Uznávaný kardiolog varuje, že vakcíny proti COVID-19 jsou nebezpečnější než samotný virus

vakcíny proti COVID-19

Pro mnoho lidí je rozhodnutí, zda se nechat očkovat vakcínou proti COVID-19, bezvýchodnou situací vzhledem k tomu, že můžete zemřít jak na vakcínu, tak na samotný virus. Špičkový kardiolog však varuje, že převratná studie ukazuje, že vakcíny jsou ve skutečnosti nebezpečnější než virus, před kterým mají lidi chránit.

vakcíny proti COVID-19

Dr. Peter McCulloch je uznávaný kardiolog, jehož práce byly více než 650krát publikovány v lékařských časopisech. Je také autorem učebnice kardiologie, redaktorem kardiologického časopisu a internistou, který v minulosti působil i v týmech, které posuzovaly nové vakcíny.

Dr. McCulloch jako člověk, který několikrát předsedal komisím pro sledování bezpečnosti údajů, řekl, že byl velmi překvapen tím, co se stalo, když byly vakcíny poprvé zavedeny na začátku roku.

V rozhovoru pro podcast DarkHorse vědce Breta Weinsteina McCulloch uvedl, že za normálních okolností by to, co se stalo letos v lednu, kdy se úředníci dozvěděli o 182 úmrtích po 278 milionech očkování, mělo stačit k ukončení programu vakcín COVID. Jako podobný příklad uvedl pozastavení očkovací kampaně proti prasečí chřipce v roce 1976 po pouhých třech úmrtích a 94 případech ochrnutí.

A dodal:

„Náš vakcinační program [COVID-19] by byl v únoru zastaven pro nadměrnou úmrtnost v Americe.“

Podle doktora McCullocha jsou tyto vakcíny nebezpečné zejména pro starší osoby. Uvedl, že studie provedené v pečovatelských domech v Evropě ukázaly, že nejméně 40 % úmrtí bylo přímo způsobeno vakcínami.

„Nyní víme, že jsou to senioři, kteří umírají s vakcínou… 50 procent těchto úmrtí nastane do 48 hodin, 80 procent do týdne,“ řekl.

Dodal, že u některých pacientů došlo k těžkým reakcím, po nichž následovala smrt během pouhého dne nebo dvou. Mnozí z nich umírají na kardiopulmonální kolaps v důsledku ohromné produkce Spike proteinu v jejich těle, zatímco jiní umírají na tromboembolickou nebo krvácivou smrt během několika týdnů od podání vakcíny.

Podle něj je jasné, že úmrtí biologicky souvisí s vakcínami.

Bohužel nejen starší lidé se musí obávat vakcín. McCulloch upozornil také na vysoké riziko pro mladé lidi. Ačkoli se některá média snaží bagatelizovat srdeční problémy, jako je například zánět myokardu, které se u mnoha mladých lidí po očkování objevují, McCulloch tvrdí, že tento problém je poměrně závažný a mnoho mladých lidí poslal do nemocnice.

V červnu CDC a FDA zaznamenaly 200 případů myokarditidy. Od té doby se celkový počet případů v systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) vyšplhal na 11 000. Chlapce postihuje ve větší míře než dívky a skutečný výskyt byl nejméně o 50 % vyšší, než předpokládala CDC. Dodal, že děti ve věku 12 až 17 let jsou častěji hospitalizovány kvůli myokarditidě než kvůli COVID-19.

Přestože podle svých slov chápe, že lidé chtějí udělat, co se dá, aby tento virus zastavili, mnozí pro něj nechtějí obětovat svůj život.

Dodal:

„A to je to, co se po nich žádá; žádá se po nich, aby… si vzali vakcínu, a i když je to vzácné, můžete přijít o život, a lidé pak říkají: „No, jak vzácné je vzácné?“ A já vám mohu jen říct, že úmrtnost je podle všech odborných analýz nepřijatelně vysoká.“

Vzhledem k 18 000 úmrtí ve VAERS, z nichž polovinu tvoří Američané, a koeficientu podhodnocení, o němž se předpokládá, že se pohybuje kolem 5, by podle konzervativního odhadu na vakcínu zemřelo 45 000 až 50 000 Američanů, a to je jeden z důvodů, proč mnoho lidí raději odejde z práce, než aby se nechalo očkovat.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x