Agentura Reuters chce DEPOPULACI, aby dosáhla „klimatické spravedlnosti“ – tvrdí, že žije příliš mnoho lidí

Agentura Reuters

Korporacemi ovládaná média uvádějí, že celkový počet obyvatel světa překročil osm miliard, což je podle agentury Reuters příliš mnoho na to, aby bylo možné zachovat „klimatickou spravedlnost.“

Agentura Reuters

Aby se „globální oteplování“ a „klimatická změna“ zastavily v jejich počátcích, tvrdí Gloria Dickieová, musí spousta těchto lidí – ale samozřejmě ne ona sama – zemřít, aby se klima mohlo uzdravit.

Pokud nedojde k vylidnění, nastane podle Dickieové „další strádání“ pro regiony, které se již nyní potýkají s nedostatkem zdrojů v důsledku změny klimatu.

Dickiové filozofii nezastává nikdo jiný než ekoextremista Dr. Paul Ehrlich, který napsal knihu „Populační bomba“, jež v podstatě propaguje masovou genocidu jako lék na klimatické změny.

Nezapomeňte, že Ehrlichova kniha byla poprvé vydána v roce 1968. Již tehdy klimatičtí extremisté strašili sebe i ostatní, že svět je divoce přelidněný a potřebuje vyvraždění.

Dickieová skutečně cituje „Populační bombu“ a píše, že rychlý růst populace v kombinaci se změnou klimatu „pravděpodobně způsobí v příštích desetiletích masovou migraci a konflikty.“

Pokud jste někdy viděli nebo slyšeli termín „klimatičtí migranti“ místo nelegálních přistěhovalců nebo nelegálních cizinců, můžete poděkovat lidem, jako jsou Ehrlich a Dickieová, kteří udržují falešnou představu, že nelegální přistěhovalci zaplavují Spojené státy, protože „klima“ v jejich domovině se zhoršuje.

„Propaganda agentury Reuters zněla jako scéna z filmu Inferno (2016) hollywoodského režiséra Rona Howarda, kdy antagonista Bertrand Zobrist brojí proti přelidnění v přednášce připomínající TED Talk,“ píše Joseph Vazquez pro Newsbusters.

„Zobrist byl náhodou vyobrazen, jak účastníkům přednášky nadává nad tím, že počet obyvatel planety se blíží ‚už 8 miliardám‘.“

Další věc, která stojí za zmínku, je, že v knize Populační bomba Ehrlich předpověděl, že svět bude tak přelidněný, že se nakonec zhroutí… v 70. letech 20. století. To se samozřejmě nikdy nestalo, což z Ehrlichovy knihy činí fikci.

To, že se na ni někdo stále odvolává, vypovídá mnohé o oddanosti klimatickému kultu, který stále omílá své zásady jako vědeckou pravdu. Ehrlichovy sliby o hladomorech způsobených klimatem, které by vedly ke smrti hladem „stovek milionů lidí“, se samozřejmě nikdy neuskutečnily.

Ehrlich také předpověděl, že děti narozené v 70. letech a později „zdědí úplně jiný svět, svět, ve kterém jsou normy, politika a ekonomika 60. let mrtvé.“

Našlo se jedno médium, časopis Smithsonian, které se odvážilo Ehrlicha za jeho nesmysly označit. V článku, který tam byl zveřejněn, bylo vysvětleno, že Ehrlichova propaganda proti populačnímu růstu „podnítila … křížovou výpravu, která vedla k porušování lidských práv po celém světě.“

„Zapomněla agentura Reuters na tuto skutečnost, když se rozhodla zveřejnit článek, v němž opakuje Ehrlichův alarmismus?“ ptá se Vazquez.

„Reuters se samozřejmě nepokusil od Ehrlicha distancovat. Ve skutečnosti se o Ehrlichovi v článku vůbec nezmínila. Ve skutečnosti se zdálo, že agentura Reuters Ehrlicha usměrnila a vytvořila svou vlastní oslabenou verzi ‚Populační bomby‘.“

V této zmírněné verzi Dickieová tvrdí, že politici musí přijmout drastická opatření, aby zabránili nadměrné konzumaci přírody, protože lidé „soupeří s divokou přírodou o vodu, potravu a prostor“.

Podle jejího názoru mohou zákonodárci prosazovat a přijímat zákony proti populačnímu růstu, včetně mandátů, které vedou ke „změně spotřebních vzorců.“ Je to znovu a znovu „Populační bomba“ s použitím stejných otřepaných zastrašovacích taktik, které se samozřejmě nikdy nenaplní.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Ani Goebels takhle nemanipuloval svět, jako tihle mentálně retardovaní nýmandi, vyhlášením války WEF , WHO, proti lidstvu. Lžou, lžou a lžou.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x