každá totalita či válka jednou skončí, bez ohledu kolik financí stála a jaké oběti přinesla. Zlo plodí jen zlo. Pravda vítězí (Veritas Dei Vincit).

1
0
Would love your thoughts, please comment.x