Americké biolaboratoře nejsou jen na Ukrajině: Jsou rozmístěny také v Africe a asijsko-pacifických oblastech

Biolaboratoře

Všechny oči se nyní upírají na Ukrajinu, která je podle ruské vlády posetá laboratořemi biologických zbraní provozovanými Pentagonem a dalšími složkami Deep State. Věděli jste ale, že biologické laboratoře řízené Spojenými státy jsou problémem i jinde ve světě?

Biolaboratoře

Nové zprávy objasňují, že řada zemí v asijsko-pacifické oblasti světa je frustrována tím, že USA na jejich území provádějí pokusy s biologickými zbraněmi – a totéž se údajně děje i v Africe.

V prosinci loňského roku požádalo několik členů filipínské Sněmovny reprezentantů filipínský kongres, aby prošetřil činnost amerického ministerstva obrany v oblasti biologických zbraní v Regionální laboratoři pro diagnostiku chorob zvířat (RADDL) ve městě Tarlac.

„Podle žádosti měla americká Agentura pro snižování obranných hrozeb DoD (DTRA) na Filipínách skryté cíle, které mohly selhat při naplňování národních zájmů Manily,“ uvedl Financial Express.

„Poslanci filipínského parlamentu požadovali, aby ministerstvo spravedlnosti, ministerstvo zahraničních věcí, ministerstvo zdravotnictví a ministerstvo národní obrany (DND) důkladně prošetřily aktivity americké armády v zemi.“

Na Filipínách také zaznívá požadavek, aby tyto vládní orgány vydaly úplnou zprávu o tom, co zjistily, protože mnoho místních občanů se ptá, proč dohodu o občanské a zemědělské spolupráci s touto asijsko-pacifickou zemí vede DTRA, a nikoli ministerstvo zemědělství Spojených států (USDA).

Vláda USA je jako genocidní maniak s bezedným bankovním účtem (díky podvodu FEDu s tiskem peněz a lichvou)
Podobná situace nastala nedávno v Indonésii, když tamní vláda prohlásila americkou armádou vedenou Námořní lékařskou výzkumnou jednotku 2 (NAMRU-2) za „neúčelnou“ a „zbytečnou.“ Stručně řečeno, indonéská vláda požadovala okamžité ukončení amerických operací, v důsledku čehož muselo ministerstvo obrany přesunout všechny své nedokončené aktivity v Indonésii do nedaleké Kambodže.

Dále jsou tu ohavné experimenty s biologickými zbraněmi, které USA provádějí po celé Africe a které jsou podle ministerstva zdravotnictví jistého středoafrického státu pravděpodobně zodpovědné za vypuknutí epidemie viru ebola.

Uměle vytvořený zárodek, který byl údajně vytvořen v Súdánu, je prý zcela totožný s virem, který koloval po celé Africe během epidemické krize v roce 2012.

Tato epidemie, jak si možná vzpomínáte, se setkala s „úlevou“ společnosti Metabiota se sídlem v USA, které se v posledních letech dostalo hodně nezávislého tisku v médiích kvůli jejímu podílu na „pandemii“ koronaviru COVID-19.

„Podle zprávy, kterou zveřejnila nezisková organizace Viral Hemorrhagic Fever Consortium (VHFC), zaměstnanci společnosti Metabiota nedodrželi požadavky na biologickou bezpečnost při aktivitách proti viru ebola v Sierra Leone v roce 2015; rovněž neinformovali o zapojení několika expertů amerického ministerstva obrany do protivirových postupů,“ uvedl Financial Express a dále informoval, že postupy biologické bezpečnosti společnosti Metabiota byly podrobeny tvrdé kritice ze strany Světové zdravotnické organizace (WHO).

„Specialisté Pentagonu údajně odesílali biologické vzorky viru ebola do Spojených států.“

Mnoho postsovětských států, včetně nejen Ukrajiny, ale i Gruzie, je také půdou pro aktivity USA v oblasti biologických zbraní. Zejména jedno zařízení, které se nachází v takzvaném Lugarském centru v Tbilisi, se zabývá smrtelně nebezpečnými patogeny, jako je antrax, tularémie a různé vysoce nakažlivé hemoragické horečky, například krymsko-konžská nemoc.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x