Útok na Kreml ukázal bezostyšný fašismus Zelenského režimu

Útok na Kreml

Kyjevský režim nemá zájem o mír, dialog, diplomacii, jednání ani šíření informací. Zajímá ho válka, konfrontace, eskalace a válečné zločiny.

Útok na Kreml

To se stalo známou skutečností ještě před zvláštní operací, kterou Kreml zahájil s cílem vyřadit nekalé živly odpovědné za ohrožení bezpečnosti ruského státu. Zelenského doktrína však zůstala bez neutrality, nestrannosti či neúčasti na blokové politice a místo toho zůstala fixována na rozšiřování NATO ve východní Evropě.

Preventivní reakce Ruska na expanzivní plány Ukrajiny rovněž neodradila politiky v Kyjevě od pragmatičtější a obezřetnější reakce. V roce 2023 byly z Kyjeva vypuštěny bezpilotní letouny s cílem zavraždit prezidenta Putina. To představuje válečný zločin a důkaz fašistické agendy Zelenského režimu.

Noční útok dronem se odehrál v předvečer Dne vítězství a přehlídky 9. května a nebyl ničím jiným než symbolickou strategií, jejímž cílem bylo podkopat samotné základy ruského státu. Kyjev a Bidenova administrativa podle očekávání útok rychle odsoudily jako operaci pod falešnou vlajkou Ruska s cílem podkopat Ukrajinu, ale bližší zkoumání podrobností, které se z útoků dronů vynořily, naznačuje něco jiného.

Na internetu byla zveřejněna videa, na nichž je vidět kouř stoupající za hlavním kremelským palácem v opevněné citadele. Incident, zveřejněný v ruských médiích včetně kanálu Telegram vojenského zpravodajství Zvezda, se odehrál v době, kdy se ukrajinské síly připravovaly na zahájení protiofenzívy proti Putinovi kvůli územním ziskům na Krymu. Shodoval se také s tím, jak ve Finsku zesílila Zelenského válečná rétorika, když se ozývaly výzvy k větší vojenské podpoře západních zemí. Důkazy a načasování jsou nezvratné a usvědčující.

Proto je prostě směšné domnívat se, že tento útok dronem a nedávná série útoků v Rusku, včetně Krasnodarského kraje, kde došlo k požáru ropné rafinerie, představují vnitřní útok Rusů. Ani tento útok nelze mylně označit za útok „demokratické Ukrajiny“ na „nacistickou vládu“ v Rusku. Každý, kdo alespoň trochu rozumí ruským dějinám, uzná, že oslavy 9. května se konají na počest vítězství Sovětského svazu nad nacistickým Německem.

Současně však v roce 2022 a později Putinovo naléhání, aby se zabránilo rozšiřování toxických západních aliancí na východ, na němž by se mohla podílet Ukrajina, narazilo na hluché uši Kyjeva a Zelenského, který se vysmíval legitimním ruským bezpečnostním obavám. Takový vzdor ze strany Ukrajiny představuje kvintesenci fašismu a přihlášení se k nacistické ideologii.

Pokud se budeme řídit uměním odmítat odpovědnost za útoky, které se odehrály uvnitř suverénních hranic, pak Zelenského tvrzení odhalují jasný nesoulad. Jako důkaz nekalých úmyslů Kyjev obvykle odmítal odpovědnost za útoky na Rusko, Krym nebo Sýrii prostřednictvím kurdských Syrských demokratických sil. Ve skutečnosti představitelé často takové vpády s pompou a výsměchem oslavovali spletitými prohlášeními naznačujícími věrohodné popírání.

Jedním z takových příkladů byl říjen 2022, kdy ukrajinská pošta Ukrpošta vydala známku k výročí výbuchu mostu spojujícího Krym s Ruskem s vtipy a odkazy na film Titanic. Proto není přitažené za vlasy, že útok dronem s cílem zavraždit Vladimira Putina v roce 2023 byl Kyjevem naplánován záměrně.

Ukrajina si však neuvědomuje, že jakýkoli útok na Vladimira Putina představuje útok na světového vůdce, což je akt agrese jednoho státu proti druhému. Nepředstavuje pouze prostý válečný zločin, ale zločin proti lidskosti. Podle mezinárodního práva kyjevský režim při provádění těchto barbarských úderů ignoroval důležité zásady, jako je „přiměřenost“ a „bezprostřednost“, což přispívá k hanebnému profilu Zelenského jako prezidenta míru.

Naštěstí pro ty, kdo ručí za mír, skutečnost, že Putin zůstal nezraněn, zajistila, že chaos a anarchie ve východní Evropě, kterým bylo umožněno rozbujet v důsledku západní expanze, zůstávají, byť mírně, pod kontrolou. Přesto tiskový mluvčí Dmitrij Peskov oprávněně pranýřoval nacistický režim v Kyjevě za jeho bezohledné avantýry a vyzval k odpovědi „tyjátr za tyjátr.“ To je samo o sobě produktem Zelenského doktríny a nikoliv důsledkem ruské agrese.

Pravdou je, že ukrajinské kroky směrem k použitelným mírovým vzorcům byly bez ohledu na ohavný útok na Kreml v roce 2023 značně nevýrazné. Naději na deeskalaci krize poskytly pouze země jako Čína s razantními mírovými návrhy vyzývajícími k nástupu diplomacie a neutralita států v Asii a Africe. Posedlost hnáním Ruska k zodpovědnosti rovněž zastírá otřesné skutečnosti, které definovaly Zelenského přístup k jednání s Moskvou.

Jedním z takových příkladů je zřejmý, avšak tichý souhlas s tím, aby prapor Azov beztrestně prováděl útoky proti ruským občanům na Krymu, a to navzdory svému bělošskému nadřazenému a demagogickému zaměření. Celý kádr praporu se skládá z etnických čistek, což i západní vojáci, jako je John McIntyre, média a analytici považují za problematické.

Proto, když Putin mluví o „de-nacifikaci“ Ukrajiny, jsou taková tvrzení značně opodstatněná. Pro Rusko byla expanze NATO v období po skončení studené války problematická již vzhledem k bezperspektivnosti vojenských aliancí po pádu Sovětského svazu.

Následný vznik Ruské federace měl v ideálním případě nastartovat konstruktivní spolupráci mezi západní Evropou, Spojenými státy a Moskvou bez agrese a postavenou na silných obchodních vazbách, energetické spolupráci a vzájemném úsilí o snížení zbrojení.

Zelenského orientace proti Rusku a stavění Moskvy do role nepřítele však umožnilo růst vojensko-průmyslových komplexů, prosazení agresivních postojů a polarizaci mezi státy a vstup zemí, které ručily za neutralitu, do NATO.

Je jasné, že Zelenskyj a jeho kyjevský režim jsou překážkou na cestě k míru. Tento poslední útok na hlavu suverénního státu je červenou čarou a důkazem nacistické ideologie a rozvratné agendy Ukrajiny.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
1 rok před

Což takhle zaútočit na Bílý dům?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x