Šokující spojení mezi Hunterem Bidenem, Ukrajinskými biolaboratořemi a údajným původem pandemie COVID-19

Hunter Biden

Ohromující spojení mezi prvním synem Joa Bidena, Hunterem a biolaboratořemi na Ukrajině a v čínském Wuhanu, odkud údajně pochází COVID-19, odhalil jeden z bývalých špičkových moderátorů.

Hunter Biden

Jack Maxey, který vystupoval po boku bývalého vrchního Trumpova politického poradce Steva Bannona v jejich pořadu „War Room: Pandemic“, odhalil údajné spojení mezi Bidenem a společností Metabiota, která je spojována s Ukrajinskými biolaboratořemi, a Wuhanským institutem virologie ve stejnojmenném čínském městě, uvedl tento týden server Lifesite News a dodal:

Maxey vycházel z některých e-mailů nalezených v notebooku Huntera Bidena a z dalšího výzkumu, který osobně provedl. Ačkoli Maxey o těchto souvislostech hovoří již delší dobu, tento příběh byl do značné míry přehlížen.

Spojení mezi prvním synem a Wuhanskou laboratoří vysvětlil během vystoupení v pořadu „Sovereign Soul Show“:

„Vraťme se do COVIDu. Hunter Biden a jeho partneři získali od společnosti Metabiota doslova miliony dolarů. Metabiota byla privatizovaná společnost, kterou americké zpravodajské služby používaly k provozování biolaboratoří na Ukrajině, což jsem odhalil, jsou také hluboce zapojeni uvnitř laboratoře ve Wuhanu,“ tvrdí Maxey.

„Můžete najít dokumenty napsané společností Metabiota, které je popisují jako odborníky na netopýry a koronu. A Hunter měl v Pekingu sekretářku, jmenovala se Xiaoyang, její příjmení je Zeng, a její manžel je člověk jménem Fu Gao neboli George Gao, senior, špičkový člověk v čínském CDC. A Hunter tohohle chlápka spojil s Metabiotou, a ti v podstatě provádějí experimenty se ziskem funkcí uvnitř Wuhanské laboratoře, která nám dala COVID-19!“ dodal.

„Americké tajné služby a nechutné postavy jako Tony Fauci a další jsou za vypuknutí COVID-19 zodpovědné stejně jako čínští komunisté, protože jsme jejich frankensteinovské experimenty přesunuli do Číny, protože podle zákona nesměli tyto experimenty provádět uvnitř Spojených států,“ prohlásil Maxey.

„A oni se naprosto zpronevěřili a nyní miliony lidí na celém světě přišly o život; světová ekonomika přišla o biliony a biliony ztracených příležitostí, rodinné podniky byly zničeny: tito lidé musí být pohnáni k odpovědnosti,“ dodal.

Malý výzkum spojení mezi Metabiota a netopýrem a výzkumem korony může potvrdit Maxeyho tvrzení. Studii o netopýrech a koronavirech s účastí Metabioty z roku 2017 naleznete zde; stejně jako další zde.

V srpnu tohoto roku již Maxey svou tezi poměrně rozsáhle rozvinul a prezentoval.

Na politickém shromáždění v Bloomsburgu 27. srpna Maxey označil společnost Metabiota za „hlavního dodavatele všech těchto ukrajinských laboratoří.“ Poté citoval konkrétní e-mail, který objevil v notebooku Huntera Bidena „mezi Ericem Schwerinem, Hunterovým manažerem makléřského obchodu, a Hunterem [Bidenem], v němž se píše: ‚Huntere, musíme sehnat manžela Xiaoying, protože si myslím, že on a CDC by mohli být pro Metabiotu opravdu užiteční‘.“

„Xiaoying, jak se ukázalo, jméno této ženy: Xiaoying Zeng – nebo Zung, jak se to vyslovuje, píše se to Z E N G – je dcerou uvnitř hlavní šanghajské – zločinecké rodiny ČKS, která se jmenuje Zungové a která řídí něco, čemu se říká ‚šanghajská klika‘, a ti mají v Šanghaji spoustu přesahů do jiné skupiny, které se říká – překvapení – ‚ropná klika‘,“ pokračoval Maxey na shromáždění.

„A hádejte co, jejím manželem je muž jménem Fu Gao nebo George Gao, vystudovaný buď na Oxfordu, nebo na Cambridgi, který strávil několik let ve Spojených státech a je jedním z nejlepších lidí v čínském CDC,“ dodal a pokračoval vysvětlením, že Metabiota „byla vytvořena americkou rozvědkou.“

„No, stejně jako všechno ostatní za prezidenta George W. Bushe si uvědomili, že když to zprivatizují, někdo na tom může zbohatnout. Tak vytvořili Metabiotu,“ uvedl. „Je to něco jako Blackwater, že? A Metabiota je hlavním dodavatelem uvnitř všech těch ukrajinských laboratoří, o kterých teď přiznávají, že jich je nějakých dvacet.“

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Lidé přišli o život způsobenou genovou terapii, chybně nazývanou vakcína na Covid-19 a nesprávnými lékařskými postupy. Covid-19 neexistuje, proto nebyl, ani nemohl být izolován. Z tohoto důvodu prováděné testy na Covid-19 nemohly být validovány. Jde v zásadě o zastrašování lidí a podvod. Nad Modernou i Pfitzerem se stahují mračna. Podle imformací ředitel Moderny ohledně způsobených úmrtí vakcímami Covid-19 byl zatčen.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x