ODHALENÍ HOLLYWOODSKÉHO PEDOFILNÍHO KRUHU: Dětská hvězda Bella Thorne odhaluje zločiny, které se zvrhlé hollywoodské elity snaží normalizovat

ODHALENÍ HOLLYWOODSKÉHO PEDOFILNÍHO KRUHU

Mainstreamová média a Hollywood chtějí legalizovat pedofilii a zvrhlíky přejmenovat na „osoby přitahující nezletilé.“ Šílená levice a snaha o trans-vše se Hollywoodu a Disneymu vymstila a odhalila elity takové, jaké mnohé z nich ve skutečnosti jsou… choré a zvrácené.

ODHALENÍ HOLLYWOODSKÉHO PEDOFILNÍHO KRUHU

Zrovna nedávno promluvila bývalá dětská hvězda Disney Bella Thorneová o zamořené hollywoodské perverzní scéně, kde se objevují režiséři a producenti zapojení do pedofilních aktivit, a sama říká, že je obětí.

Herečka Bella Thorneová říká, že jako dětská hvězda Hollywoodu byla zneužívána a obtěžována
Slavná zpěvačka a herečka Annabella Avery „Bella“ Thorne, známá díky svým rolím ve filmech „Shake it Up“ (2010), „Blended“ (2014) a „Midnight Sun“ (2018), zahájila svou „slavnou“ kariéru prvním pictorialem v časopise „Parents Magazine“ ve věku šesti týdnů. Od té doby se objevuje v katalozích a mezinárodních časopisech a účinkovala ve více než 40 reklamách. Jako velmi obětavá osoba Bella sponzoruje méně šťastné děti v Africe prostřednictvím organizace Nomad, která pomáhá poskytovat jídlo, zdravotnické potřeby a vzdělání tamním chudým dětem.

Už to není otázka nebo „konspirační teorie“, zda v Hollywoodu existuje pedofilní kruh, je to jen otázka, jak hluboko a široce sahá. Stále více dětských hvězd v průběhu let vystupuje jako dospělí a celou věc prozrazují, a je nejvyšší čas, aby si za to některé „elity“ odseděly tvrdý trest ve vězení.

Bella Thorneová popisuje situaci, kdy ji jako desetiletou zneužil režisér na place a doslova ji obvinil, že se s ním snažila „flirtovat.“ Bella to prozradila během rozhovoru v podcastu své kolegyně Emily Ratajkowski, kde uvedla:

„Jednou mi režisér dal zpětnou vazbu, bylo mi deset let a zavolali řediteli castingu, ten zavolal mému agentovi a ten zavolal mé mámě. A oni na to: „Takže ona nepostupuje dál, protože režisér měl pocit, že s ním flirtuje a jemu to bylo opravdu nepříjemné.“

Thorneová uvedla, že by bylo nemožné, aby s režisérem flirtovala.

„Když jste na sezení s ředitelem, nemůžete toho moc říct ani udělat. Uděláte scénu, pozdravíte, odejdete – není čas na to, abych si vám sedla na klín nebo vám dělala nepříjemnosti.“

Ratajkowski odpověděla: „Dávat to na desetileté dítě a dělat to tak, jako by se kvůli nim cítil nepříjemně dospělý muž, je šílené. A pak to bylo předáno režisérovi castingu, který to s radostí předal tvé mámě. Jako jestli potřebuješ víc zkurvený příběh o Hollywoodu a jako pedofilii a sexualizaci dětí, tak jako nevím, že nějaký takový existuje.“

Jinými slovy, režisér byl úchyl a obviňoval desetiletou dívku, která byla předmětem jeho pozornosti. Takhle to dospělo k tomu, že úchyláci obviňují děti a pak tuto nemocnou poruchu nazývají novým přátelským názvem, například „nezletilé osoby s přitažlivostí.“ Bella Thorneová tvrdí, že to nebylo poprvé, co byla zneužívána nebo obtěžována, protože to začalo, když jí bylo pouhých 6 let, a pokračovalo to nejméně do jejích 14 let, zatímco její okolí na natáčení a focení „neudělalo nic“, aby tomu zabránilo. To zní jako typický Hollywood.

Hollywood a Disneyho filmové a televizní scény plné zvrhlých režisérů a producentů, kteří zneužívají dětské herce a nějak jim to prochází
Otázka: Odseděl si už nějaký režisér nebo producent zneužívající děti za své zločiny trest odnětí svobody? Kde jsou trestní stíhání? Všichni jsme tisíckrát slyšeli jméno Harvey Weinstein, ale co všichni ostatní? Je jediným, kdo půjde za své zločiny do vězení v obrovské žumpě zvrhlíků, násilníků a pedofilů z levicového Hollywoodu a Disneyho scény?

Ve světě trans-všeho, kde máme všichni akceptovat všechny ty filozofie, drogy a operace, které jsou spojeny se sexem poblázněnými a zmatenými lidmi, máme teď všichni s láskou přijímat, když pedofilové tohle všechno vnucují dětem přímo na veřejnosti, ve filmech, seriálech a na natáčeních?

Nějak to všechno vždycky souvisí s obchodováním s dětmi a s organizacemi, které předstírají, že děti chrání, jako je CPS (Child „Protective“ Services), DHS a US Customs and Border Protection („Security“).

Je příhodné, že Hollywood o všech zneužívání dětí mlčí, stejně jako Disney, a to i poté, co jsou režiséři a producenti obviněni a zatčeni za své zločiny. Ani mainstreamová média o tom nic nezveřejní. Tito liberální „pokrokáři“ nepokročili v ničem jiném než ve zneužívání dětí a uctívání satanismu. Dokonce i hvězda Pána prstenů Elijah Wood v roce 2016 vytáhl na světlo, že v Hollywoodu se to sexuálním zneužíváním dětí jen hemží.

Přidejte si Aktax.cz do záložek svých oblíbených webových stránek, kde najdete pravdivé zprávy o hollywoodských a disneyovských zrůdách a zvrhlících, které jsou cenzurovány z ostatních médií, zatímco čtete tento článek.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Kult „Devátý kruh“ a 50 000 chybějících dětí z Kanady, USA, Argentiny a Evropy.
https://www.exopolitika.cz/kult-devaty-kruh-a-50-000-chybejicich-deti-z-kanady-usa-argentiny-a-evropy/3323

Last edited 1 rok před by jiří
1
0
Would love your thoughts, please comment.x