Tuniský prezident odhalil plán globalistů na změnu demografie země prostřednictvím masové migrace

Kais Saied

21. února 2023 tuniský prezident Kais Saíd kritizoval alarmující vlnu nelegálních přistěhovalců ze zemí subsaharské Afriky jako spiknutí, které má změnit demografickou strukturu země.

Kais Saied

Podle zprávy agentury Reuters pronesl Saíd tyto výroky na zasedání Rady národní bezpečnosti. Saíd vyzval k okamžitému zastavení přílivu nelegálních přistěhovalců.

„Nedeklarovaným cílem postupných vln nelegální imigrace je považovat Tunisko za čistě africkou zemi, která nemá žádnou příslušnost k arabským a islámským národům,“ poznamenal.

Tuniské skupiny na ochranu práv označily Saídovy výroky o subsaharské migraci za „rasistické.“

„Je to rasistický přístup stejně jako kampaně v Evropě… cílem prezidentské kampaně je vytvořit pro Tunisany imaginárního nepřítele, který by odvedl jejich pozornost od základních problémů,“ prohlásil Ramadán Ben Amor, mluvčí Tuniského fóra pro hospodářská a sociální práva.

Tunisko obecně slouží jako významný tranzitní bod pro migranty a uprchlíky, kteří se chystají překonat Středozemní moře a dostat se do Evropy, což se týká i rostoucího počtu Tunisanů a lidí z dalších afrických zemí.

V Tunisku bylo spuštěno několik kampaní na sociálních sítích, které vyzývají úřady, aby zastavily cesty afrických migrantů přes Tunisko na cestě do Evropy nebo k usazení v Tunisku.

V únoru tuniské úřady proti migrantům zakročily.

Tuniský vůdce prohlásil, že určité subjekty, které výslovně nejmenoval, v uplynulých deseti letech usazovaly v Tunisku africké migranty výměnou za peníze.

Masová migrace totiž nemá dopad pouze na evropské národy. Ovlivňuje i další země, jako je Tunisko. Masová migrace je součástí širšího globalistického spiknutí s cílem zlikvidovat historické národy a fakticky vymazat jejich hranice. Cílem je zavést nadnárodní politické celky zbavené národní identity, což usnadňuje jejich kontrolu.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x