Bývalý vědec Billa Gatese předpovídá prudký pokles populace: Až 30-40 % ve vysoce proočkovaných zemích

pokles populace

Dosavadní zdravotní krveprolití způsobené „očkovací“ kampaní proti koronaviru COVID-19 je pouze prvním kolem v řadě hrůz, které ještě brzy přijdou.

Bývalý vědecký pracovník Nadace Billa a Melindy Gatesových a odborník na vakcíny Dr. Geert Vanden Bossche tento týden hovořil s vyšetřovatelem Stevem Kirschem o tom všem, včetně toho, co může svět očekávat v blízké budoucnosti, protože COVID se nadále mění a přelstil očkovací injekce.

„Mutace se již neomezují pouze na spike protein, což svědčí o zvýšené aktivitě CTL (cytotoxických T buněk), které snižují infekčnost viru,“ řekl Bossche Kirschovi o nejnovějších zjištěných mutacích.

„A tato aktivita CTL je zodpovědná za úbytek T-buněk, které ve skutečnosti posilují neutralizační protilátky, jež zabraňují virulenci.“

Možná si vzpomenete, že předtím, než byly v rámci operace Warp Speed vypuštěny očkovací látky, Bossche varoval, že vypustit takzvanou „vakcínu“ přímo uprostřed „pandemie“ je opravdu špatný nápad, a to právě z tohoto důvodu.

„Nakonec by tento vývoj nevyhnutelně vedl ke vzniku vysoce virulentní varianty, která by ve vysoce proočkovaných zemích způsobila vlny hospitalizací a závažných onemocnění – samozřejmě vždy stejných, jen ve vysoce proočkovaných zemích,“ zdůraznil Bossche, že k tomuto jevu dochází zřejmě jen v rozvinutých, vysoce proočkovaných zemích.

„Podle mého skromného názoru budeme svědky něčeho zcela, zcela bezprecedentního, pokud jde o rozsah vlny nemocnosti a bohužel i úmrtnosti, kterou uvidíme.“

V roce 2032 dojde k „prudkému poklesu počtu obyvatel“
Když se Kirsch zeptal, co konkrétně bude tento „zcela bezprecedentní“ budoucí jev znamenat, vyslovil domněnku, že v důsledku toho, co s imunitou a veřejným zdravím udělaly očkovací látky proti COVID-19, zemře jakákoli třetina až téměř polovina všech lidí.

„V některých vysoce proočkovaných populacích … bych se nedivil, že budeme mít co do činění s vážným zdecimováním populace, v některých populacích možná až o 30 nebo 40 procent,“ komentoval Bossche.

Martin Armstrong z Armstrong Economics tvrdí, že jeho vlastní počítačový model předpovídá „prudký pokles populace“ v roce 2032 a později. Možná tato prognóza vychází z programu miliardáře a eugenika Billa Gatese, který chce masivně snížit celosvětovou populaci v souladu s plány na depopulaci svého zesnulého otce.

„Jeho otec to dokázal tím, že založil plánované rodičovství, přesvědčil ženy, že mají právo zabíjet své děti, a umístil je do menšinových čtvrtí, což někteří považovali za rasistický program,“ píše Armstrong.

Dokonce i soudkyně Ginsbergová se vyjádřila, že v případu Roe v. Wade šlo o snížení počtu obyvatel – nikoli o práva žen.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x