Válka na Ukrajině a nehorázné pokrytectví západních politiků

Válka na Ukrajině a nehorázné pokrytectví západních politiků

„Kanada posílá na Ukrajinu další specializované vybavení za 50 milionů dolarů,“ hlásá nedávný titulek.

Válka na Ukrajině a nehorázné pokrytectví západních politiků

„Vladimir Putin udělal strašnou chybu a tuto válku prohraje,“ prohlásil kanadský premiér Justin Trudeau během své nedávné cesty do Varšavy. „Tuto válku prohraje, protože zuřivost, síla a odhodlání ukrajinského lidu bránícího své území nás všechny inspiruje,“ dodal kanadský premiér.

Jak odvážné od Justina Trudeaua, že dal Ukrajincům nějaké lehké zbraně a pak je povzbudil, aby šli bojovat proti drtivě přesile ruské armády. Jak odvážné od něj je žádat, aby zemřeli, když bojují za svou ztracenou věc.

Je paradoxní, že Justin Trudeau nabádá ostatní, aby zemřeli takovou hrdinskou smrtí.

Jen před několika týdny měl on sám příležitost ukázat světu něco ze své vlastní odvahy, když pokojní kanadští řidiči kamionů jeli do Ottawy protestovat proti jeho zatěžujícím lockdownům a povinnému očkování.

Vzpomínáte si, co statečný Trudeau udělal?

Rychle utekl mnohem dříve, než kamioňáci vůbec dorazili na předměstí jeho hlavního města!

Několik týdnů se skrýval na neznámém místě, kde ho hlídala jeho dobře vyzbrojená a početná ochranka. Trudeauovi bodyguardi se postarali o to, aby se nepřiblížil k vlastním lidem, kteří ho přišli pokojně požádat o odstranění represivních a totalitních opatření, jimiž téměř dva roky trápil svůj národ.

Nyní se tento zbabělý muž vynořil z úkrytu a z polstrovaného bezpečí svého posedu hlasitě vybízí ukrajinský lid, aby šel a zemřel v krupobití ruských kulek a bomb.

Mohla by být nějaká podívaná ubožejší?

Všimněte si prosím pozorně, co Trudeau dělá. Bere peníze z daní svých vlastních občanů – právě těch, které doma tak bezohledně utlačuje – a za tyto peníze pořizuje zbraně pro ukrajinský lid, aby mohl být zabit v boji s mnohem početnější ruskou armádou.

Ještě horší je, že tuto strašlivou krizi vyprovokovali západní globalisté jako Trudeau, kteří hrubě odmítli oprávněné bezpečnostní obavy Ruska. Jak možná víte, Rusové již léta trvají na tom, že NATO na Ukrajině je pro ně červenou linií. Požadavek, aby se NATO nedostalo až k jejich prahu, byl jistě oprávněným požadavkem, jak by potvrdila většina objektivních odborníků na geopolitiku. Spojené státy nebo Kanada by nikdy nedovolily, aby jim něco podobného udělalo Rusko. A přesto odsuzují Rusko právě za to, co by samy udělaly, kdyby se situace obrátila.

To je čisté a jednoduché pokrytectví. A toto pokrytectví v kombinaci s naprostým nedostatkem citlivosti vůči oprávněným prosbám hlavní jaderné mocnosti vedlo ke konfliktu, který se nyní odehrává na Ukrajině přímo před našima očima. Nyní hrozí, že se neštěstí dále rozšíří a přeroste v jadernou konfrontaci mezi dvěma nejsilněji vyzbrojenými státy světa.

Když se člověk přiměje objektivně pátrat po příčinách tohoto konfliktu, je těžké nedojít k závěru, že vinu na této tragédii nesou z velké části západní globalisté, kteří nesmyslně prosadili rozšíření NATO až k ruským hranicím.

Aby zakryli své chyby a pochybení, rychle vytvořili mýtus o vraždícím šílenci Putinovi. To je samozřejmě nepravda. Putin možná není nejpříjemnější člověk v okolí, ale rozhodně není šílený nebo iracionální. Naopak, snaží se chránit bezpečnostní zájmy své země, které západní politici tak hloupě a povýšeně odmítají.

Putin se snaží dosáhnout svého cíle s minimem škod v tomto politováníhodném konfliktu. Proto je ruský postup zdánlivě pomalý. Rusové se snaží minimalizovat civilní ztráty. Vytvářejí bezpečnostní koridory pro odchod Ukrajinců, čemuž se ukrajinští bojovníci usilovně snaží zabránit. Tváří v tvář drtivé ruské síle potřebují, aby civilisté zůstali na místě a oni je mohli využít jako lidské štíty. Putin nyní čelí v podstatě stejnému problému jako my v Iráku, kde se povstalci schovávali za civilisty, když jsme se snažili dobýt jejich města.

K dispozici je odhalující video z jihoukrajinského města Cherson, které se Rusům podařilo obsadit. Na tomto videu můžeme vidět ruské vojáky, rozmístěné v tancích a obrněných vozidlech, proti kterým protestují obyvatelé Chersonu. Protestující mávají ukrajinskými vlajkami, natáčejí scény na své iPhony a volně nadávají ruským vojákům do obličeje, zatímco procházejí mezi ruskými zbraněmi a technikou.

V jednu chvíli je v pozadí slyšet několik výstřelů, ale zdá se, že je vypálili povstalci buď do vzduchu, nebo na ruské vojáky, protože se zdá, že demonstranty to vůbec neznepokojuje a pokračují v pochodu, přičemž na okupující Rusy chrlí urážky.

Můžeme si být jisti, že kanadští řidiči kamionů si jen přejí, aby jim Trudeau poskytl stejnou laskavost, když přišli požádat o úlevu od jeho tyranských výluk a mandátů. Trudeau však místo toho, aby uznal jejich oprávněné požadavky, neustále na ně chrlil nadávky a nazýval je „teroristy“, přičemž je přirovnával k nacistům a rasistům. Dokonce je obvinil z toho nejodpornějšího zločinu, že jsou „misogyni.“ (Je opravdu těžké pochopit, kde se to v něm vzalo.)

Jako by to nestačilo, Trudeau sebral kamioňákům peníze a slíbil, že bude stíhat všechny, kdo na jejich věc přispěli. A pak poslal drsňáky ze své bezpečnostní služby, aby pokojné protestující pošlapali a zmlátili.

Nyní nám tento zbabělý a pokrytecký člověk tvrdí, že je to Vladimir Putin, kdo nějakým způsobem ohrožuje naše práva a demokracii. Na rozdíl od našich vlastních vůdců nám Vladimir Putin žádné občanské svobody ani svobody nevzal. Nezavřel nás, nenařídil nám nosit roušky, neomezil naše právo mluvit nebo cestovat, ani nás proti naší vůli nenutil brát si neúčinné a nebezpečné vakcíny. Putin nám nenařídil, abychom nevycházeli do zaměstnání, do školy nebo na ulici. Ani nedal žádný důvod domnívat se, že tak hodlá učinit. Naopak naši vůdci nám všechny tyto věci udělali a ještě více. Pokud jde o Putina, vše nasvědčuje tomu, že chce pouze uchránit svou zemi před západními globalisty, kteří ho chtějí odstranit, dosadit na jeho místo loutku a prostřednictvím svých nadnárodních společností vydrancovat velké přírodní bohatství Ruska, jak to udělali na jiných místech.

Poté, co Putina vyprovokovali k neuvážené akci, ho nyní staví do role největšího světového padoucha ve snaze přesměrovat frustraci a hněv vlastního obyvatelstva za své vlastní totalitní excesy doma. To se jim podařilo v pozoruhodné míře, neboť západní národy nyní nadšeně protestují proti někomu, kdo jim nikdy neublížil, a poslušně se účastní každodenního dvouminutového rituálu nenávisti.

Malý totalitář Trudeau, šťastný z toho, jak se věci vyvíjejí, nyní statečně vyzývá ukrajinské muže, aby sebrali odvahu a běželi proti ruským tankům, aby je mohli rozstřílet na kusy.

My však máme na kanadského premiéra otázku: Kde jste se schovával, pane, když k vám minulý měsíc přišli do Ottawy promluvit mírumilovní řidiči kamionů? Kde bylo tehdy vaše hrdinství?

Autor: Vasko Kohlmayer

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x