Advokát předkládá Kongresu důkazy, že vakcíny proti COVID-19 jsou jedním z největších podvodů v historii

Coronavirus

Advokát Thomas Renz, který zveřejnil údaje ministerstva obrany prokazující výrazný nárůst závažných onemocnění a zranění vojenského personálu po zavedení vakcín proti COVID-19 v roce 2021, vydal zvláštní právní oznámení s téměř 200 stranami podpůrných důkazů.

Coronavirus

Některé z nejvíce alarmujících údajů obsažených v důkazech pocházejí od trojice informátorů ministerstva obrany, kteří se podělili o důkazy z vojenské epidemiologické databáze ministerstva obrany o celkovém nárůstu výskytu zranění a nemocí o téměř 1 000 procent. Tato databáze, jak uvádí Renz, je „považována za hlavní epidemiologickou databázi na světě, kterou sleduje celá divize armády, je součástí dat dodávaných do DHHS v souvislosti s bezpečností vakcín a je často citována odborníky na veřejné zdraví v recenzovaných publikacích.“

Údaje předložil na veřejném slyšení senátorovi Ronu Johnsonovi, který je členem stálého podvýboru pro vyšetřování. Senátor Johnson o tom poté napsal dopis ministru obrany a obdržel odpověď, v níž se uvádí, že v databázi došlo k „chybě“, která ovlivnila údaje z let 2016 až 2020, a že v roce 2021 nešlo o anomálii.

Podle Renze, pokud by tomu tak skutečně bylo, ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb, Dr. Anthony Fauci, ministerstvo obrany, Bílý dům a úředníci veřejného zdravotnictví na celém světě se mýlili po dobu pěti let – včetně roku 2020, prvního roku pandemie.

S odkazem na skutečnost, že ministerstvo obrany později upravilo údaje za roky, které byly podle něj ovlivněny závadou, aby se čísla za rok 2021 zdála být konzistentnější s předchozími roky, napsal: „Závada se pak v roce 2021 zázračně opravila, přestože chyba zůstala nepovšimnuta, dokud jsme se o tuto informaci nepodělili v roce 2022.“

Pentagon dosud nevysvětlil, proč skutečná čísla nebyla v oficiálním systému po dobu pěti let a odkud se vzala původně zveřejněná čísla, ani proč údaje z roku 2021 byly údajně přesné, ale předchozí čísla nikoli.

Co však víme, je, že jedna ze dvou věcí musí být pravdivá v závislosti na tom, zda byl rok 2021 abnormální, nebo byly údaje za předchozích pět let skutečně podobné roku 2021, jak upozorňuje Renz: „Buď došlo k hromadnému poškození zdraví v důsledku očkování v armádě, nebo je naše armáda velmi nezdravá a Pentagon na dlouhá léta zcela ztratil kontrolu nad epidemiologickým dohledem nad těmito zdravotními problémy. Ať tak či onak, je to příběh roku.“

Výrazný nárůst počtu závažných onemocnění
Mezi údaji nalezenými v databázi ministerstva obrany, na které Johnson ve svém dopise upozorňuje, je nárůst hypertenze o 2181 procent v letech 2020 až 2021, nárůst onemocnění nervového systému o 1048 procent, nárůst roztroušené sklerózy o 680 procent, Guillain-Barreho syndromu o 551 procent a nárůst různých typů rakoviny a neplodnosti výrazně nad 100 procent.

Mezi další údaje, na které chtěl Renz upozornit, patří dokument ministerstva obrany, který dokazuje, že doktor Fauci lhal, když tvrdil, že virus je „krizí neočkovaných“, a dokládá, že očkování je ještě méně účinné u menšin, a dokument společnosti Pfizer, který dokazuje, že o nebezpečí vakcín se vědělo již v počátcích a že potenciální vedlejší účinky byly utajovány.

K dispozici je také dokument DoD Senior Leading Briefing, který prokazuje, že čtvrtina aktivních vojáků a záložníků dosud nebyla plně očkována, a proto jim hrozí propuštění z armády.

Kromě výzvy k okamžitému zrušení povinného očkování vojenského personálu Renz vyzývá úředníky, aby se „podívali na fakta a zaujali stanovisko.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x