WEF prohlašuje, že lidé, kteří chtějí žít, se musí stát bateriemi pro umělou inteligenci

Klaus Schwab

Navzdory tomu, o čem se nás snaží přesvědčit mainstreamová média, se Světové ekonomické fórum nesnaží napravit svět za lidstvo. Snaží se napravit věci pro nepatrnou menšinu světové populace. A aby toho dosáhli, snaží se vás zlomit. Možná byste měli začít dávat větší pozor.

Klaus Schwab

Věděli jste například, že poradce WEF Bill Gates má patent na technologii využívající člověka k získávání energie?

Pokud by to nebylo dost znepokojivé, Gates vlastní druhý patent, který mu dává „výhradní práva“ na „komputerizaci“ lidského těla. To není vtip. Gates požádal o patent, který mu dává výhradní práva na vaše tělo – a byl mu udělen.

Jsme svědky rychlého pokroku v oblasti umělé inteligence neboli AI, přičemž mnozí technologičtí odborníci předpovídají, že rok 2023 bude rokem, kdy pokrok v oblasti strojového učení dosáhne exponenciální úrovně. Přestože budoucnost nelze předvídat, všeobecně se očekává, že mnoho, ne-li většina tradičních profesí bude díky umělé inteligenci nadbytečná.

Koncept nadbytečného lidstva je tématem, které WEF propaguje již několik desetiletí. Nemělo by nás tedy překvapit, že jsou hluboce nadšeni explozivním rozvojem umělé inteligence a začali prosazovat myšlenku podřízenosti lidí strojům.

Podle WEF, až bude nakonec zavedena technologie 6G, která nahradí 5G, by měli být „nadbyteční a nepotřební“ lidé využíváni jako zdroj energie pro pohon počítačů a strojů s umělou inteligencí.

Deník Science Daily vysvětluje:

„Jedním z nejslibnějších průlomů v telekomunikacích 6G je možnost komunikace viditelným světlem (VLC), což je něco jako bezdrátová verze optických vláken, která k přenosu informací využívá záblesky světla. Nyní jeden tým oznámil, že vynalezl levný a inovativní způsob, jak získávat odpadní energii z VLC pomocí lidského těla jako antény. Tuto odpadní energii lze recyklovat k napájení řady nositelných zařízení nebo třeba i větší elektroniky.“

Lidé by v podstatě sloužili jako antény pro „odpadní“ energii, která by byla směrována do uměle inteligentních strojů.

Zdá se, že Světové ekonomické fórum konečně našlo využití pro lidi, které považuje za „zbytečné“ a „nadbytečné.“

Pokud chtějí lidé nadále žít, budou se podle WEF muset stát otroky technokratické elity a její umělé inteligence, které budou vyrábět energii.

Hlavní poradce WEF Yuval Noah Harari propaguje svou novou knihu a během nedávného rozhovoru přiznal to, co mnozí lidé již dlouho tušili.

Podle Harariho, který je pravou rukou Klause Schwaba, je velkou politickou otázkou 21. století otázka: „K čemu potřebujeme tolik lidí?“

Řekl také, že takzvaní „obyčejní lidé“ se oprávněně obávají budoucnosti, kdy budou „propuštěni.“

Takové obavy jsou podle Harariho, který hovořil jménem elit, oprávněné a potvrdil, že „drtivou většinu z vás prostě nepotřebujeme.“

Harariho hluboce znepokojivé poznámky slouží jako dosud nejsilnější varování, že WEF Klause Schwaba má v úmyslu vylidnit svět.

Touha elit radikálně vylidnit svět je v chodbách moci v Davosu veřejným tajemstvím. Myšlenka masového vyvražďování a zotročování jim vyhovuje natolik, že se jí mohou smát do očí.

Tyto komentáře z Davosu jsou velmi znepokojivé, protože když si je dáme do souvislosti s komentáři dalších poradců WEF a jeho členů, jako je Bill Gates, je jasné, že mají na mysli zotročení a depopulaci.

Nejděsivější na tom všem je, že se už ani nesnaží své plány skrývat. Harari dokonce nechal uniknout plány elit na zotročení těch, kteří velkou depopulaci přežijí.

Římská říše měla chléb a cirkusy. Hrdina Klause Schwaba Karel Marx říkal, že náboženství je opium lidu. Dnešní elita však narazila na smrtící recept, jak udržet stálou spodní třídu šťastnou. Videohry a drogy.

Nenechte se mýlit, globální elita vás chce zotročit. A prvním krokem v tomto procesu je, že vás zdrogují a omámí.

Tvůrci filmu Idiocracy to vystihli správně – už v roce 2006.

Jistě, komediální film. Ale jak říká Shakespearův Král Lear, „v legraci je pravda.“

Globální elita ohlupuje masy už celá desetiletí. Učební osnovy Common Core, které jsou dítětem Billa Gatese a Baracka Obamy, jsou toho dokonalým příkladem.

Třináct let poté, co Obamova administrativa začala nutit školy po celé zemi, aby přijaly Common Core, zaznamenávají nyní žáci výsledky nižší, než se dříve myslelo, a průměrné výsledky v matematice a čtení závratně klesají.

Učitelé již několik let přicházejí s výsledky, které dokazují, že kontroverzní výuková metoda je neúspěšná a výrazně méně účinná než tradiční výukové metody.

Nová mezinárodní studie institutu Pioneer je nyní potvrzuje. Studie, která byla zveřejněna koncem dubna, ukazuje obrovský pokles výsledků v matematice a čtení od roku 2013, kdy byl plně zaveden Common Core. Stalo se tak po desetiletích soustavného růstu v obou kategoriích.

Západní svět je mezitím zaplaven drogami, a to jak farmaceutickými, tak nelegálními. Reakce na pandemii Covid dokazuje, že vláda byla v zajetí Velké farmaceutické společnosti. A je veřejným tajemstvím, že mainstreamová média ovládá CIA a výdaje na reklamu Big Pharma.

Jako by role Big Pharmy v naší společnosti nebyla dost špatná, naše ulice jsou zaplaveny i nelegálními drogami a místo toho, aby se potíraly jedy, jsou za epidemii přinejmenším částečně zodpovědné naše vlastní třípísmenné agentury.

Nyní v naší společnosti řádí metamfetamin, fentanyl a další opioidy, které ničí lidské bytosti a drží je na kolenou.

Drogy, vzdělávací standardy, poddajní občané zastrašení výlukami… Je to dokonalá bouře a shodou okolností jako ulitá zapadá do plánů globalistické elity na zotročení lidstva.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Don Cico
Host
Don Cico
1 rok před

Sociopat a buzerant zde vymysli depopulaci a nikdo mu neusekne hlavu! Neskutecne co si kabala dovoluje vuci lidem!

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Nepotřebujeme WEF ani Harariho ani Bill Gatese, ani umělou inteligenci, nic inteligentnějšího na planetě Zemi jako člověk neexistuje, a oni to ví, proto se snaží lidstvo ovládnout jakýmkoli způsobem.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x