Zelenskyj přiznává, že Ukrajině už došla munice

Zelenskyj

Západní mainstreamová média pod vedením USA začala od začátku roku přesněji informovat o vojensko-strategické dynamice zástupné války NATO a Ruska na Ukrajině, ale skutečným testem jejich relativně lepší integrity bude, zda zvýší povědomí o posledním Zelenského usvědčujícím přiznání.

Zelenskyj

V rozhovoru pro japonské noviny Yomiuri Shimbun svým protějškům otevřeně řekl: „Nemáme munici. Situace na Východě pro nás není dobrá.“

To je velké odhalení hned z několika důvodů:

Zaprvé to dokazuje, že Rusko vítězí v „logistickém závodě“, který vyhlásilo NATO, v tom smyslu, že jeho ozbrojené síly mají stále munici, aby mohly pokračovat v boji, zatímco ukrajinským zástupcům Západu již došla munice, kterou jim jejich patroni poskytli v uplynulém roce.

Za druhé, výše zmíněná pomoc, která již byla této rozpadající se bývalé sovětské republice poskytnuta, přesahuje 100 miliard dolarů, což činí vedoucí postavení Ruska v tomto „logistickém závodě“ ještě působivějším.

Zatřetí, Zelenského přiznání dodává důvěryhodnost tomu, co nedávno uvedl deník Washington Post, a sice jak špatně si kyjevské síly v tomto konfliktu vedou, zejména pokud jde o „vážný nedostatek munice“, o němž hovořil jeden z jeho zdrojů.

Za čtvrté, předchozí body drasticky snižují šance, že nadcházející protiofenzíva Kyjeva něčeho výrazně dosáhne, a ve skutečnosti zvyšují pravděpodobnost, že takový krok by byl obrovskou chybou, která by nakonec mohla vést k rozhodujícímu ruskému průlomu.

A nakonec lze očekávat, že Zelenskyj a jeho vlivoví agenti na Západě budou prosit o ještě větší pomoc s odůvodněním, že pokud by nezaplatili, riskovali by, že jejich předchozí investice do této zástupné války přijdou vniveč, pokud Kyjev nakonec s Ruskem prohraje. Problém však spočívá v tom, že žádné množství peněz nemůže způsobit, že se munice objeví ze vzduchu, protože je zapotřebí spousta času, aby se odpovídajícím způsobem rozšířila výroba, aby se uspokojily tyto nově vzniklé přehnané potřeby.

Samotný fakt, že Ukrajině došla munice, dokazuje, že porážka Západu v jeho proklamovaném „logistickém závodě“ s Ruskem může být v tuto chvíli již hotovou věcí, protože je jasné, že Kyjev nedokáže držet krok se svým protivníkem, přestože je podporován všemi vojensko-průmyslovými kapacitami NATO. Zelenskyj si téměř jistě neuvědomil, že jeho upřímné přiznání se v podstatě rovná tomuto, ale v současné době není jasné, zda o tom MSM bude své publikum informovat, či nikoliv.

Na jedné straně by to mohlo přispět k jeho nadcházející žebrácké kampani, ale mohlo by se to také vymstít, pokud se daňoví poplatníci začnou ptát, zda má cenu vynakládat ještě více peněz, když už Ukrajině došla munice navzdory více než 100 miliardám dolarů, které dosud obdržela. Koneckonců, pokud tato astronomická částka nestačila na to, aby jejich zbraně střílely, pak se nedá říct, kolik bude potřeba, aby Kyjev znovu získal další ztracená území, jak má v úmyslu.

Nejen to, ale jak již bylo vysvětleno dříve, žádné množství peněz nemůže způsobit, že se munice objeví ze vzduchu. Je zcela zřejmé, že je třeba provést zásadní změny v ukrajinských ozbrojených silách, aby bylo možné tento konflikt donekonečna udržovat, jak to plánují USA, ale jejich bojovníci nemohou okamžitě přejít na používání výhradně západní techniky, když jsou zvyklí provozovat zboží ze sovětské éry. To představuje dilema, protože Rusko se v tomto „logistickém závodě“ každým dnem posouvá dál a dál.

Objektivně řečeno, vojensko-strategická dynamika se vyvíjí ve prospěch Kremlu, což by za normálních okolností nutilo Kyjev vážně uvažovat o čínském mírovém plánu, kdyby mu v tom nebránili jeho američtí vládci. Čím déle bude Zelenskyj odolávat samotné myšlence na příměří, tím větší je šance, že Rusko promění svou rostoucí převahu v „logistickém závodě“ s NATO v rozhodující vítězství, které by mohlo vést ke ztrátě ještě většího území Ukrajiny.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Následky ochuzeného uranu na dětech narozených matkám v Iráku na fotech,,,,většina jich ale z internetu zmizela.
comment image

aamater
Host
aamater
1 rok před
Reply to  jiří

Hrôza!!!

aamater
Host
aamater
1 rok před

To že Banderovským fašistom došla munícia vieme dávno. Tu je teraz vidieť ako ŠVO plní svoje strategické ciele. Demilitarizácia je jedným z nich!!! Tak, že dá sa konštatovať, že všetko ide podľa plánu. Putin skôr ako pristúpil k rozhodnutiu začať ŠVO na Ukrajine si dôkladne všetko niekoľko krát premyslel. A čo je hlavné ešte lepšie sa na vykonanie ŠVO pripravil.

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Všechno jde podle harmonogramu. Vivat Rossia.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x