WHO požaduje monitorovací pravomoci pro sledování každého muže, ženy a dítěte za účelem „kontroly nemocí“

Sledování

Světová zdravotnická organizace (WHO) požaduje značně rozšířené pravomoci dohledu, aby mohla sledovat každého muže, ženu a dítě na světě za účelem „kontroly nemocí.“

Podle šéfa WHO Tedrose Adhanoma Ghebreyesuse potřebují nevolení byrokraté větší dohledové pravomoci, aby mohli sledovat veřejnost a monitorovat „zdraví lidí, zvířat a ekosystémů.“

Těmto kontrolním šílencům nestačí sledovat vás a každého člena vaší rodiny, ale hodlají sledovat i vaše domácí mazlíčky.

Pro ty, kteří se ptají, jak by WHO mohla ospravedlnit narušení soukromí každého jednotlivého člověka na světě, je odpověď zřejmá. Globalistická elita potřebuje tyto nové pravomoci, aby se vlády mohly připravit na případ „příští pandemie.“

WHO v nejnovějším návrhu mezinárodní pandemické smlouvy požaduje rozšíření sledovacích pravomocí.

Přesně tak – stále prosazuje pandemickou smlouvu, což znamená, že se nevzdala přesvědčování národů, aby předaly svou suverenitu globální instituci financované Billem Gatesem.

Jak uvedl The People’s Voice, pokud bude smlouva schválena, poskytne WHO rozsáhlé globální pravomoci nad lidstvem.

Na dalším místě smlouvy WHO představuje svůj nový plán na cenzurování tzv. „misinformací“ a „dezinformací“ na internetu. Drobným písmem je však jasně uvedeno, že WHO považuje za misinformaci nebo dezinformaci vše, co je v rozporu s jejím narativem.

V krajně levicové autoritářské budoucnosti, kterou pro nás plánují, není místo pro nesouhlas.

WHO agituje za přijetí smlouvy nejméně od prosince 2021.

Pandemická smlouva v podstatě udělí Billu Gatesovi právo psát mezinárodní zákony.

Na rozdíl od zákonodárného procesu ve většině Západních zemí, kde jsou za přijímání zákonů pro voliče zodpovědní volení zástupci, proces WHO umožňuje malému počtu globálních představitelů, často nevolených diplomatů, vnucovat mezinárodní zákony všem členským státům WHO.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank
Host
Frank
5 měsíců před

Akorát se divím, že nikdo ještě nezačal ty svině eliminovat.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x