Válka proti IVERMECTINU: Nejnovější z desetiletí trvající války Big Pharma proti generickým, nepatentovaným a znovu používaným lékům, které jsou bezpečné a účinné

Ivermectin

Big Pharma je „doslova zločinecký syndikát“, prohlásil Dr. Pierre Kory a odhalil „příklad desetiletí trvající války proti generickým, nepatentovaným a repurpovaným lékům – a ivermektin je jen posledním z nich.“

Ivermectin

Je „časem prověřený, bezpečný, všudypřítomný, dostupný ve všech zemích světa“, a přesto jej mainstreamová medicína nazývá „koňským lékem“ a „odčervovadlem pro koně“, aby všechny obelstila a donutila se bát jej použít, požádat o něj nebo se jím nechat zachránit.

Big Pharma vládne železnou rukou nad lékařskými časopisy s vysokou sledovaností
Big Pharma získala úplnou kontrolu nad lékaři, lékárníky, nemocnicemi, regulačními agenturami a mainstreamovými médii.

Dr. Kory byl alopaticky vzdělaný lékař, vyškolený v oboru kritické péče a plicních chorob. Nyní se Dr. Kory ve své soukromé praxi zaměřuje na syndromy Long-COVID a syndromy vakcinačního průmyslu. Řekl, že lékařům je „vštěpována“ arogance a myslí si, že jejich alopatické metody jsou na „vrcholu věd“ a medicíny založené na důkazech, která dnes již není založena na důkazech, ale téměř výhradně na zisku, a to na úkor nevýslovného lidského krveprolití.

Big Pharma dnes používá frázi „nedostatečné důkazy“, aby zdiskreditovala každý lék, bylinu, přírodní léčivo a nepatentovaný lék, zatímco pro své vlastní produkty a vakcíny používá podvodný výzkum. Je to zarážející.

Syndrom poškození po očkování se stal významným fenoménem díky injekcím prionového spike proteinu COVID-19, který ucpává cévní systém, napadá čisticí orgány, ničí vaječníky, infikuje mozek a způsobuje spontánní potraty.

Mezi tři nejčastější příznaky syndromu poškození po očkování patří silná, neutuchající únava, malátnost po námaze a mozková mlha (porucha poznávání, zpracování úkolů, nesoustředěnost a problémy s pamětí). Většina lidí má všechny tři příznaky. Neurologické problémy (devastace) jsou nejčastější a nejvýznamnější.

Nyní jsou kdysi naprosto zdraví lidé, kteří pravidelně cvičili, pravidelně jedli biopotraviny a netrpěli mnoha (nebo žádnými) zdravotními problémy, doslova neschopní a mají nárok na invaliditu, a to jen proto, že dostali jednu nebo dvě dávky vakcíny proti COVID-19.

Tito lidé s injekcemi se spike proteinem nemohou pracovat, nemohou se namáhat, nemohou jasně myslet a trpí neurologickými problémy. A první linie léčby syndromu poškození po očkování? Počkejte si na to… ivermektin. Ano, přátelé, lék, který farmaceutické firmy nyní nenávidí víc než cokoli, co kdy bylo předepsáno lidem, je lék, který nejenže velmi dobře poráží COVID-19, ale pomáhá lidem zotavit se ze syndromu post-COVID-úrazu. Jaké překvapení.

Nejméně 70 % pacientů, kteří trpí syndromem spike proteinu, má pozitivní odpověď na ivermektin. Standardní testování neodhalí syndrom spike proteinu. Lidé trpí zánětem mozku a zdá se, že lékaři a neurologové nevědí, jak těmto pacientům pomoci, a samozřejmě žádný lékař neukáže prstem na vakcíny proti COVID-19 (protože Big Pharma by je zavřela a odebrala jim lékařskou licenci a možná by je zavřela do vězení).

Dietní zásahy jsou pro lidi jednoduché a mnoho příznaků lze změnou stravy drasticky omezit. Lidé mohou odstranit začarovaný kruh konzumace zpracovaných potravin a užívání léků na předpis, které zhoršují zdravotní problémy. Je načase, aby masy lidí s COVIDem pozorněji naslouchaly lidem, jako je doktor Kory, a řídily se jejich radami. To je revoluční. Naslouchejte lékařům a odborníkům na výživu se zkušenostmi, kteří mají rádi vědu a kterým skutečně záleží na lidstvu.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
10 měsíců před

Existuje i přírodní antibiotikum, které vyléčí, a neublíží. Toto jsou moje osobní tkušenosti.
Lichořeřišnice, plicník-čaj, nebo tobolky,také jitrocel sirup, přeslička-čaj, vincentka-pít a inhalovat, lípa. Léčení trvá i více jak 14 dní.

Samson
Host
Samson
10 měsíců před

doktoři jsou masový vrazi.minimálně ti,,co očkují.Mají lidi v hrsti.Nestojí o levné,ůčinné přírodní léky.Nedej Bože aby se někdo vyléčil upřímnou modlitbou.To by si se svými diplomy mohli akorát vytřít vite co.Léčitel Samson Just

2
0
Would love your thoughts, please comment.x