Francie chce kriminalizovat kritiku farmaceutické společnosti Pfizer

vakcína proti COVID-19

Zatímco se občané shromažďují proti kodifikaci pandemické smlouvy OSN, Francie vede boj za to, aby porušování Norimberského kodexu pokračovalo. Francouzská vláda se v tomto globalistickém útoku na svobodu projevu podílí na zločinech společnosti Pfizer proti lidskosti.

Francouzská vláda projednává návrh zákona, který by zavedl vězení a vysoké pokuty pro občany, kteří se vysloví proti mRNA technologiím, jako jsou vakcíny proti Covid.

Kritici označili návrh zákona za „Article Pfizer“, protože by chránil velké farmaceutické společnosti, které stojí za těmito vakcínami, před kritikou.

Prezidentka Global Health Project, Dr. Kat Lindley, na X vysvětlila, že legislativa umožní vládě uvěznit občany až na tři roky a udělit jim pokutu až 45 000 eur za to, že navrhnou ostatním, aby se zdrželi užívání léků navrhovaných establishmentem.

Článek 4 návrhu zákona stanoví tresty za „provokaci k upuštění od léčebné nebo preventivní péče nebo zdržení se jí.“

Article Pfizer

Populární herec a politický komentátor Russell Brand v nedávném podcastu hovořil o znepokojivém Francouzském útoku na svobodu slova.

Návrh zákona o „Article Pfizer“ prošel Francouzským Národním shromážděním a brzy bude projednán v Senátu, kde bude definitivně ratifikován.

Diktatura lékařů je tady, což je důvod, proč státy celého světa spolupracují s globalistickými skupinami, jako je Světová zdravotnická organizace, na podpisu pandemické smlouvy, která by odevzdala jejich suverenitu nevoleným eugenikům, kteří vydírají a podplácejí politiky na klíčových pozicích.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x