Donald Trump může být zavražděn, varuje Tucker Carlson

Tucker Carlson

Bývalý moderátor Fox News Tucker Carlson v pořadu Adama Carolly varoval, že Donald Trump by mohl být zavražděn.

Tucker Carlson

Podle Tuckera Carlsona by atentát a vyhrocený konflikt s Ruskem mohly být následujícími opatřeními k udržení moci a sjednocení obyvatelstva, pokud selžou právní snahy zabránit Donaldu Trumpovi znovu kandidovat na prezidenta.

V pořadu Adama Carolly Carlson prohlásil: „Nikdo to neřekne, ale nevím, jak k tomu závěru nemůžete dojít. Víte, co tím myslím? Rozhodli se, permanentní Washington a obě strany se rozhodly, že je na Trumpovi něco, co je pro ně tak ohrožující, že ho prostě nemohou vystát.“

„Když začnete s kritikou, pak přejdete k protestům, pak k impeachmentu, teď k obžalobě, a nic z toho nezabere, co bude dál? Vypočítejte si to. Zřejmě se řítíme k atentátu,“ pokračoval.

„Jakmile začnete obviňovat své politické protivníky, víte, že musíte vyhrát, jinak obviní oni vás, pokud vyhrají. Takže nemohou prohrát. Udělají cokoli, aby vyhráli. Jak to tedy dělají? Nebudou zase používat Covid, vím, že se všichni na pravici bojí, že budou používat Covid a maskovat mandáty – to nemůžou udělat. Už byli odhaleni. To nebude fungovat,“ pokračoval. „Co budou dělat? Půjdou do války s Ruskem, to je to, co udělají. V příštím roce dojde k horké válce mezi Spojenými státy a Ruskem.“

A co může rozpoutat třetí světovou válku? Prohlásil Carlson: „Myslím, že bychom se do ní mohli dostat Tonkinským zálivem, kdy najednou v Polsku dopadnou rakety a „udělali to Rusové“ a my půjdeme do války. To bych si dokázal představit velmi snadno.“

Během projevu k republikánům z okresu Oakland v Michiganu Trump prohlásil, že v USA nejsou „skutečné volby“, a vyzval k používání papírových hlasovacích lístků.

Carlson pak vyzval Senát ovládaný GOP, aby podpořil deeskalaci, zejména na Ukrajině, protože sázky na odvrácení konce světa nikdy nebyly vyšší.

Carlson se vyjádřil i k bývalému prezidentovi Baracku Obamovi. Podle bývalého moderátora Fox News Obama užíval crack a měl sex s muži, ale tato zpráva nebyla zveřejněna, protože by ovlivnila prezidentské volby v roce 2008.

Carlson se odvolával na obvinění muže jménem Larry Sinclair, který tvrdí, že Obama si před jejich sexem v roce 1999 koupil a kouřil crack.

Přihlásil se muž, Larry Sinclair, a řekl: „Podepíšu místopřísežné prohlášení a podstoupím detektor lži a skutečně to udělal,“ řekl Carlson. „Kouřil jsem crack s Barackem Obamou a měl jsem s ním sex“, to byla samozřejmě pravda.

Kvůli výhrůžkám ze strany Obamovy kampaně se podle Tuckera nikdo neodvážil obvinění zopakovat.

„To, že se Baracku Obamovi líbí chlapi, svět nezmění, myslím, že to bylo dobře známo,“ dodal Carlson s tím, že Obama sám přiznal své homosexuální sklony v dopise své bývalé přítelkyni.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x