Vakcína J&J produkuje nulové protilátky proti variantě Omicron

Vakcína J&J

Nejnovější varianta koronaviru, které se má svět poklonit, se nazývá „Omicron“. Každé roční období dostává strach nové jméno, ale příznaky infekčního onemocnění zůstávají stejné. Za poslední dva roky došlo v oblasti veřejného zdraví k velmi malému pokroku, protože vládnoucí doktrínou je politika teroru, izolace a podřízenosti vládě.

Vakcína J&J

V této hysterii dostala germafobie a nezdravá oddanost teorii zárodků přednost před teorií terénu a všemi jejími nadějnými aplikacemi pro posílení vrozené imunitní reakce. Toto zjevné ignorování přirozené imunity vedlo k tomu, že určité procento populace začalo podléhat neúspěšným genetickým experimentům Big Pharma.

Tyto genetické experimenty se ukazují jako naprostý neúspěch, protože vakcíny proti COVID-19 od společností Pfizer a J&J nyní produkují NULOVÉ protilátky proti nejnovějšímu kmeni koronaviru. Vakcína je nyní bezcenná a pouze zhoršila zdravotní problémy, na které byli lidé podvědomě vycvičeni svým ustrašeným a paranoidním chováním.

Vakcína proti COVID-19 neposkytuje žádnou významnou ochranu, protože měřitelné hladiny protilátek u očkovaných osob prudce klesají
Virologové z Jihoafrické republiky měřili hladiny protilátek ve vzorcích krevní plazmy odebraných lidem, kteří dostali buď dvě dávky mRNA vakcíny společnosti Pfizer, nebo těm, kteří dostali jednu dávku vakcíny společnosti Johnson & Johnson. Měření hladin protilátek se označuje jako geometrický průměr titrů.

U vakcíny Pfizer byl geometrický průměr titrů přibližně 1 419 proti původnímu, nerelevantnímu SARS-CoV-2 z doby před dvěma lety. Proti nejnovějšímu omikronovému kmeni však byla geometrická průměrná hladina titru pouze 80. Vakcína J&J vykazovala průměrnou geometrickou průměrnou hladinu titru 303 proti původnímu kmeni a proti nejnovějšímu ohlášenému kmeni klesla na nedetekovatelnou úroveň. Obě vakcíny již nemají význam pro zastavení přenosu nebo prevenci COVID-19 a neměly by spadat pod definici očkování.

„Omicron skutečně vykazuje značný imunitní únik před protilátkami,“ řekla Penny Mooreová, profesorka na Johannesburgské univerzitě Witwatersrand. „Situace je podle mého názoru u vakcíny J&J ještě znepokojivější – v našem testu nebyla zjištěna žádná neutralizace.“

Vakcíny jsou falešným spasitelem, způsobují zničení imunity a sezónní závislost na Big Pharma
Genetická sekvence viru SARS-CoV-2 během posledních dvou let předvídatelně mutovala, což vedlo k řadě různých imunitních problémů – mnohé z nich byly mírné, jiné závažné. Lidský imunitní systém se může těmto výzvám přizpůsobit pouze prostřednictvím expozice a zdravé, přirozené imunologické odpovědi. To je jediný způsob, jak oslabit nejinfekčnější vlastnosti virů při jejich snaze o replikaci v populaci.

Ještě předtím, než Světová zdravotnická organizace vyhlásila celosvětovou pandemii, replikovaly farmaceutické společnosti genetickou sekvenci pro něco, co se jmenovalo SARS-CoV-2. Tato poselská RNA byla zapouzdřena buď do lipidových nanočástic, nebo do adenovirové schránky, aby se její instrukce mohly nenápadně dostat do lidských buněk a replikovat se. Tyto instrukce měly přeprogramovat buněčné ribozomy tak, aby vytvářely kopie modifikovaného cizího Spike proteinu, který byl vyvinut v laboratoři. Teoreticky by se tak vytvořila specifická imunitní reakce, která by vedla k robustní paměti proti budoucím imunitním výzvám.

Místo toho tento genetický experiment způsobil množství zdravotních problémů a vyvolal tlak na jednotlivé aminokyselinové sekvence Spike proteinu, což způsobilo zvýšené mutace, které činí koronaviry infekčnějšími. Tyto vylepšené mutace činí koronaviry buď přenosnějšími, nebo smrtelnějšími, čímž se původní nabídka vakcín stává bezcennou a narušuje vzestupnou trajektorii vrozené imunity v populaci. Tento jev je podobný rezistenci vůči antibiotikům; protože cílení na specifickou infekční vlastnost bakterie nutí tuto bakterii mutovat nové specializované vlastnosti aby přežila.

Imunitní systém očkovaných je naprogramován na selhání a vycvičen k rozpoznávání vlastností Spike proteinu, které již nejsou relevantní. Nejnovější genetické vlastnosti Spike proteinů koronaviru rozvracejí paměť imunitních buněk očkovaných a využívají jejich oslabeného stavu. Proto chtějí vývojáři mRNA vakcín každoročně vylepšovat genetickou sekvenci Spike proteinu a učinit tak lidi závislými na svých produktech.

Společnosti Johnson & Johnson a Pfizer se nyní skutečně otevřeně zavázaly k tomu, že budou usilovat o technologii vakcíny specifické pro danou variantu, kterou bude možné aktualizovat každý rok nebo sezónně podle „potřeby.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x